Nginx / Varnish SSD хостинг с cPanel

От: Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държа

Честито и от мен :) Използвам услугата от 7-8 месеца и съм изключително доволен.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

За БГ сайтове ставали при теб, демек ще зарежда ли достатъчно добре от БГ?
С малко трафик 2 блога. И ако става кой план препоръчваш?
 
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Бързината ще е гарантирана, както за чужбина, така и за бг. Без никакъв проблем. От така поставеното от теб, смятам че мини уебмастъра на ссд-то ще е перфектен за тях. Ако искаш пусни един мейл през сайта с малко повече инфо. :) Ще ти се върне веднага отговор. ;)
 
От: Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държа

А, да занимавам съпорта с глупости. Да свършат празниците и ще пазаря, че ми омръзна с 300 зора едвам да докарвам 55/100 на page speed теста.

Бързината ще е гарантирана, както за чужбина, така и за бг. Без никакъв проблем. От така поставеното от теб, смятам че мини уебмастъра на ссд-то ще е перфектен за тях. Ако искаш пусни един мейл през сайта с малко повече инфо. :) Ще ти се върне веднага отговор. ;)
 
Re: От: Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 д

А, да занимавам съпорта с глупости. Да свършат празниците и ще пазаря, че ми омръзна с 300 зора едвам да докарвам 55/100 на page speed теста.
Хм. Тук определено с кула ще стигнете нещп повече. ;)

Да. Драсни след празниците. ;)
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Ей сега как ме човърка дали и колко ще е ако има разликата в скоростта.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Ей сега как ме човърка дали и колко ще е ако има разликата в скоростта.

Ползвал Coolicehost за клиентите ми и при всички, които се трансферират от други хостинг фирми(дали са нашенски или международни, или са споделен, или впс) има доста голяма разлика в скороста. Подобрението е значително, в положителна посока.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Някой да сподели цифри?
Ползвал Coolicehost за клиентите ми и при всички, които се трансферират от други хостинг фирми(дали са нашенски или международни, или са споделен, или впс) има доста голяма разлика в скороста. Подобрението е значително, в положителна посока.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Скоростта на зареждане не зависи само от добрия хост... обикновено съветите , които излизат са за намаляване обема на снимките и джава скриптовете , които бавят.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

А преди това?
Ами не съм бил на друг хост преди това сайта е нов това е първият му хостинг :D
Но не очаквай чудеса не зависи всичко от хоста ако си мислиш, че просто ще се преместиш и ще се оправи си в грешка.
 
Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

При мен сайта ми винаги има един и същ резултат, независимо от хоста, затова мисля, че това е малко относително.
 
Последно редактирано:
От: От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държа

Сега е в алиените и там всичко им зарежда по 2/3 минути, така че очаквам чуде са
Ами не съм бил на друг хост преди това сайта е нов това е първият му хостинг :D
Но не очаквай чудеса не зависи всичко от хоста ако си мислиш, че просто ще се преместиш и ще се оправи си в грешка.
 
От: От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държа

Сега е в алиените и там всичко им зарежда по 2/3 минути, така че очаквам чуде са
Ами пробвай за 3 евро не знам какво губиш ... :)
 
Re: От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държа

Ей сега как ме човърка дали и колко ще е ако има разликата в скоростта.

Да, ще има някаква....и то мисля, че доста нагоре. Кула прави някакви магии на сървърно ниво също, освен, че си има забързващи софтове. ;)
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Искам да благодаря на coolice и coolicehost, че отново ми влезнаха в положение и се погрижиха сайта ми да върви безкомпромисно бързо и стабилно. :clap:
 
Последно редактирано:
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

в момента правим най големия си даунтайм откакто сме в бизнеса - малко повече от час на nginx ссд сървъра, останалите ни сървъри с LiteSpeed VPS Hybrid и Nginx SSD Hybrid работят нормално

Работим по отсраняването на проблема ... Ще ви държим информирани...
 

Горе