Реклама

Показване на резултати 1 до 5 от 5
    Junior Member

Начално Един хубав бизнес - Карти за пазаруване с отстъпка

Здравейте!
    Става въпрос за безплатно издаване на карти за пазаруване с отстъпка в големи магазини,бензиностанции и заведения,като вие печелите 0,5% от оборота на собственика на картата и 0,5% от оборота на картите,които може да раздаде следващият от веригата след вас.Става дума за вериги като Практикер,Лукойл,Хепи и др.Всичко е напълно безплатно,регистрацията е по интернет,даже картите и индентификационните номера се получават от там.Първо се регистрирате и получавате индентификационен номер и карта за отстъпки при пазаруване в обекти сключили договор с фирмата/засега има 14 страници с такива /.След това може да регистрирате приятели след вас,а те да регистрират свои след тях.От оборота на тези приятели и тяхните приятели печелите 0.5%.Те пазаруват постоянно,защото това е разрастваща верига/сега преговарят с БИЛА,МЕТРО,КАУФЛАНД/.Търговците също пецелят от по големия брой клиенти,а ние с вас печелим от отстъпките им,които се превеждат на банковата ни сметка/аз лично си отворих нова с 10лв вътре за всеки случай/Според мен може да стане хубав бизнес,тъй като сега прохожда в Бг.Аз съм номер 14000 така че има още много възможности за регистрация поне до 1 милион.Печалбата идва от печалбата на хипермаркетите,които са заинтересувани да привличат клиенти представете си че включите 50 души, те още50- стават 2500по 200лв месечен оборот по 0.5%% за вас!Първите със сигурност ще спечелят.Последните ще печелят само от отстъпките,но и това си срува.Например в Германия има магазин,който продава нови коли ОПЕЛ с 26% отстъпка с тази карта.Тя важи в още 8 евродържави и е много добре разработена там.На мен ми харесва!Пишете ако ви заинтересува!Ще Ви обясня къде и как да се регистрирате/разбира се като мои приятели/ ; ).
    [email]tishottm@abv.bg[/email]

Playa Аватара на voic4e
    Локация
    Пловдив/Видин

Начално От: Един хубав бизнес

[SIZE="5"]Хихи, нещо като офлайн вариант на bux.to? [/SIZE] След 2-то изречение се уморявам да чета. Тази схема ми звучи като карнавал или цирк
    Последно променено от voic4e : 16-06-08 в 18:24
    Вълкът козината си мени, нрава - никога!

я кажи как да се регна емайл - [email]eta_bozko@abv.bg[/email]

Senior Playa Аватара на MacTeP
    Локация
    Бургас

Звучи доста интересно и ако всичко е така както си го представям най-вероятно ще си изкарам поне за мен карта Чак бизнес... не мисля че е, но знае ли човек.

Защо не кажеш тук каква е врътката и тн... защо е тази потайност с тези мейли? Аз не обичам такива скрити покрити неща
    Може да видите личния ми SEO блог, или другия ми уеб дизайн блог

Member
    Локация
    Русе

Начално От: Един хубав бизнес - Карти за пазаруване с отстъпка

да наистина споделини каква е цаката

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Подобни теми

1. СуперХостинг код за отстъпка до 30-ти
    By po_taka in forum Хостинг Форум
    Отговори: 1
    Последно: 20-06-10, 23:54
  2. Един добър начин онлайн бизнес
    By adi in forum Старт в Интернет Бизнеса
    Отговори: 0
    Последно: 17-05-10, 22:29
  3. Отговори: 11
    Последно: 05-05-10, 09:11
  4. Карти с които да се тества един пеимънт процесор работи ли?
    By coolice in forum Инструменти за Уебмастъри - Webmaster Tools
    Отговори: 8
    Последно: 13-12-08, 21:34
  5. BDP Mall - Интернет пазаруване
    By sonique3011 in forum Webmaster's Off Topic
    Отговори: 2
    Последно: 13-10-08, 17:05