Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

От: Направо съм бясна

Специално за адсенса има значение дали ти е стар профила. При стар профил по-скоро ще баннат само въпросният сайт, а не целия профил.
Поне така направиха при мен. Но това не значи, че не банват и цели профили, дори и да са стари.
 
От: Направо съм бясна

Специално за адсенса има значение дали ти е стар профила. При стар профил по-скоро ще баннат само въпросният сайт, а не целия профил.
Поне така направиха при мен. Но това не значи, че не банват и цели профили, дори и да са стари.
Няма и го казвам от неприятен опит. Това са някакви предположения, които човек си ги мисли, докато не го удари брадвата.
 
От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

А дали има някакъв начин да разбереш дали имаш проблеми с тях? Смисъл някакъв метод дали са ти блокирани плащанията или нещо подобно?
 
От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

А дали има някакъв начин да разбереш дали имаш проблеми с тях? Смисъл някакъв метод дали са ти блокирани плащанията или нещо подобно?

Еми, като ти баннат профила ти пращат съобщение, аз нямам опит, но колегите казват, че това най-често се случва малко преди да наближиш сумата за теглене. Те обикновено за фалшиви кликове не предупреждават, направо ти режат главата, без много обяснения. Стар - нов не признават, издатели колкото искаш.
 
От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

и в самия профил си пише дали имате нарушения
 
От: От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

това най-често се случва малко преди да наближиш сумата за теглене

Мда така е. Винаги се сещат като трябва да теглиш.

Те обикновено за фалшиви кликове не предупреждават, направо ти режат главата

Не винаги е така. Един приятел преди време клика като луд с Tor. Махнаха му приходите генерирани през Tor и другите му ги оставиха. На мен лично са ми банвали сайт, но профила никога не са го пипали. Винаги, когато са предприемали някакви мерки аз много добре си знам защо го правят. Защото знам, че аз съм виновен. Не казвам, че ти си виновна в случая, но пък така да ти резнат акаунта без нищо. Поне щяха да те предупредят 1-2 пъти преди това. Аз съм получавал 3-4 предупреждения за различни сайтове и както казах в най-лошия случай са ми банвали само сайта, но тогава аз сам си бях виновен.

Не знам дали има значение, но нали се сещате, че Google пращат едно писмо за верификация. Май го пращат като наближи първото плащане. Може и да не им пука много много за неверифицирани акаунти.
 
От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

Допреди няколко месеца с ТОР ги плащаха, сега ги отчитат но след края на деня ги махат от броя на кликовете, явно са се усетили или някой им е подсказал
 
От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

Не са се усетили преди няколко месеца аз ти говоря за случай преди 3 години. :)
 
От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

аз пък ти говоря че допреди два месеца ги платиха
 
От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

Едва ли е толкова трудно постоянно да добавят в алгоритмите си списъците и IP ranges на TOR, както и други всеизвестни и все-abuse-вани мрежи (че и Free VPN providers, etc.).
 
От: Направо съм бясна

Аз имах Адсенс акаунт от 2010 г. При онлайн посетители от 3-4 ...един ден гледам онлайн 150 . Влизам в Адесенса и гледам само за час над 80 клика. Блокирах по ИП и веднага писах на супорта на Адесенс. И какво стана...след ден ми блокираха акаунта за невалидни кликове. Писах им пак че не съм аз, изпратих им от кое ИП е била атаката...а те своето си знаят...
Безсмислено е да очакваш от тях снизхождение...забравяш за този акаунт и след време си откриваш нов.

Аз им писах по подобна причина .... върнаха ми писмо с което ми благодариха за навременната реакция.
 
От: От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

Мда така е. Винаги се сещат като трябва да теглиш.



Не винаги е така. Един приятел преди време клика като луд с Tor. Махнаха му приходите генерирани през Tor и другите му ги оставиха. На мен лично са ми банвали сайт, но профила никога не са го пипали. Винаги, когато са предприемали някакви мерки аз много добре си знам защо го правят. Защото знам, че аз съм виновен. Не казвам, че ти си виновна в случая, но пък така да ти резнат акаунта без нищо. Поне щяха да те предупредят 1-2 пъти преди това. Аз съм получавал 3-4 предупреждения за различни сайтове и както казах в най-лошия случай са ми банвали само сайта, но тогава аз сам си бях виновен.

Не знам дали има значение, но нали се сещате, че Google пращат едно писмо за верификация. Май го пращат като наближи първото плащане. Може и да не им пука много много за неверифицирани акаунти.

Аз имам 4 предупреждения едно от тях е бан, но акаунта не са ми го пипали нито парите. Оправих си сайта и обжалвах на следващия ден рекламите тръгнаха после направих още 1 предупреждение оправихме го и така си вървят работите плащат си точни са :D Явно имам някакъв късмет
 
От: Направо съм бясна - Днес Адсенс блокира профила ми за невалидни кликове.

Не занам, аз с адсенс не се занимавам. Вижте си каква ви е демографията на сайта и им предлагайте аффилейт оферти или правете мейлинг листи и после им продавайте. Печелят се в много пъти повече от същия трафик. Поне така мисля аз, ако някой е на друго мнение и има аргументи, ще се радвам да ги чуя :)
 

Горе