Писане на статии на английски език

tedkata_m

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте, колеги,
предлагам писане на статии на грамотен английски език в почти всяка ниша!


Цени:

300 думи - 3.40 $
400 думи - 4.20 $
500 думи - 5.00 $
...
1000 думи - 10 $

Статиите са с уникалност 95-100 %.

Плащането става чрез PayPal в долари или в краен случай - банков превод в лева по курса на БНБ. Препоръчително e плащането да тава предварително.


След получаването на заявката ви, статията ще бъде ваша до 3 работни дни (може и по-бързо!)

Изберете Keywords / titles / topics за статията ви.
Изберете колко думи да бъде статията ви.

За контакти - ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ тук или пишете на yordanov1978 (at) gmail.com
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на английски език

Така е! Напиши ми на лично за какво искаш да бъде статията ти и до колко думи - 400 или 500.

Поздрави!
 
От: Писане на статии на английски език

Ето моите впечатления за статията, която получих:
Първо да кажа, че темата не беше хич лесна. Предоставеният ми текст е на отличен английски език, без допуснати грешки. Не е хаотично написан, напротив има добра структура, за да е приятен за четене. Ключовата дума, която бях задал е подчертана в текста, без да съм го казвал. Проверих статията с Адвего и резултата е перфектен = 97 % уникалност. Напълно съм удовлетворен от текста, даже честно казано малко съм изненадан, защото не очаквах да е толкова добра. Моята оценка е отлична, не се колебайте да го потърсите ако ви трябват текстове на английски.
 
От: Писане на статии на английски език

Сърдечно благодаря за положителната оценка. Готов съм за още поръчки.
 
От: Писане на статии на английски език

Предоволна съм от текстовете, които ми предостави колегата. Изпълни поръчката за по-малко от 2 дни (2 статии). И като допълнение към мнението на takitodorov - съдържанието е написано максимално ясно и убедително. Можете спокойно да се доверите на услугите на tedkata_m ;)
 
От: Писане на статии на английски език

Впечатлен съм. Текстовете, които получих бяха с много висок % уникалност предвид характера им. Текста е граматически верен и лесен за четене. Препоръчвам услугите на потребителя. Определено ще се възползвам пак. Давайте смело, заслужава си.
 
От: Писане на статии на английски език

Благодарности! Отново съм свободен за още статии на английски език!
 
От: Писане на статии на английски език

Също така и пренаписвам статии на английски език. Цена 400 думи - 3.20 $, 500 думи - 4 $
 
От: Писане на статии на английски език

Свободен за нови поръчки и качествени статии!
 
От: Писане на статии на английски език

Искам да ви наема моля изпратете ми на лично съобщение вашия skype да се разберем.
 
От: Писане на статии на английски език

Свободен съм отново! Очаквам ви с хубави и уникални статии.
 
От: Писане на статии на английски език

Приемам още поръчки за статии на английски на всякакви теми.
 
От: Писане на статии на английски език

Свободен съм за още качествени статии.
 
От: Писане на статии на английски език

Препоръчвам услугите на потребителя. Останах много доволен и в най-скоро време пак ще го потърся.
 
От: Писане на статии на английски език

Благодаря за оценката! Винаги готов за още статии!
 

Горе