емаг намаления само за днес

относно покупките от Метро нали знаете че там на касата ви цъкват метро картата и покупката /фактурата е на името на фирмата на която е картата => закона за защита на потребителите е за физиечески лица => 1 година гаранция само (в повечето случай освен ако производителя не е посочил друго) от там може да си позволят да дават по ниска цена


Относно доволните недоволните потребители и споделянето по Основи на Маркетинга мисля че се учеше има западно изследване което е общо прието Един доволен потребител споделя средно със 7-8 свой познати ... един недоволен със 23 (двадесет и три)...
 
От: емаг намаления само за днес

Факт - в Петъка имаха истински и сериозни намаления. Голямата им издънка беше куцата организация. От друга страна, ако трябва да стоят 10 каки на телефона, ще се оскъпят стоките и няма да има такива намаления.

Аз все се чудя кога някой български проект ще има такъв успех. Хората с много финансови възможности (за хубав сайт, поддръжка, складова наличност) просто не им се занимава с такъв бизнес. Предпочитат нещо набързо, някоя далаверка, да построят някоя кооперация или нещо подобно.

А един магазин - офлайн и онлайн си иска, работа, инвестиции и след време вече възвръщане. По тия причини ще ни продават румънците и други небългарски фирми.
 
От: емаг намаления само за днес

Ами аз не видях Seagate-a в офертата на МЕТРО, но видях Toshiba със същите характеристики:
EMAG - 127.49лв + безплатна доставка - http://www.emag.bg/v-nshen-hard-dis...usb-3-0-2-5-cheren-hdtb110ek3ba/pd/D1S6XBBBM/
МЕТРО - 128.40лв + ходене до метро - http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/elektricheski-uredi-05-12-31-12-2013/page/18-19
 
От: емаг намаления само за днес

Колко "доволни" клиенти имат? Аз съм виждал само няколко отрицателни коментара, които се въртят из нета от много време... Ето тук може да видиш и за какво още мрънкат клиентите: http://www.pazaruvaj.com/stores/emag-s72822/mneniq.html - единия не успял да си купи евтин таблет, другия си натрошил колоните и след това не го пуснали в играта, защото се опитал да ги върне... Пък за цените и промоциите няма какво да говорим - смачкаха конкуренцията, за разлика от една камара наши фирми, които кретат на стара слава...

А как си избиват разходите си е тяхна работа, но по-важното е, че всички говорите за тях. Сега остава и да се учите...

Аз лично не говоря за тях. Нито пък смятам да пазарувам от там (по мои си съображения). Нито пък имам намерение да се уча от тях. Иначе схемата ми я ясна. Наливаш много пари, а после гледаш да удариш киоравото, по всеки възможен начин... Факт е обаче, че да си далавераджия (да не казвам по-силна дума) си трябва талант, не на всеки ми се удава или иска да стане такъв. Може би и за това няма "такива големи български проекти"...
Ако говорим конкретно за компютърния сектор. Защо според вас при положение, че има фирми с 15-20 годишна история няма такива ТОП, които да продават като EMAG? Щото нямат пари да инвестират? Щото не могат да предложат или не предлагат "толкова ниски" цени? Или щото са избрали друг бизнес модел и не им се занимава с лъжи-мажи...?
 
От: емаг намаления само за днес

Истината е следната. еМаг е базирана в Румънеско и често не признават гаранции. След това и нашето КЗП нищо не може да направи. Измамници!
 
От: емаг намаления само за днес

529473_10202486217657626_770566462_n.jpg
 
От: емаг намаления само за днес

Някой има ли ваучер за отстъпка да ми предостави? :)
 

Горе