Един хубав бизнес - Карти за пазаруване с отстъпка

tishottm

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Става въпрос за безплатно издаване на карти за пазаруване с отстъпка в големи магазини,бензиностанции и заведения,като вие печелите 0,5% от оборота на собственика на картата и 0,5% от оборота на картите,които може да раздаде следващият от веригата след вас.Става дума за вериги като Практикер,Лукойл,Хепи и др.Всичко е напълно безплатно,регистрацията е по интернет,даже картите и индентификационните номера се получават от там.Първо се регистрирате и получавате индентификационен номер и карта за отстъпки при пазаруване в обекти сключили договор с фирмата/засега има 14 страници с такива /.След това може да регистрирате приятели след вас,а те да регистрират свои след тях.От оборота на тези приятели и тяхните приятели печелите 0.5%.Те пазаруват постоянно,защото това е разрастваща верига/сега преговарят с БИЛА,МЕТРО,КАУФЛАНД/.Търговците също пецелят от по големия брой клиенти,а ние с вас печелим от отстъпките им,които се превеждат на банковата ни сметка/аз лично си отворих нова с 10лв вътре за всеки случай/Според мен може да стане хубав бизнес,тъй като сега прохожда в Бг.Аз съм номер 14000 така че има още много възможности за регистрация поне до 1 милион.Печалбата идва от печалбата на хипермаркетите,които са заинтересувани да привличат клиенти представете си че включите 50 души, те още50- стават 2500по 200лв месечен оборот по 0.5%% за вас!Първите със сигурност ще спечелят.Последните ще печелят само от отстъпките,но и това си срува.Например в Германия има магазин,който продава нови коли ОПЕЛ с 26% отстъпка с тази карта.Тя важи в още 8 евродържави и е много добре разработена там.На мен ми харесва!Пишете ако ви заинтересува!Ще Ви обясня къде и как да се регистрирате/разбира се като мои приятели/ ; ).
[email protected]
 
От: Един хубав бизнес

Хихи, нещо като офлайн вариант на bux.to? :D След 2-то изречение се уморявам да чета. Тази схема ми звучи като карнавал или цирк :D
 
Последно редактирано:
От: Един хубав бизнес

Звучи доста интересно и ако всичко е така както си го представям най-вероятно ще си изкарам поне за мен карта :) Чак бизнес... не мисля че е, но знае ли човек.

Защо не кажеш тук каква е врътката и тн... защо е тази потайност с тези мейли? Аз не обичам такива скрити покрити неща
 
От: Един хубав бизнес - Карти за пазаруване с отстъпка

да наистина споделини каква е цаката
 

Горе