Форума се бъгна

От известно време не мога да отбележа раздела като прочетен, като цъкна два пъти на иконката (просто липсва връзка). Това бъг ли е или нова функционалност ?

Хм, това при анонсмъните или ти седи непрочетено, дори и след като маркираш всичко като прочетено. :)
 
На главната. На иконката на раздела или събразделите като дабълкликнеш го маркираше като прочетено, но от известно време не става.
 
От: Форума се бъгна

На главната. На иконката на раздела или събразделите като дабълкликнеш го маркираше като прочетено, но от известно време не става.

Аха, разбрах те. Не я ползвам тази функция и за това не съм видял. Ще го проверим това. Ок, мерси много. :)
 
На главната. На иконката на раздела или събразделите като дабълкликнеш го маркираше като прочетено, но от известно време не става.

на впса на предриемач ползваме google pagespeed module за скорост - тои си пренаписва кода както си иска и е пропуснал тази функция ...
 
От: Re: Форума се бъгна

на впса на предриемач ползваме google pagespeed module за скорост - тои си пренаписва кода както си иска и е пропуснал тази функция ...

Ясно. То са 20-30 реда код най-вероятно с 5-6 заявки ама ги е пропуснало. Аз да ви кажа честно такива решения не обичам, малко ми е гадно нещо или някой да ми пипа по кода, дори и да го подобри. Все пак всеки си има различни разбирания. :)
 
Аз като хостинг който иска да е добър трябва да съм тествал всички възможни решения който един ден ще ви предложа

в случая ако имате клиент с пейджспиид модул и му чезне код си занм решението или го изключва или си пише със специалистите на Г да го направят да не го пренаписва
 
От: Re: Форума се бъгна

Аз като хостинг който иска да е добър трябва да съм тествал всички възможни решения който един ден ще ви предложа

За това да. Наистина трябва да се тества. :)
 
Re: От: Форума се бъгна

не могат да се изпращат съобщения през tapatalk(преди няколко дни работеше).

Нищо не е променяно при нас ще ъпгрейдна версията на плъгина за сървъра, ама ти си виж за ъпгрейд на апаликацията или дали не са пушнали някой бъгав ъпдейт от тапаталк и който е ъпдейтнал да има проблеми
 
Имаше малко проблеми с виртуалната машина на форума :( хостинга НЕ беше засегнат и всички клиентски сайтове си работеха .... неприятно но се случват проблеми и понякога трябва малко време за отстаняването им ....
 
От: Форума се бъгна

Поне 2 теми не са наред във форума според това, което (не) виждам. Тази: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56575&page=2 и тази http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=6749&page=14

Проблема е, че когато получа известие за нов пост в една от двете теми, когато отида в темата няма нов пост, сякаш не е писано отдавна. Ето и какво виждам аз:
http://prntscr.com/5a4k67

В списъка с теми датата на последния пост е актуална и вярна, обаче автора е този който виждам аз като последен писал в самата тема. Вътре в темата, като последен пост виждам стар пост дето иначе всичко си му е наред, все едно няма нищо ново писано в нея.

Викам си, може да е от профила ми или от бисквитки, та отворих темите в IE (иначе почти не го ползвам) без да съм логнал, даже му изчистих и бисквитките... същото, стари постове. И във Firefox е така. Та може би е от някой кеш на сървъра на база IP адрес.

Ако напиша следващ номер горе в адреса на "page", в случая page=15 или page=3 за всяка от темите, просто ме връща към страници 14 и 2 и пак виждам същото.
 
Да, това е получава когато някой гласува, така темата се вдига и прави анонсмънт. А реално няма писано, само е гласувано. ;) Иначе те връща, защото няма страница 15, демек още не е генериран такова id за пейдж и връща към последното. Тези с 14, нямат страница 15, също както 2 и 3. Ако съм те разбрал правилно де. :)
 
От: Форума се бъгна

:shock: значи проблема е, че не ме интересува когато някой е гласувал след мене и даже не очаквам да се получава известие и за това :shock:
 

Горе