50 неща, които клиентите ви си мечтаят да знаете!

От: 50 неща, които клиентите ви си мечтаят да знаете!

Добър ресурс и на мен ми хареса. Ето и превода.

1. Не искам да си перфектен, но искам да знам, че мога да разчитам на теб.

2. Казвайки какво не можеш ме кара да ти вярвам.

3. За мен означава много, когато отделиш време да ми благодариш за някоя сделка или реферал.

4. Не трябва да правиш чак толкова много, за да бъдеш герой. Просто прави това, което си казал, че ще направиш.

5. Да чуеш дружелюбен глас от другата страна на слушалката означава повече, отколкото си представяш

6. Твоите служители се отнасят с мен толкова добре, колкото и ти.

7. Нямам нищо против да ти дам парите си, стига това наистина да си заслужава.

8. Животът ми е под напрежение. Ако успееш да намалиш това напрежение, ставаш
извънредно ценен за мен.

9. Аз искам да ти кажа какво би подобрило отношенията ми с теб. Защо никога не си ме питал?

10. Не разбирам повечето от съобщенията, които ми пращаш. Не можеш ли да ги направиш по-разбираеми?

11. Животът ми е доста объркан. Ако можеш да направиш така, че да си купя от теб пакет от продукти тип "всичко-в-едно" и да не трябва да се уча на нищо, ще го купя и ще бъда признателен (Дори ще платя допълнително)

12. Искам да ти вярвам, но ми е трудно да вярвам, на когото и да е.

13. Спечелиш ли доверието ми, можеш дори да се издъниш някой път, но аз ще ти простя.

14. Когато насочвам приятелите си към теб, а ти им предлагаш изключителна услуга, това ме кара да се чувствам и изглеждам умен. Харесва ми.

15. Колкото по-заможен ставам, толкова повече започвам да харесвам безплатните неща.

16. Повечето време се чувствам като изгубено дете, но не си го признавам. Искам някой да се погрижи за мен.

17. Мразя да признавам грешките си, но зачитам, когато ти го правиш.

18. Обичам да си купувам дребни стоки, които никой друг не купува.

19. Не знам да боравя с уеб сайта ти, но и не си го признавам, защото знам, че ще изглежда и звучи глупаво.

20. Няма по-лошо чувство от това да се чувствам предаден за това, че ти вярвах.

21. Отношението между нас не е тъждествено и никога няма да бъде.

22. Изпитвам жестока ревност, когато си помисля, че можеш да харесваш някой друг клиент повече от мен.

23. Не проявявам никакъв интерес към извиненията. Всъщност, обикновено ги игнорирам. В противен случай те просто ме нервират.

24. Намирам се за безкрайно очарователен.

25. Мразя търговски посредници, но наистина обичам да си купувам разни неща.

26. Обичам да комуникирам по телефон/уеб/e-mail, но наиситна мразя, когато ме караш да комуникирам по e-mail/телефон/уеб.

27. Искам да купя твоя продукт, но искам да ме убедиш, че наистина имам нужда от него.

28. Нещо ме кара да се боя непрекъснато от загубата. Ако ме накараш да се чувствам защитен, моята признателност ще бъде безкрайна.

29. Ще ти дам всичко, което поискаш стига да не ме караш да се чувствам глупаво.

30. Искам да ми свършиш черната работа. Още по-добре ще е, ако аз обера всички овации.

31. Предпочитам да го направя по познатия ми хамалски и труден начин, отколкото да науча нещо ново.

32. Искам да науча нещо за продукта ти, с което да мога да се хваля на вечерното парти.

33. Ако не се свързваш с мен твърде дълго, просто ще забравя, че съществуваш.

34. Парите не са проблем, когато стане дума за моите фикс-идеи.

35. Това, в което мислиш, че си добър не е това, в което си добър. Само ме попитай и ще ти кажа какво правиш по-добре от всеки друг.

36. Обичам, когато се чувствам така, сякаш говориш точно на мен.

37. Вбесявам се, когато вдигнеш телефона си, докато говорим лице в лице.

38. Смущението ме плаши повече от смъртта.

39. Доста по-мързелив съм отколкото бих признал, че съм.

40. По-горд съм, отколкото бих признал, че съм.

41. По-себичен съм, отколкото бих признал, че съм.

42. По-несигурен съм, отколкот бих признал, че съм

43. Въпреки всичко мисля, че съм по-добър човек от повечето хора. Помогни ми да го повярвам и ще ми станеш най-добрия приятел.

44. Вярвам, че заслужавам повече, отколкото получавам.

45. Иска ми се да ти кажа всичко, от което се нуждаеш, за да ми продаваш продуктите си, но ме мързи.

46. Нямам представа какво искам през по-голямата част от времето. Това трябва ти да го знаеш.

47. Почти всеки ден мечтая да направя живота си по-добър, но това, което е правя е да не загубя това, което е мое.

48. Вярвам, че повечето от нещата, които не са наред в живота ми, са така заради нечия чужда вина. Остави ме да живея с тази илюзия и ще вярвам на всичко, което казваш.

49. Наистина всичко се върти около мен, става въпрос за мен.

Определено има доста "женски" черти в написаното. Все пак и авторът е жена, но пък и доста точки са си унисекс :)
 
От: 50 неща, които клиентите ви си мечтаят да знаете!

Едно голямо мерси на nikolaicho. Евалата бате, хора като теб правят форума толкова добър. Иначе статията е добра, предполагам и за това има и превод. :) Упсехи и давайте и свойте коментари.
 
От: 50 неща, които клиентите ви си мечтаят да знаете!

е това е интересно но жена го е казвала сигурен съм... и все пак G точката на жената се намира в края на думата shopinG
 
От: 50 неща, които клиентите ви си мечтаят да знаете!

и все пак G точката на жената се намира в края на думата shopinG

Много добро, много добро :lol:
 

Горе