Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте Колеги и Колежки,

Навити за малко лаф в някое заведение в гр.Варна?

Пишете ако имате желание отново да се съберем
 
Последно редактирано:
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Само да не се чакате отново в различни заведения. :)
 
Идеята ми допада много и аз съм за. За съжаление, аз мога да се включа по Коледа в това събиране. :) НО ако е за по-рано, не забравяйте да предоставите снимки, за да не се сърдим. :)

П.П: Позволих си да преместя темата в За форума. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Хайде, аз съм за, стига да съм свободен в деня, които изберете. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Като знам колко хора влизат в този сайт и колко е голям гр.Варна нещо много малко желаещи, притесняват се от нещо?
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Когато кажеш :) Аз съм навит, точно и с теб пък много искам да се запозная, трябва да те черпя за хубавия форум и начина ти писане и помагане винаги ми е допадал.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Няма някакъв точен план, кога и къде - Първо да видим колко хора има и после ще подберем мястото, за деня мисля, нещо да е от рода Събота/Неделя - Идеята е да е удобно за всеки които има желание!
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Аз си мисля че примерно горе, под банера 729x90 ако се сложи един текст за 2-3 дни, среща гр.Варна еди кога си, еди колко си часа, ще се съберат повече хора, от колкото само с тема във форума.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Абе пичове... Варна... това се прави лятото срещата е на някое заведение край морето :D Вие пак си се съберете ама лятото пак :D

Е, търсиш си повод да не дойдеш, не било лято... Ми тогаз що лятото не предложи такава среща?
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Не е проблем да е някъде с гледка към морето, но принципно за Варненци морето е нещо обикновенно.
Но като цяло идеята е не толкова да гледате морето/планината/фонтана или сервитьорката.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Но като цяло идеята е не толкова да гледате морето/планината/фонтана или сервитьорката.

Е, че ако не гледам сервитьорката, какво друго да гледам?:) :beer:
 

Горе