Амазон партньор?

toretic

Member
Имам идея за сайт, дори си го регнах домейна, ся ме инересува как амазон изпращат пари... препполагам с пейпал, но все пак, ако може малко да обесните ще съм ви благодарен :).
 
От: Амазон партньор?

Ти първо ги изкарай парите, пък тогава се притеснявай как ще ги получиш. Мисля че беше с чек, виж там, то си пише.
 
От: Амазон партньор?

с чек плащат, но много малко % получаваш от продажбите. Не ме кефят мене лично тея амазон :)
 
От: Амазон партньор?

Имам идея за сайт, дори си го регнах домейна, ся ме инересува как амазон изпращат пари... препполагам с пейпал, но все пак, ако може малко да обесните ще съм ви благодарен :).

[blockquote]
Pay me by Amazon.com gift certificate/card
($10.00 minimum earnings)

Pay me by direct deposit
($10.00 minimum earnings)

Pay me by check
($100.00 minimum earnings or choose your own threshold above the minimum.)
[blockquote]

Трябва ти добър CTR за да се занимаваш с тях, защото комисионната ти се увеличава заедно с броя продажби. Даже мога да кажа, че трябва да продаваш като ненормален. :D

Моите наблюдения са, че трябва да гониш платежоспособен USA трафик, по-възможност през търсачките да идва.
 
От: Амазон партньор?

Много слаба конверсия.



И след този трафик: $5.70
 
От: Амазон партньор?

Amazon associates програмата е добра но за да пе4елиш от нея трябва да имаш поне 10-20 такива саита.Да ре4ем блог или няква ниша и промотира6 3-4 продукти за които взимаш поне 8%.Имам познати които са интернет маркетери и тва е едната им деиност.но те имат по над 30 -50 малки саита с амазон продукти по 3-4 да ре4ем.Мисля 4е правят по 2-3000 на месец от това.Така 4е с един саит пари няма да изкара6 .Е ако таргета ти е 20-30 до 100$ ok..Аз ли4но предпо4итах да се занимавам с CPA оферти и е books ,конверсиата е с пати по добра
 

Горе