Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

От: Re: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Нищо не съм им дал, и нямам и намерение да го правя. Даже в това което са ми пратили си пише, че ако не платя да считам , че щели да закрият сметката.

Само дето гошо удари темата и я бутна в трета глуха с неговите тъпи ъпдейти....

@uni-web, както стана бе, човек? Плати ли ги тези, свързаха ли се с теб повторно. Имаш ли нещо ново около случая, че на мен ми предстои другия месец затваряне на сметка при тях.

Да ни подготвиш на какво ще попаднем. И без ми писна 100 години клиент и освен да ме друсат всеки пък като им прекрача входа на клона, нищо друго не са успели да ми направят като услуга за тези, вече не знам, ама май станаха 10 години. Баси хората, как не знаят да правят бизнес. Може ли такова нещо....како се вика да отидеш, да ти кажат че другия месец няма да ти взимат такса, защото си лоялен клиент. Явно само на рекламите Важния си ти. :) В действителност - пълна мъка и безхаберие.

Преди време, бившия ми шеф беше с тях. Нон стоп им звънеше да им се кара защо са толкова непрофесионалисти към задълженията си, както и към клиентите си. И им каза, че ако започнел да ги чува по-често от семейството си всеки ден, направо без предопреждение ги сменя. Даже и те намали да разберат. Но можеше, защото по договор имаше еди какво си, а те първа се разбираше, че трябва да си го заявиш, че го искаш. Демек, имаш го, ама ако си го поискаш. :) Класически случай.
 
На мен ми е на 2-3та страница и плува. :)

Иначе добре е, че така ще ти се размине, защото банка да не си вземе парите си е повод за празнуване. ;)

Май ма нужда от малко съживяване темата....то е до съдържание. Ако някой има да сподели нещо, дане се притеснява....да пише направо тук. :)
 
От: Re: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Ами говорих с приятел работещ в банка, и с човек в прокуратурата, и двамата ми казаха, че няма как да си ги вземат.

Не мога да споделя pdf публично, но все-пак е нещо и мисля да ги послушам. :)

На мен ми е на 2-3та страница и плува. :)

Иначе добре е, че така ще ти се размине, защото банка да не си вземе парите си е повод за празнуване. ;)

Май ма нужда от малко съживяване темата....то е до съдържание. Ако някой има да сподели нещо, дане се притеснява....да пише направо тук. :)
 
Ами говорих с приятел работещ в банка, и с човек в прокуратурата, и двамата ми казаха, че няма как да си ги вземат.

Не мога да споделя pdf публично, но все-пак е нещо и мисля да ги послушам. :)
Ясно. Супер, че може така. ;)

Не споделяй нищо, просто е достатъчно да кажеш това. ;)
 
От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Банки? Колкото се може по-далеч....:mad: Кофтито е че рано или късно се стига до тях:twisted:
Тогава трябва много внимаване и както някой спомена - всичко което ти дават и издават се пази - кой знай кога може да ти потрябва, особено ако е хартийка че си платил нещо.

В този ред на мисли - за банките - преди 2-3 месеца имаше една хубава статия :lol:
Ето линк
 
От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Спокойно, провери как са нещата и отиди на място.
Имахме подобна случка преди 2 години за 400 лева
натрупани дългове от такси към някаква банка оО КДИ...
Мисля че е тук във форума темата, след лек скандал на другия ден казаха че нямам да давам нищо.
на въпроса защо - отговориха, няма значение, нали сте доволен :) идиоти.

Уни ти си влязъл нещо в черен период. Спокойно щемине всичко и ще се нареди. като гледам доста неща ти се струпаха на главата, но винаги е така преди да се завърти колелото и да започнеш да се изкачваш.
 
От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Банки? Колкото се може по-далеч....:mad: Кофтито е че рано или късно се стига до тях:twisted:
Тогава трябва много внимаване и както някой спомена - всичко което ти дават и издават се пази - кой знай кога може да ти потрябва, особено ако е хартийка че си платил нещо.

В този ред на мисли - за банките - преди 2-3 месеца имаше една хубава статия :lol:
Ето линк

Хахха, евала на руснака, яко ги е врътнал. Трябвало е дори да направи по-колосални правила, че да им приседнат парите, които са налапали по този начин от клиентите си.
 
От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

...
Уни ти си влязъл нещо в черен период. Спокойно щемине всичко и ще се нареди. като гледам доста неща ти се струпаха на главата, но винаги е така преди да се завърти колелото и да започнеш да се изкачваш.
Ако искаш да ти напиша на ЛС какво пати един колега. Помиярите са си поръчали закон да ги пази, дори от свободното слово.
 
От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Пред години гледах и един док.филм за парите и банките.....как банките "създават" парите от нищото или по-точно когато някои отиде и иска кредит, то благодарение на този човечец банката може да изиска още да и напечатат - и уж за човечеца а то за банката, та ги връща в 2-н та и 3-н размер :twisted:
 

Горе