веселото такси :D

От: веселото такси :D

Пипи!!! Виж баси, аз трябва да стана таскиметров шофьор?

По-лошо от това да си беден, е да си умен и беден.
 
От: От: веселото такси :D

то може ли :shock:

Разбира се. Интелекта не играе голяма роля в това колко си богат, може да ти помогне да забогатееш, но не ти гарантира.

Това да станеш богат е съвкупност от доста съставки от която интелекта е малка част, по-малка и от късмета.
Има много, много умни хора които заслужават да са богати, но не са, както го има и обратното, сигурен съм че сте виждали доста такива примери.
 
От: От: От: веселото такси :D

Има много, много умни хора които заслужават да са богати, но не са, както го има и обратното, сигурен съм че сте виждали доста такива примери.
Аз съм виждал и от двата вида примери, богати тъпанари и умни бедни хора. Всеки си е богат и беден по своему.Винаги е съм се чудел , кое е по-добре ? Да съм тъп и да не осъзнавам нищо или да се мъча да разгадая повечето неща. Май регреса е по-добър от прогреса, защото нещата са по-прости, а в края на краищата всичко се свежда до това дали имаш голяма или малка пещера , дали можеш да ловиш динозаври и дали може да опрашиш всички женски . Защо си усложняваме толкова животеца сега , не мога да си обясня :)
 

Горе