Най-доброто CV, на което съм попадал

От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Яка идея. Няма ли да е добре, ако има някакъв темплейт за не чак до там разбиращите от програмиране да си направят подобно резюме спрямо техните характерситики.
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Гледал съм всякакви уеб базирани CV'та. Много са добри, но това е на друго ниво. От една страна уменията, от другата креативността, с която разполага.
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Много оригинално наистина, шапка свалям , но все пак... бачкатор (макар и доста квалифициран) кандидаства за работа на заплата, колко жалко от негова, а и моя гледна точка:) По-добре да ме напсуват и пребият от бой, отколкото да пусна СВ за някаква длъжност:)
Този не е предприемач, този е квалифициран роб, АМИН:)
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Определено е добро :)
 
Заглавието е красноречиво :)

Как да не наемеш такъв човек с такова и толкова добре направено CV -> http://www.rleonardi.com/interactive-resume ?

Шапки долу ...

Брутален е. Това е добра идея за CV, честно. Идеално е за всеки, който иска да се изфука и в последствие да иска голяма заплата. :)
 
От: Re: Най-доброто CV, на което съм попадал

Брутален е. Това е добра идея за CV, честно. Идеално е за всеки, който иска да се изфука и в последствие да иска голяма заплата. :)

Не случайно го пуснах в "Успей с Нас", точно заради самата идея ;)
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Хм. ще се смени темата, но защо да е кофти.

Да си предприемач има своите плюсове и своите минуси. Ще си кажа конкретно за него и що да е на работа при някой ( примерно FOX News :) ).

1. Хубава заплата;
2. Има почивни дни;
3. Има нормална отпуска;
4. Не мисли за забавени плащания;
5. Не мисли за липсата на клиенти;
6. Не мисли за конкуренцията.

А ако е предприемач, ще трябва да търси клиенти, да мисли за счетоводство, закони и прочие и прочие. Някои хора просто нямат този дух и инициатива у тях.

Спец, като него няма да работи за малко пари и това е. И придобивки и прочие ще има. Що да се гърби.

Мен много ме кефи CV-то. Най-малкото, защото не съм виждал подобно. Евала.
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Викам си какво ще пък да е това СВ. Някое яко оформление е направил, ама не. ЕВАЛА! Страхотно е. И май само css е използван.
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Луда работа, страхотно е :)
Нали знаете кое е по-добро от предприемач - консултант. С такова СВ може да е консултант като нищо.
Консултанта няма работодател, има клиенти. Консултира за няколко месеца и после ваканция.
При нас започна една кака консултант за 6 месеца на 1000 английски лири на ден + пътни.
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Страшно е! Много креативно наистина!
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

С подобно CV определено се демонстрират умения и креативност! Поздравления! Излезте и вие от рамките на стандартното! ;)
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Супер яко! Дали тук в България ако се прати нещо подобно няма да му се изсмеят някои хора...За съжаление си мисля, че точно това ще стане...
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Браво такова CV и аз не съм виждал и у нас според мен няма да се приеме на сериозно това нещо защото сме свикнали на лист и толкоз
 

Горе