Български пакети за OpenCart

popeye

New Member
Здравейте,

Поради големия интерес към OpenCart
като платформа за он-лайн търговия сме
подготвили пакети за Административната и Клиентската част
напълно безплатно.Пакетите са за 1.5.4.1 и 1.5.5.1.До няколко
дни ще излезе и 1.5.6.
Пакетите може да изтеглите от тук:
1) opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&token=3e58a570f7c456e8e2379aade8df35e0&extension_id=14497
2) opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&token=3e58a570f7c456e8e2379aade8df35e0&extension_id=15205

Приятна работа с OpenCart
Весели Празници!

Virtual Infonet
 
Последно редактирано:
От: Български пакети за OpenCart

Не се отварят линковете, иначе супер, че сте ги пуснали фрий, последно гледах, че бяха 10-15 $ БГ преводите.
 
От: Български пакети за OpenCart

Много се извиняваме,но явно като сме нови във форума не ни разрешават да пускаме линкове,
но виждаме,че колегата в долния пост е коригирал това,за което благодарим.

И не забравяйте да пишете ако откриете неточности,за да можем да ги коригираме навреме.

Поздрави,
Весели Празници!
 
От: Български пакети за OpenCart

Имате малка грешка файла header.php в директория admin/language/bulgarian/common/header.php е в кодировка UTF-8, а трябва да е UTF-8 (без BOM), тва се отнася за пакета за 1.5.4.1 версията, другия не съм го пробвал,май има и още файлове с тази кодировка и в клиентската част catalog/language/bulgarian/product/product.php, другото което е файловете трябвада са в директория admin/language/bulgarian и catalog/language/bulgarian, а не в admin//bulgarian и catalog/bulgarian не,че нещо,но някой може да се чуди защо му дава грешка,ако ги плесне така направо,има и още сгрешени кодировки, ако имате време си ги оправете

Весели празници!
 
Последно редактирано:
От: Български пакети за OpenCart

Супер, трябва ми за 1.5.6 ако някой има.
Поздрави.
 
От: Български пакети за OpenCart

Явно автора на темата е влязъл само за този пост и до там,аз си играх бая време да ги оправям,понеже не намерих начин за редактиране на енкодинга на много файлове едновременно поне за Notepad++,на доста места е объркан и си е играчка ето редактиран за OpenCart 1.5.4.1
 
От: Български пакети за OpenCart

Мерси!!!
Идеално много ще ми помогне
 
От: Български пакети за OpenCart

Оправиха ли му енкодинга ?

Аз си го оправих сам. Прикачам файла за каталога ;)
За админа не ми дава, има някакво ограничение от 200К форума. Ако на някой му трябва да пише.
 

Прикачени файлове

  • BG_Pack_1.5.6_catalog.zip
    84.5 KB · Преглеждания: 190
От: Български пакети за OpenCart

Днес ми трябваше превод за OpenCart 1.5.6 мислех си че вече са оправили кодировката да ама не и ги оправих и двете и каталога и админа,който му трябва да я дръпне от ТУК
 
Последно редактирано:
От: Български пакети за OpenCart

Колегата съфорумник popeye или някой друг от участниците в темата дали има вече наличен превод за 1.5.6.1(с оправен енкодинг), ако да бих желал да го пробвам.
 
От: От: Български пакети за OpenCart

Колегата съфорумник popeye или някой друг от участниците в темата дали има вече наличен превод за 1.5.6.1(с оправен енкодинг), ако да бих желал да го пробвам.
Дръпни за OpenCart 1.5.6 от линка в поста ми по-горе енкодинга е оправен разликата с по-новата версия е минимална и липсващия превод може да си го добавиш сам.
 
От: Български пакети за OpenCart

защо дърпате новата 1.5.6 , като има доказана 1.5.4
някой мове ли да ми каве новата с какво превъзхожда старата?
 
От: Български пакети за OpenCart

Благодаря на buymore.


$_['text_new_powered'] = 'Изпратено от <a href="http://www.pazaruvaidnes.com">Pazaruvaidnes</a>.';

Тази линия е в mail/order.php
 
От: Български пакети за OpenCart

Днес ми трябваше превод за OpenCart 1.5.6 мислех си че вече са оправили кодировката да ама не и ги оправих и двете и каталога и админа,който му трябва да я дръпне от ТУК

Благодаря за оправеното и споделено от теб ... :D

Върви и на 1.5.6.4
 
От: Български пакети за OpenCart

Евала. Много полезно. Аз сега започвам с един проект за онлайн магазин и май се оказва, че форума тук е много по-добро място за учене. Вие сте уникални!!!
 

Горе