Сайт за Филми

kosi77

New Member
Сайта е за Филми Онлайн

http://movies-online.eu

Посещения дневно минимум 700 уникални.

Цена по договаряне:

Заплащане: Epay

Моля само заинтересовани да пишат по темата ...

За повече информация изпращам на ЛС
 
От: Сайт за Филми

Я ми изпрати да видя ти какви потребители имаш бе смешник ! - Това ЛС за какво ми го прати ?
Не сам дошъл в този форум да лъжа хората - Това пък Репичка ми дал пича

Ей палячо, написал си лъжлива оферта. Къде са ти 700 мин потребители дневно? Много знаеш какво имам и какво нямам. Въобще не ти завиждам, нито съм ти заритал за сайта, само реших да ти погледна статистиката и се оказа, че нямаш абсолютно нищо. Сега подвий опашка и напусни форума или докажи, че имаш 700 потребители дневно. Обикновено това се прави с аналитикс или друга система за анализ на трафика. И ме боли да не ти казвам кое за теб. Само недей да ми пишеш лични съобщения, че нямам какво да си кажа с теб. Коментара ми по-горе където съм казал, че се подиграваш е съвсем на място. Те сега като влезнат и другите, които следят пазара да видиш какво хубаво ще те насолят. Папагал. Айде завъртай
 
От: Сайт за Филми

Я ми изпрати да видя ти какви потребители имаш бе смешник ! - Това ЛС за какво ми го прати ?
Не сам дошъл в този форум да лъжа хората - Това пък Репичка ми дал пича

Ей палячо, написал си лъжлива оферта. Къде са ти 700 мин потребители дневно? Много знаеш какво имам и какво нямам. Въобще не ти завиждам, нито съм ти заритал за сайта, само реших да ти погледна статистиката и се оказа, че нямаш абсолютно нищо. Сега подвий опашка и напусни форума или докажи, че имаш 700 потребители дневно. Обикновено това се прави с аналитикс или друга система за анализ на трафика. И ме боли да не ти казвам кое за теб. Само недей да ми пишеш лични съобщения, че нямам какво да си кажа с теб. Коментара ми по-горе където съм казал, че се подиграваш е съвсем на място. Те сега като влезнат и другите, които следят пазара да видиш какво хубаво ще те насолят. Папагал. Айде завъртай

Абе ей мърляч ти май не можеш да четеш какво съм писал в първият пост !

( Моля само заинтересовани да пишат по темата ... )

Ей заради такива като тебе тоя форум не може да дърпа на горе все е надолу...

А може и никой да не види Пазара ...заедно с твоят сайт навит ли си за 24 часа !

Може и да залагаме .....
 
От: От: Сайт за Филми

Ако съм искал да права измама щях ли да оставя брояча ве тъпаци умрели ???????????
 
От: Сайт за Филми

Както се смееш май ще смениш физиономията след малко.....

И до Админите: Тези два педала ако не ги премахнете напълно няма да видите нито предприемач нито предприемачница .....

Ще се наложи да ми пишете на имейл защото няма да съм тук, както и вие ....

Айде тъпаци че имам да свърша нещо набързо и после да ви почна ......
 
Re: От: Сайт за Филми

Хахахах :)))))))) Ей тоя е готин. На колко си бе пич? 77 това какво е IQ-то ли ?

Тцъ, тва е IQ-то на пералнята ми. Неговото определено е по-ниско ;)
 

Горе