БГ мама се била разцепила???

От: От: БГ мама се била разцепила???

Доколкото схващам старият Мама форум нещо се е претрупал с реклами и станал нефункционален, новият пък не бил още добре разработен. Както и да е - видно е, че повечето майки се преместиха тук и вече си имат силно лоби. Уж раждаемостта падала и 2013 г. беше с най-малко бебета от преди войната, пък майките се увеличават в геометрична прогресия? :lol::D Няма лошо! Аз самият също направих една чудесна жена двукратна майка и двамата сме много щастливи от този факт.
Нека да бъда полезен със следната новина : http://dnes.dir.bg/news/kodex-truda-rabotodateli-miki-16041983?nt=4 .

Имам идея за трети форум на тема майчинство. При това гарантирано той ще събере огромен трафик, но засега ще мълча по обясними причини. Знаете лафа - Двама се карат, третият печели! :beer:

Стига бе хора. Имам чувството, че гледате на жените само като на инкубатори. :twisted: :shock:
 
От: От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Мхм, мисля, че на теб ще ти е по-лесно да се регистрираш повторно, ако държиш на това, разбира се, отколкото на администраторката да отгатне как точно ти е потребителското име, за да ти активира акаунта. И по-добре е да не се използва abv-пощата за регистрация.

biaaro, ще предам съвета ти.

ffffff - това го копирах. Последно това е. Държа си на него щото има сантиментална стойност за мен. :) Но ако се налага, ще го сменя. За имейла хич не съобразих, после ще го сменя. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

^^Така е за пред хората...ама знаеш ли в къщи как е :lol: :lol: :lol:
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Колко време му давате за това стабилизиране? Месец? Два? Реално след като се стабилизира може да се мисли май за другите неща - дизайн, лого, структура и прочие. :)

Трудно е да се каже. Реално, факторите, от които зависи стабилизирането, не са един и два. Имаше много основателни забележки, че аудиторията, освен да се привлече, трябва и да се задържи - със съдържание и пр. Това ще си зависи най-много от самите потребители, но целта за мен е форумът да се ползва със славата на място, където можеш да получиш достоверна информация, освен просто да убиеш малко излишно време. От дизайн, лого и структури не разбирам :)
 
От: От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Трудно е да се каже. Реално, факторите, от които зависи стабилизирането, не са един и два. Имаше много основателни забележки, че аудиторията, освен да се привлече, трябва и да се задържи - със съдържание и пр. Това ще си зависи най-много от самите потребители, но целта за мен е форумът да се ползва със славата на място, където можеш да получиш достоверна информация, освен просто да убиеш малко излишно време. От дизайн, лого и структури не разбирам :)

Дайте примерни лога, които ви кефят и може да го измислим логото. :)
 
Трудно е да се каже. Реално, факторите, от които зависи стабилизирането, не са един и два. Имаше много основателни забележки, че аудиторията, освен да се привлече, трябва и да се задържи - със съдържание и пр. Това ще си зависи най-много от самите потребители, но целта за мен е форумът да се ползва със славата на място, където можеш да получиш достоверна информация, освен просто да убиеш малко излишно време. От дизайн, лого и структури не разбирам :)
Да, точно това мислех, че ще се случи точно в този период от 1-2 месеца. :) Няма как иначе. При вас нещата се случват много динамично и широкообхватно. :)

То е това включва стаблизирането - няма как да задържиш и ако не правите впечатление на потребителите, че работите сериозно по форума. ;) Ще се накефят, че лого има, после хубавия дизайн, социалните канали, които слагате във форума. А контента си тече успоредно. Но както каза, хубаво е малко да се поосвестите и след това да поемете дъх и да продължите. ;)
 
От: БГ мама се била разцепила???

fifi, предала съм за регистрацията ти. Можеш да провериш по някое време - тази вечер или утре. За примерни лога - предполагам, че пак с анкета ще е най-удачно да се действа, защото колкото потребители, толкова и мнения.

Blinky, така е. Лека вечер на всички :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ехеее, тая тема 20 страници станала. :shock:
Това сцепване много ми напомня на замунда, незнам защо :D
Успех на новия форум!!!

ПП: Има ли раздел за необвързани, за да знам дали да се регвам :lol:
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Penman, чакай първо да се стабилизира форумът, и тогава вече може да мислиш за подривна дейност :D

Лили, какво разбираш под подривна дейност? Това, което вие ли правите? Отцепвате се от някакъв форум с определена насоченост и копирате всичко от него (това, което смятате за добро) почти едно към едно и най-вече се стремите да засмучете същата аудитория - ти кажи как се нарича този процес, но бъди честна и справедлива? За разлика от теб, аз нямам нищо общо с космоса, прекалено съм на земята и дори имам запазено място под нея, но все пак "не ям доматите с колците", колкото и да е модерно напоследък! :lol:

Стига бе хора. Имам чувството, че гледате на жените само като на инкубатори. :twisted: :shock:

Фифи, никога не съм гледал на жените като на инкубатори, независимо, че в краткият си, но съдържателен живот се е случвало определени жени да ми приписват роли
на "портфейл", "бик", "шут" , "добро приятелче" и т.н. Когато срещнах жена, която погледна съвсем равностойно на мен, й предложих брак, а другите вече са ми през
"нали се сещаш"? Сама забележи, че форума се казва бг Мамма, новия също съдържа думата "мама". Значи самите участници акцентират върху това си качество, което няма да се лъжем, често им дава редица предимства в обществото. Да си бяха кръстили форума "за жената" или "жената днес".:roll:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Забравих - наистина ли има мъже, които се регистрират във форуми за майки? :lol: :D
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Стига бе хора. Имам чувството, че гледате на жените само като на инкубатори. :twisted: :shock:
Това е основно биологично качество на жената. Която жена има проблем с това, спешно трябва да се консултира с психолог.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Забравих - наистина ли има мъже, които се регистрират във форуми за майки? :lol: :D


Ти си нямаш представа какви "златни" теми има в подобни форуми.
Под "златни" имам предвид смешни :lol:
Имало е пъти, в които съм се смял с глас :-o
 
От: БГ мама се била разцепила???

в предверието на 20-та страница си бе логично да стигнете до roleplay и фетишизъм
 
От: БГ мама се била разцепила???

Това сцепване много ми напомня на замунда, незнам защо :D

Само Замунда да беше. Те бяха едни от първите, които се сетиха за този хитър трик - правиш цирк за пред хората, разделяш се на две, но на практика така обираш целия трафик и убиваш конкуренцията. Това между Първанов и Станишев какво мислите, че е? Докато Борисов се усети ще приберат всички леви гласове. Така, че това с "мамите" е същата фантасмагория и жалко, ако има хора уж умни и кадърни в този форум, а не виждам очевадните неща. Може да не съм гениален програмист или милионер, но поне собствен мозък имам и го ползвам редовно. :lol:
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

:confused: Подробности може ли, че ми е интересно 8)

А за монетизацията - момичетата са се травмирали от реклами и искат да си починат, а вие пак само това им дуднете - реклами, та реклами. Да се освестят първо, да си изяснят концепцията и да направят нещо хубаво и стойностно. Рекламите са най-лесното.

Това опит за мисъл ли беше, г-жо Кифла на Републиката?
 
От: БГ мама се била разцепила???

Само Замунда да беше. Те бяха едни от първите, които се сетиха за този хитър трик - правиш цирк за пред хората, разделяш се на две, но на практика така обираш целия трафик и убиваш конкуренцията. Това между Първанов и Станишев какво мислите, че е? Докато Борисов се усети ще приберат всички леви гласове. Така, че това с "мамите" е същата фантасмагория и жалко, ако има хора уж умни и кадърни в този форум, а не виждам очевадните неща. Може да не съм гениален програмист или милионер, но поне собствен мозък имам и го ползвам редовно. :lol:
Ти живееш в паралелен свят! Толкова си и запознат :lol: Вервай си!
 
Последно редактирано:
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Това опит за мисъл ли беше, г-жо Кифла на Републиката?

Мммне, Geia. Аз съм блондинка, не ми се налага да мисля.
 
Последно редактирано:
От: БГ мама се била разцепила???

хахаха лелеле, тая тема пък кога стана 19 страници... :lol: Добре, я кажете долу горе на кои страници има по-интересно за четене, че ще убия два часа поне докато разгледам всичко.. :D
 
От: БГ мама се била разцепила???

Понеже не мога да пусна ЛС на който и да е. Пляскам съобщението тук

Има един warning, когато се изпраща ЛС има и скриншот, ама не мога да пусна линка.
Код:
Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in ..../private.php(1307) : eval()'d code on line 23

prikachi.com/images.php?images/117/7012117k.png
 

Горе