Търся си партньор

ds789

New Member
Здравейте! Нов съм във форума и аз като всички вас се интересувам от начините за изкарване на пари от интернет. Знам по съвсем малко за различните начини за печелене и нямам никакъв опит. Затова си търся някой като мен, ако може да е "по-навътре" с нещата, та покрай него и аз да науча нещо. Идеята ми е да създадем заедно някакъв проект, имам много идеи, да го поддържаме и развиваме заедно. Наистина имам доста ентусиазъм и ми се работи по нещо такова.

Ученик съм, на 17.




(не знам дали съм уцелил раздела)
 
От: Търся си партньор

Здравей,
Аз може да не съм правилният човек който да може да ти помогне за това но мога да ти дам моят съвет.

Кажи тук за някоя идея ... една или две или повече ... но не споделяй много само дай така отгоре отгоре с 20-30 думи за тях и сигурно ще се намери някой който да иска да те подкрепи :)
Пък иначе си се насочи на някъде и си чети яко в тази насока и така ще може да предложиш поне една услуга с която да започнеш, а от там ще ти е по-лесно.
 
От: Търся си партньор

Сподели какво можеш да правиш. Примерно програмираш ли, дизайн ли, превеждаш ли, пишеш ли статии на английски и така нататък :) Сподели какво те влече онлайн.
 
От: Търся си партньор

Имам идеи за сайтове, свързани със спорт, мода, място за споделяне на истории и др.
За съжаление други познания като програмиране и сео нямам.
 
От: Търся си партньор

Но можеш да пишеш съдържанието за тези сайтове поне?

Английски знаеш ли ?

Идеи всеки има, но трябва да можеш и други неща да правиш освен да даваш идеи :)


Имам идеи за сайтове, свързани със спорт, мода, място за споделяне на истории и др.
За съжаление други познания като програмиране и сео нямам.
 
От: Търся си партньор

Да де, но какво ще правиш? С желание само не става. Трябва поне да можеш да пишеш или превеждаш. Кажи какво можеш. :)
 
От: Търся си партньор

Нямаш познания. Кажи тогава какви познания искаш да имаш и какво искаш да можеш да правиш, за да се насочи праивлния човек, да ти помогне. Това да имаш само идеи без да има как да си ги приложиш няма да ти помогне много.

Поздрави: Иво
 
От: Търся си партньор

Мога да пиша, знам и английски добре. А искам да се науча да правя и поддържам сайтове. И за това си търся партньор, който да се занимава с това, а аз да пиша съдържанието.
 
От: Търся си партньор

Имам идея за сайт, но ми трябва човек или може би група от хора, които да го разработят. За заинтересованите - ЛС.
 
От: Търся си партньор

Здравей и аз съм нов имам основни познания по HTML и CSS необходими за създаването и подръжката на обикновен сайт без много екстри ако искаш ме добави в скайп:anm725 да поговорим и да се опитаме да направим някой сайт
 
От: Търся си партньор

Аз поназнайвам това онова и има опит, но пи трбва човек който да пише. Може да се разберем нещо драсни едно Л.С.
 
От: Търся си партньор

Имам бегли познания по всичко и искам да изкарам съвсем малко пари. Мога да помагам на някой с някакъв проект срещу скромно заплащане.
Беглите ми познания са в областта на PHP, поддръжка на сайтове, предимно WP, редизайн, писане на статии, имам англ. B1, чувал съм за СЕО, но не съм го виждал, ФБ подръжка на страници. Желание имам, но пари не изкарвам. Имам свободно време тук таме.
Инвестирал съм скромно и следователно скромно печеля, като знам че е за мене, не си давам зор..
Искам да участвам в чужда инвестиция с труд, за да мога да работя съвестно и съответно да кажа утре "Ей, най-после изкарах един Алеко Константинов от Интернет".. Алелуя!
 
От: Търся си партньор

Имам бегли познания по всичко и искам да изкарам съвсем малко пари. Мога да помагам на някой с някакъв проект срещу скромно заплащане.
Беглите ми познания са в областта на PHP, поддръжка на сайтове, предимно WP, редизайн, писане на статии, имам англ. B1, чувал съм за СЕО, но не съм го виждал, ФБ подръжка на страници. Желание имам, но пари не изкарвам. Имам свободно време тук таме.
Инвестирал съм скромно и следователно скромно печеля, като знам че е за мене, не си давам зор..
Искам да участвам в чужда инвестиция с труд, за да мога да работя съвестно и съответно да кажа утре "Ей, най-после изкарах един Алеко Константинов от Интернет".. Алелуя!

Е, то и в живота е така - търся красив (-а), умен/-на и богат(-а), ама насреща предлагам едно голямо нищо :mrgreen:
 
От: От: Търся си партньор

Е, то и в живота е така - търся красив (-а), умен/-на и богат(-а), ама насреща предлагам едно голямо нищо :mrgreen:
Нещо май не си се зачел (-а) добре в коментара ми, тъй като очакванията и амбициите ми не са големи. Мисля, че дори и първото ми изречение не си осмислил(-а) :wink:
 
От: От: От: Търся си партньор

Нещо май не си се зачел (-а) добре в коментара ми, тъй като очакванията и амбициите ми не са големи. Мисля, че дори и първото ми изречение не си осмислил(-а) :wink:

Извинявай, прочетох го, но мислех, че иронизираш автора :) Ако истина, браво за реалистичния поглед.
 
От: Търся си партньор

Здравей!
И аз съм нова тук, но отдавна обикалям англо-езични форуми. Радвам се на ентусиазма ти. Търся такива хора. Ако правилата позволяват, ще ти изпратя някои препратки, мисля че е те заинтригуват. Имам както интересни продукти, така и места за реклама. Пиши ми!
Зорница скайп zornica.najdenowa Facebook Зорница Кирчева
 
От: Търся си партньор

Банда!
Ако още сте навити да помагате значи сме се намерили. Имам да разработвам:
* Запознанства
* Форуми
* Блогове
* Заведения
* Обяви
* Форум
* Каталог
* Галерия
* Wiki
* Магазини
* Сайтове
* Видео уроци

Изберете си нещо от списъка и се присъединете към екипа ми. Повече по темата прочетете тук : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51889
 
От: Търся си партньор

Здравейте, и аз имам няколко проекта интересни базирани сме във Варна ако има някой тук да се видим ако не другите канали за комуникация.
Успех на всички.
 
От: Търся си партньор

Здравейте, и аз имам няколко проекта интересни базирани сме във Варна ако има някой тук да се видим ако не другите канали за комуникация.
Успех на всички.

Здравей, аз съм от Варна. Може да пишеш на лс подробности :)
Поздрави.
 
От: Търся си партньор

И аз съм от Варна :))) дайте да направим конферентен чат и да се запознаем :) кой с какво може да е полезен
 

Горе