Кой Email клиент ползвате?

Fozzy

Well-Known Member
Ползвате ли email клиент и ако да, от кой сте доволни. Предполагам за всеки е проблем менажирането на 10-15 различни email акаунта. Има много способи да стане това и досега не съм пробвал с подобен клиент, та искам да видя препоръки и да пробвам някой :)
 
менажирам доста мейли и от години ползвам Thunderbird - много съм доволен

даже gmail си го менажирам през pop3 навремето даже затова си го регнах бяха първите които го предлагаха фрии (няма реклами и кукита който те следят да трябва да си чистиш браузъра след като си бил логнат ) само като някое писмо като не ми идва влизам да чеквам спам фолдера (случвами се няколко пъти в годината) предния път ме издразниха как се опитаха да ми на бутат Г+ като се логнах без въжможност за скипване ама като смених урлто на мейлбокса го избегнах :)
 
От: Кой Email клиент ползвате?

Mozilla Thunderbird, ползвам го на всички платформи - Linux, Mac OS
 
Ползвате ли email клиент и ако да, от кой сте доволни. Предполагам за всеки е проблем менажирането на 10-15 различни email акаунта. Има много способи да стане това и досега не съм пробвал с подобен клиент, та искам да видя препоръки и да пробвам някой :)
The bat - това е на светлинни години от всичко друго като функции. Виж го.
 
От: Кой Email клиент ползвате?

Комерсиален продукт със затворен код и няколко мадона срещу Open Source продукт с отворен код и 1130 мадона (с възможност за създаване на свой собствен по всяко време или задаване на такава задача според нуждата на някой програмист, който да го разработи – custom нужда). Това е интересно.
 
The bat - това е на светлинни години от всичко друго като функции. Виж го.

за това бих поспорил някога на уидоуса (преди 2007 ползвах the bat) имам купен лиценз за версия 3

не съм виждал по новите версии на Thebat но на Тъндърбърд не им липса нищо от на thebat версия три

освен това има по добър сърч (на thebat беше отватителен сърча) и по лесне бекъп (под линукс правиш само един криптиран 7z архив на папката местиш разархивираш и работи...


друго като разлики няма между, адони не слагам (параноя) освен ако не прегледам кода обстойно...

Затова гласувам за тъндърбърд (а и ако броим адоните е по добре )
 
Мерси много на всички :)

В момента тествам Thenderbird и Inky и съжалявам, че не съм си менажирал имейлите по-рано по този начин.
 
От: Кой Email клиент ползвате?

Mail.app + Sparrow.app

Иначе когато бях на Windows ползвах и аз Thunderbird
 
От: Кой Email клиент ползвате?

Много съм доволен от Inky, тъй като успява много добре автоматично да намери всички настройки на сървърите. Също така ми харесва, че си създавам потребителско име и в него добавям мейли. След като инсталирам Inky на друг компютър, просто се логвам в юзера и всичките ми мейли са там. Но напоследък започва много да лагва на едната ми машина, заради това преминах към eM Client, от който също съм доволен.
 
От: Кой Email клиент ползвате?

Аз също ползвам само Thunderbird от доста години и съм доволен.
 
От: Кой Email клиент ползвате?

В момента само и единствено Thunderbird, защото ми е адски удобен и не ми липсва нищо като функционалност. Преди време го бях заменил за emClient, който също си заслужава, макар че безплатната версия не дава възможност да се управляват много акаунти.
 

Горе