Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Срещата мина добре, дори повече от добре. :) Имаме снимка. Дано скоро я качим. Искам да благодаря на всеки дошъл, а тези които не успяха, надявам се следващия път. :)
Само една снимка?
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Да, и аз съм много доволен от срещата, едно че се видяхме, но и обсъдихме някои интересни теми. Другия път ще е супер ако съберем и още повече хора :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Що не я постнеш направо тая снимка, позволих си да ви махна червените очи за да не изглеждате подпиинали:)
Евала, браво, следващия път по-голяма група.

DSC03131_2.jpg
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Страхотна среща, интересни хора с интересно мислене, ще се повтори задължително. :)

ПП: Ех изтървал съм снимката :D
 
От: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Страхотна среща, интересни хора с интересно мислене, ще се повтори задължително. :)

ПП: Ех изтървал съм снимката :D

Еми тъй като бързаш да ходиш да допиваш :p
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Кой епича най у лево?
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Що не я постнеш направо тая снимка, позволих си да ви махна червените очи за да не изглеждате подпиинали:)
Евала, браво, следващия път по-голяма група.

DSC03131_2.jpg

Ей, супер е снимката. Аз съм добре изгорял обаче. Добре ме е хванала снимката. :) Иначе беше уникално, следващия път както казват хората - повече. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Късно виждам темата, иначе можеше и аз да се включа в срещата. Да се надяваме, че ще има и следващ път ...
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Късно виждам темата, иначе можеше и аз да се включа в срещата. Да се надяваме, че ще има и следващ път ...
Да, следващия път определено ще сме повече. Мисля си нещо за Софето? Само времето ще покаже.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

На есен с песен по кръчмите из София, как звучи само <3 :D
 
Леле, супер сте момчета, айде и една среща в София. :) Време е. Не е имало от....може би станаха едно 3 години. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Добре стана срещата :)

Даже си мисля да се видя със съседите отново, малко бизнес да направим.
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Добре стана срещата :)

Даже си мисля да се видя със съседите отново, малко бизнес да направим.
Само така. Давай смело. :) Иначе беше много забавно. :) Дано пак се случи да се видим, но вярвам, че ще се случи. ;)
 
Деееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее********ба. Де съм спал :/
 
Деееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее********ба. Де съм спал :/

Беше яко, бяхме повече - 6ма общо. И както виждаш сме в Немото. ;) Еми мислех, че всеки от Варна е видял темата, просто тези, които имаха възможност се появиха.
 
Беше яко, бяхме повече - 6ма общо. И както виждаш сме в Немото. ;) Еми мислех, че всеки от Варна е видял темата, просто тези, които имаха възможност се появиха.

Нямах никаква представа, че ще има сбирка. Както знаеш, доста време не посещавах форума. Както и да е, догодина ... пък който е от Варна, може да драсне, може да се измисли някоя бира ;)

Впрочем това Немо съм го мяркал някъде, даже мисля, че е на 10тина минути от нас, само че не съм сигурен дали не се бъркам нещо, че все още не съм разучил всичко. Ако не се лъжа беше по една малка уличка перпендикулярна на Варненчик по посока общината, да?

Едит: Баш там, до историческият ;)
 
От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

ktomov - що пък да чакаме догодина? От Варненско има доста хора, може и пак да се видим... пък даже и да станат редовни сбирките/запиванията :beer: :)
 

Горе