Форума се бъгна

Съществуващи теми ми се отварят на първа страница, първо мнение.
А не на последно мнение, както обичайно избирам.
 
За сметка на това форумът изглежда работи много по-бързо напоследък. Преди беше мъчение на моменти.
 
От: Re: Форума се бъгна

За сметка на това форумът изглежда работи много по-бързо напоследък. Преди беше мъчение на моменти.
Баси изказването, като не мога да прочета последните мнения, квай файдата от ползата:-o
 
Нали ти казаха, мненията ще ги възстановят. Ако междувременно се запази и скоростта - пей сърце :)
 
От: Re: Форума се бъгна

Баси изказването, като не мога да прочета последните мнения, квай файдата от ползата:-o

Не виждам да си платил, че да вдигаш тази патардия.
А форума наистина работи по-бързо - има тема за това. ;)
За админите - :beer:
 
От: Re: Форума се бъгна

Не виждам да си платил, че да вдигаш тази патардия.
А форума наистина работи по-бързо - има тема за това. ;)
За админите - :beer:
Не схванах градинарския ти хумор:mrgreen: сигурно и той вносен
Интернета съм си го платил, холански домати не ям, нещо друго ли треба да плащам?:-o
 
От: Форума се бъгна

А моя тема директно изчезна...
 
готово всичко си е на мястото вече както си беше на 100% ама трябваше да направя екстендет чек при шътдоауната база

@Блоо четях точно твоята тема като се бъгна и тя си е ня място :)
 
едит има едно загубено мнение от 22часа и 9 минути понеже не спрях базата веднага а ви оставих известно време да пишете преди да затворя форума за пълния рипеър ...но ще си знам за следващия път
 
От: Re: Форума се бъгна

@Блоо четях точно твоята тема като се бъгна и тя си е ня място :)

Йей! Аз си я имах принципно записана и на друго место де. Не че бе някаква важна или дълга де.
 
От: Форума се бъгна

Имам проблем с бутоните "отговор", "промени мнение"
промени мнение.jpg
Понякога, като цъкна "прегледай", се оправят нещата. Но преди малко от това място нямаше мърдане.
 
От: Re: Форума се бъгна

Баси изказването, като не мога да прочета последните мнения, квай файдата от ползата:-o
Да бе човек, както казват в една песен:
един живот живеем дай да се разбираме
че няма полза от това да се нервираме

А ето чуй една от неговите яки песен, въпреки че повечето не са по този стил:


[video=youtube;Mufy7DL0Llw]http://www.youtube.com/watch?v=Mufy7DL0Llw[/video]
 
Re: От: Форума се бъгна

Имам проблем с бутоните "отговор", "промени мнение"
Виж файлът 7773
Понякога, като цъкна "прегледай", се оправят нещата. Но преди малко от това място нямаше мърдане.

Ще го чекнем това. ;) Иначе не знаех, че си си го пуснал в черния стил. :)
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Ще го чекнем това. ;) Иначе не знаех, че си си го пуснал в черния стил. :)

Бял (светъл) фон с тъмни букви е приемлив при хартиените носители.
Не виждам никаква логика дисплея да ми заслепява очите с фона и да се мъча да чета буквите. А и графични изображения винаги се виждат по-добре и по-ясно на тъмен фон.

Спомни си първите дисплеи - зелени букви на черен фон. Най-доброто за очите.
 
ще го проверя и оправя и черния дизайн :) моята логика за черното беше същата :) ама трябва да видиш като ги добавяхме различните дизайни преди време как им бил тъмен за четене :)
 
От: Re: Форума се бъгна

ще го проверя и оправя и черния дизайн :) моята логика за черното беше същата :) ама трябва да видиш като ги добавяхме различните дизайни преди време как им бил тъмен за четене :)

Не е само до логика. Това са и научни изследвания. Който иска - да се блещи на светъл фон. Като дойдат очилата, може и да се замисли. Евентуално.


Ето и сега не ми даваше да те цитирам. Направих релойд, и позволи. Но днес и релойда не помагаше.
 

Горе