Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

MihailMihov

Well-Known Member
Рейтинг - 98.1%
49   1   2
Реших и аз да напиша една електронна книга. На база на опита който имам, мисля че мога да бъда полезен за доста начинаещи.
Може да се закупи от ТУК на цена 3,49$
Книгата е PDF формат. Приемам всякакви критики и съвети.

Кратко ревю може да прочетете ТУК

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Ъъъ, запознат ли си с Creative Commons и какво представлява тоя лиценз?

Не може да сложиш в едно изречение "Произведението "15 начина за печалба от интернет" ползва Криейтив Комънс Признание- 2.5 " и "Напълно забранено е цитирането на част или цялата творба в интернет. Предназначено единствено за лична употреба." Общо взето показва колко е в час автора, но то едва ли таргета са ти хора, които си имат понятие, така че предполагам е ОК...
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Дай едно ревю, ако е останало :)
:beer:
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Ако има ревю и за мен едно?

Благодаря. :)
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

[email protected] ...................... Поне като ще печелиш от интернет ти и евентуланите ти клинети,набутай се с $ 2 купи си един домаин .инфо. Направи един сайт за тая книга, един имейл към домейна нека да е малко по профи.
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Аз си получих ревюто. Книжката е подходяща за начинаещи, които се чудят с какво да се захванат. Материала е добре поднесен и ясно се обяснява начините - без излишно "бля-бля", което да обърка читателите. Имаше няколко "начина", които и аз не ги знаех. :cry: Също така е и добре изглеждаща книжката, а текстовете са добре оформени и грамотно написани. Като цяло книжката е добра.
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Kreayshawn - не знам дали наистина ти е толкова добра книжката, но като отворих темата и като видях един куп грешки които си допуснал... и вече не искам да я прочета. Колкото и да е добра книгата, като едно нещо не се направи както трябва и се допуснат грешки, не само се разваля представата за него, но и се компрометира. Виждам, че си послушал Krumov относно имейла, но само до там. Малко несериозно е, да промотираш, продаваш такава книга на безплатен поддомейн. Написал си и продаваш книга как може да се печели от интернет, а самия ти не можеш да си позволиш и да вземеш домейн за тази книга, за тази инициатива, както правилно те съветва Krumov? Ако в началото не покажеш на хората, че успешно прилагаш собствените си съвети и умееш да печелиш... .
Не знам как е написана книгата, като съдържание, не съм я чел и ми се изгуби желанието да я чета, след като виждам очевадното противоречие с лиценза който ползваш (Криейтив Комънс Признание- 2.5 ) и забраната която си сложил. Но какво да коментирам повече, той jair ти го каза ясно - правиш нещо, за което си нямаш представа какво е, дано поне в книгата ти няма такива противоречия и грешки.
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Книжката е добре написана, информацията е кратка, точна и изчерпателна.
Има идеи, които не са развити в България.
И аз незнаех няколко начина.
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Благодаря за мненията на fifi и g0g0! Странник, не съм и очаквал от първия ми опит всичко да е 6 :rolleyes:

Знам, минал съм по този път, и точно за това пиша така, малко остро, не за да ти досаждам, а да ти покажа грешките. Ще видиш и това което си пропуснал ще поправиш, но ако не ти ги кажем и ти не ги забележиш, утре може да видиш как някой е злоупотребил с това, което си направил.
 
От: От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Виждам, че си послушал Krumov относно имейла, но само до там.

От мейла се вижда, че притежава и домейн. Предполагам, че ще оформи услугата си в него ;)
 
От: От: От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

От мейла се вижда, че притежава и домейн. Предполагам, че ще оформи услугата си в него ;)
Не, този домейн ми е стар и го ползвам единствено заради имейла :wink:

Valentinn, 2-те ревюта бяха дадени на fifi и g0g0

Aко трябва да съм честен, сайт не направих не защото нямам 2$ за домейн, а защото ме домързя :(
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Никъде не виждам информация на какъв език е книгата - приеми го като съвет :)
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Никъде не виждам информация на какъв език е книгата - приеми го като съвет :)
Блогът е на български, заглавието на книгата е на български, на какъв остава да е ?
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Странник, не съм и очаквал от първия ми опит всичко да е 6 :rolleyes:

Все пак, да ползваш специализирана терминология, и да нямаш представа какво означава, А И да има противоречие в декларациите! (Криейтив Комънс Признание- 2.5)
Бих очаквал съдържанието да не е за 6. Но декларациите...
 

Горе