Курсове по английски език

Britanica - недей. Тъпи са и са кожодери.
Първо, цените на курсовете им за Кеймбридж са около 1000лв всеки - ненужно високи.
Ето ти моята история:
Знам английски, но не знам колко добре и колко ще трябва да уча още за СРЕ. Отивам при тях.
Правя 6-листа тест (безплатен) за повърхностно определяне на нивото. Спадам в СРЕ оценката.
Дамата ме кара да се запиша на САЕ курс и после на СРЕ - казвам, че не искам САЕ курс и никога не е ставло въпрос за това.
Разбрахме се, да ми звъннат като почне записването за СРЕ курс и така.

Месец по-късно, един четвъртък ми звънят: Здравейте, обаждам се от езикова школа Британика. Тъй като в петък (на следващия ден!!) е кайният срок за записване за курса по СРЕ, искаме да ви приканим да внесете капаро за него, както сме се разбрали.
МОЛЯ? Ден предварително и то насред работно време... Направих я на идиот момичето, защото е абсурдно да ми се звъни от ден за ден ако ще давам и без това ненужни 1000лв. Казах, че това е много непрофесионално и няма да се занимавам с тях.
2 седмици по-късно ми звънят: Здравейте, обаждасе Х.Х. от Британика (ъх? защо пак!?), след седмица започва курсът за САЕ и искам да ви напомня да внесете част от сумата за курса...
Чакайте малко, какъв САЕ и какви пари?! О.о
Пак спорене и пак се накарах (не повишавам тон, просто споря с апатичен тон дори)

И така, отидох си аз на изпита, взех си СРЕ-то, както си знаех, че нямам нужда от тях... но целият този спам и непрофесионализъм са достатъчни за едно доста обосновано негативно мнение.
 
От: Курсове по английски език

Колкото до Британика.. Не си заслужава да се записвате там, всичко е за пари.
В сайта им пише категорично, че подготвят за IELTS, по телефона имах потвърждение, че подготвят за IELTS и какво става..
отивам, изкарвам горно споменатия тест за определяне на ниво и хоп - искат да ме сложат да карам нива.. на всичкото отгоре, искаха да ме сложат и на по-ниско ниво..
Казвам им, че искам подготовка за IELTS и най-нахално получавам отговор, че те не подготвяли за този изпит, а само за изпитите на Cambridge, след което се започна едно разубеждаване и т.н. и т.н.
Изключително несериозни ..
 
  • Like
Реакции: just

Горе