Кажете за Украйна де :D

testkiwi

Well-Known Member
[video=youtube;nEU8nG1Yu1Y]http://www.youtube.com/watch?v=nEU8nG1Yu1Y[/video]


И тея не знаят за какво се бият вече за кой месец поред. Но поне България трябва да подкрепи опозицията, за да влезе в ЕС и Украйна и край на проблемите на Евросъюза с България, вече няма да е най-бедната и отчайваща държава в Европата! Ще ни изместят от почетното място на най-пропадналата страна в тоя пропаднал съюз :-o Те половината страни искат да се махнат, ония искат да влизат като мислят, че от първия ден ще живеят като чичо Ханс от Мюнхен :)

Пък на ЕС много им трябва Украйна да натрият носа на другаря Путин и да окрадат каквото може, чез, мез, еон, тецове, мецове, все пак е голяма страна - за гепене има милиарди, лидл, кауфланди, мауфланди - всичко тва само дебне как да изнесе парите.

Ама като им направят газчицата по международни цени и ще се насерат тия протестиращи на студ. Вместо да си траят и да си живуркат като в Беларус, много се пенят.

Вие какво мислите?
 
От: Кажете за Украйна де :D

Дам, нямат си идея какво дърво ще гризат ако стане на тяхната. Само след 1-2 години щесе влачат по корем пред Путин да ги взема в руската федерация отново :lol:
 
От: Кажете за Украйна де :D

Яко пари се наляха за тия протести. При тях проблемът е и с Гладоморът, нормално е да са закърмени с русофобия, след като може би на всеки роднините му са умрели при събитията 30-те години. Обаче, аз като страничен наблюдател мисля, че правят голяма грешка и вероятно Украйна ще се разцепи на няколко държави.
 
От: Кажете за Украйна де :D

Много западна пропаганда се направи в Украйна и от там дойдоха тези протести
Ако можеха да се избегнат тези сблъсъци с протестиращите, да се направи някаква антипропаганда, и да се избегнат сериозните инциденти...
Ами като са толкоз заслепени и облъчени, по добре да ги набият малко, но да не влизат в тази кочина ЕС :-o
 
От: Кажете за Украйна де :D

Онлайн на живо събитията от Киев, Украйна.

[video=youtube;qLWH1JyDacQ]http://www.youtube.com/watch?v=qLWH1JyDacQ&feature=share[/video]
 
От: Кажете за Украйна де :D

Ей това голям кеф, националисти да ти оправдават убийства - само щото всичко е платено :)

Тук няма свободна воля, не се вижда диктата в Украйна нали? Не виждате ли, че приеха закон вече да стрелят с бойни патрони срещу гражданите?!?! Това ако е демокрация не знам ...... Вижда се какво ги чака Украйнците с това руско правителство и какво ги очаква - руски протеторат. Аз нямам спомен в ЕС да има толкова убити протестиращи за един ден нито да има такива мерки за защита на корумпираното правителство или за вас това е добре :) Добре ли е да не можеш изразиш позицията :) Направо ви се чудя, ако живехте под турско дали изобщо щяхте излезете на вън или тогава било различно - тогавашните инакомислещи ги наричаме национални герой, сегашните платени протестиращи ........
 
От: Кажете за Украйна де :D

Съветвам те да спреш пропагандата.

1. Протестиращите ебават майката на полицията, потърси из нета да видиш как куките горят като факли
2. Стреля се със стоп, а не с бойни патрони - ако греша, покажи новина където пише за бойните патрони
3. А какво ги очаква в ЕС (никой не говори за присъединяване в ЕС, ама карай), просперитет може би?
4. Имаш ли идея колко % от населението на Украйна е от етнически руснаци?
5. Правиш ли разлика между борба за национално освобождение и политически преврат?
6. Нима си мислиш, че ударните групи на протестиращите са се събрали ей така и без $ и организация действат както им падне?

Никакви убийства не опрадвавам, дори не приемам позицията на украинските националисти. ЕС ги използва щото са им удобни. Ама не приемам и сляпата русофобска позиция, щото не знам Русия какво и как прави, ама виждам ЕС какво и как на нас ни прави, така че за мен ЕС не е алтернатива, никаква алтернатива. ЕС е = смърт на националната държава и народа.
 
От: Кажете за Украйна де :D

Ей това голям кеф, националисти да ти оправдават убийства - само щото всичко е платено :)

Тук няма свободна воля, не се вижда диктата в Украйна нали? Не виждате ли, че приеха закон вече да стрелят с бойни патрони срещу гражданите?!?! Това ако е демокрация не знам ...... Вижда се какво ги чака Украйнците с това руско правителство и какво ги очаква - руски протеторат. Аз нямам спомен в ЕС да има толкова убити протестиращи за един ден нито да има такива мерки за защита на корумпираното правителство или за вас това е добре :) Добре ли е да не можеш изразиш позицията :) Направо ви се чудя, ако живехте под турско дали изобщо щяхте излезете на вън или тогава било различно - тогавашните инакомислещи ги наричаме национални герой, сегашните платени протестиращи ........



За какви бойни патрони говориш

Искам да ми кажеш, дали нямаше проевропейска пропаганда и дали некви партийни лидери от ЕС не са изнасяли речи пред протестиращите

Ето къде е грешката на украинското правителство,
за да се покаже, че е демократично, позволи всекви пропаганди и европейски изявления
 
От: Кажете за Украйна де :D

Аз виждам куки с тежка военна екипировка с пълно бойно снаражение които са по-големи групички, не е като некви там отишли и ги набили и хвърли молотовки на беззащитните ....

Ами потърси в нета и в англо-говорящите медии навсякъде пише shot down и лекари са потвърдили огнестрелни рани, причини за смъртта.

Няма значение кой какво ги очаква, имали са национален интерес да се присъединят и е имало широка обществена подкрепа това, за един ден самосиндикално един отива и казва няма е така и ще ме слушате каквото казвам - там се борят именно заради скритият диктат.

Знам, че източната част е пълна с руснаци е и? Те ще но протестират за запазване и тясна връзка с Русия?

Тук не виждам преврат, а сваляне на една диктатутура - значи по твоята логика на ББ му направиха преврат :)

А ти знаеш ли, че Путин даде 15 милиарда на Украйнците заем? Заем, който не се знае за какво и що, но пак го взеха - това говори за непрозрачието и задкулиието.

Още не мога разбера, значи за вас майка Русия е непокътната, но като ви се говори за свобода и обществени и демократични принципи, то всичко лошо, не разбирам честно ......
 
От: Кажете за Украйна де :D

За какви бойни патрони говориш

Искам да ми кажеш, дали нямаше проевропейска пропаганда и дали некви партийни лидери от ЕС не са изнасяли речи пред протестиращите

Ето къде е грешката на украинското правителство,
за да се покаже, че е демократично, позволи всекви пропаганди и европейски изявления

Знам, че ти куца историята и не смятам ти отговарям, просто виж как почна всичко - Янукович каза на народа си да го ду--те ЕС няма видите през крив макарон, ще се интегрираме в Руснаците. Колко е лош ЕС или добър, не го коментирам, коментирам факта, че народа възстана срещу едноличната диктатура .... Не очаквам да и разберете, за вас той е национален герой щото е умен и националист визионер и за да просъществува делото му трябва всичко да е под негов контрол .....
 
От: Кажете за Украйна де :D

Украйна са няколко години назад от нас - На тях тепърва им пробутват номера със симпатичният обичан от народа лидер в лицето на боксьорчето - На нас пък ни набутаха каратисчето.

Целта е завладяването на нови пазари и будали които да плащат за високият стандарт на живот в западните страни - Бъдете сигурни че парите които се наливат там за революции ще си ги вземат петорно, а за украинците им е през онази работа.

В момента в БГ сме свидетели пак на същата помия - Платени протестиращи и опит за бутане на правителството - Тука герберастчетата най обичат да разправят как на тройната коалиция им били спрели европроектите и как дошъл Мутрата и за 3 месеца ги пуснали, а сега пак заплашват да ги спрат без въобще да им минава през акъла че цялата тази работа умишлено беше нагласена за да могат да докарат Мутрафона на бял кон и той да разсипе държавата за да не можем да водим независима политика.
Ама мутрафона се насра на белия кон и сега пак се опитват да му замиват задника - Добре че явно все повече българи се осъзнават какво ги чака ако се върне мутрафона
 
От: Кажете за Украйна де :D

Знам, че ти куца историята и не смятам ти отговарям, просто виж как почна всичко - Янукович каза на народа си да го ду--те ЕС няма видите през крив макарон, ще се интегрираме в Руснаците. Колко е лош ЕС или добър, не го коментирам, коментирам факта, че народа възстана срещу едноличната диктатура .... Не очаквам да и разберете, за вас той е национален герой щото е умен и националист визионер и за да просъществува делото му трябва всичко да е под негов контрол .....


Ей тъй не се научи, че национализма не е национализация, а отстояване на собствени интереси

Какви собствени интереси ще защити Украйна при Евентуално влизане в ЕС
Ами ЕС се бъзикнаха и им предлижиха 10% от това, което взе Полша
Абе ти разбираш ли въобще понятието 'национален интерес' ?
Няма гледаме интереса на Европата, когато сделката не си заслужава, значи не си заслужава
Уж си за свободния пазар, па рипаш като младо овне с/у истинските търговски облекчения и печалби
 
От: Кажете за Украйна де :D

Аз виждам куки с тежка военна екипировка с пълно бойно снаражение които са по-големи групички, не е като некви там отишли и ги набили и хвърли молотовки на беззащитните ....

Ами потърси в нета и в англо-говорящите медии навсякъде пише shot down и лекари са потвърдили огнестрелни рани, причини за смъртта.

Няма значение кой какво ги очаква, имали са национален интерес да се присъединят и е имало широка обществена подкрепа това, за един ден самосиндикално един отива и казва няма е така и ще ме слушате каквото казвам - там се борят именно заради скритият диктат.

Знам, че източната част е пълна с руснаци е и? Те ще но протестират за запазване и тясна връзка с Русия?

Тук не виждам преврат, а сваляне на една диктатутура - значи по твоята логика на ББ му направиха преврат :)

А ти знаеш ли, че Путин даде 15 милиарда на Украйнците заем? Заем, който не се знае за какво и що, но пак го взеха - това говори за непрозрачието и задкулиието.

Още не мога разбера, значи за вас майка Русия е непокътната, но като ви се говори за свобода и обществени и демократични принципи, то всичко лошо, не разбирам честно ......
В прав текст - аз на западни холивудски медии не вярвам, никой не знае какво точно е там, ама заповед да стрелят на месо няма.

Никой към нищо не се присъединява, а националнията интерес в демокрациите поне (нал това искаме) се определя от избраните от народа. Партията на регионите е взела 30% от гласовете, от 45 милиона - смятай си ги. Иначе става диктатура на малцинството - излизат 0.5% на улицата и почват да си налагат волята. Ето тука виждам аз диктатурата. Не мисля, че тълпата обаче мисли нещо, тя повтаря мантри и е опиянена от революцията. Руснаците може би не протестират, щото иначе ще стане мазало и истинска гражданска война и лидерите им ги държат на къс повод. Путин даде на Украйна заем, а ЕС им даде обещания. Путин им намали цената на газта, а ЕС им казаха, че за да станели европейци трябвало да правят гей паради :D Какво задкулисие виждаш при условие, че щом аз и ти знаем за тоя заем, няма нищо скрито.

Русия не е майка непокътната. За мен обаче ЕС е = смърт на държавата и нацията. Такива, които заради фобия водят народа си към сигурна гибел, няма как да одобрявам.
 
От: Кажете за Украйна де :D

Никога не забравайте и другата възможност.
Обикновенно западните агентури имат навика да вкарват провокатори.
За мен вероятността е над 50% тези двамата с огнестрелни рани да са простреляни от някой провокатор /целящ нажежаване на обстановката/ или са на лична основа /някой си разчиства сметки възползвайки се от ситуацията/

По-долу пиша за Либия и Сирия, макар че доста държави в района гу удари бурята на ЦРУ.

Аз видях как западните медии подхванаха първо Либия, от една цъфтяща държава /заради новите открити големи находища на питейна вода/ я разбиха и сега племената се бият помежду си /това вече не е държава/ , и за какво беше това, щото Кадафи каза колко милиони е дал на Саркози за кампанията му. От там се започна..

После Сирия.. такива манипулации, чудно ми е чак как западни медии можаха да наговорят такива лъжи. Истината там е че повечето бунтовници са радикални ислямисти, които избиват християнското население. Асад си защитава държавата и гражданите. Обаче западните про-еврейски медии какво ги бърка за християните..

Аз лично искам една силна и независима Украйна. Но ще я разкъсат, западната част ще иде към ЕС, източната към Русия.
 
От: Кажете за Украйна де :D

Интересно - що ги е страх от избори.

Ама всички диктатори и комунисти ги е страх от избори. Или ако правят избори гледат да ги фалшифицират.


Или пък един референдум да си направят.


В крайна сметка като не могат да живеят заедно да вземат и да се разделят. Едните на Запад, другите на Изток и след 10 години ще видим кой колко богат е. :lol: :lol: :lol:


А Янукович се превръща в Лукашенко 2 или Путин 2 - най-вероятно фалшификация на изборите и пак той или негова подлога.
 
От: Кажете за Украйна де :D

И колко избори да правят - Докато на опозицията им харесат ли????

В БГ имаше избори преди няма година и сърдитко Петко още на първата седмица почна да реве за нови избори - Това да не е детска градина

Още повече че и в Украйна и в БГ резултатите няма да са по различни от това което е било на предишните избори - И никой не е длъжен да уйдисва на акъла на няколко хиляди платени лумпени в Украйна - Или на няколко десетки платени лумпени в БГ

Да не говориме че в момента сигурно хората които искат оставка на педала дето ни е президент са повече от тези дето искат оставка на правителството - Той що не си подаде оставка?
 
От: Кажете за Украйна де :D

Никога не забравайте и другата възможност.
Обикновенно западните агентури имат навика да вкарват провокатори.
За мен вероятността е над 50% тези двамата с огнестрелни рани да са простреляни от някой провокатор /целящ нажежаване на обстановката/ или са на лична основа /някой си разчиства сметки възползвайки се от ситуацията/
100% съм съгласен.
 
От: Кажете за Украйна де :D

Интересно - що ги е страх от избори.

Ама всички диктатори и комунисти ги е страх от избори. Или ако правят избори гледат да ги фалшифицират.


Или пък един референдум да си направят.


В крайна сметка като не могат да живеят заедно да вземат и да се разделят. Едните на Запад, другите на Изток и след 10 години ще видим кой колко богат е. :lol: :lol: :lol:


А Янукович се превръща в Лукашенко 2 или Путин 2 - най-вероятно фалшификация на изборите и пак той или негова подлога.
Лукашенко е пич, а не мека китка като нашето подобие на президент.
 
От: Кажете за Украйна де :D

Норти няма манипулация има демокрация - А демокрацията е диктат на мнозинството над малцинството

Ето Гроб имаха мнозинство и тормозеха хората

Сега ДПС и БСП имат мнозинство и тормозат герберастите

Така е и в Украйна мнозинството не дават властта но и да има нови избори пак ще е същото - Просто едни хора дават мангизи да правят безредици
 

Горе