БГ мама се била разцепила???

От: Re: БГ мама се била разцепила???

А някой забелза ли, че имаше и полезни съвети за направата на форума им. Или сеир да става? :)
Първоначлният потенциал на темата да стане сеир беше голям, вероятно затова има толкова страници написано, но постепенно се оказа, че е било просто фалшива тревога:mrgreen:
 
Първоначлният потенциал на темата да стане сеир беше голям, вероятно затова има толкова страници написано, но постепенно се оказа, че е било просто фалшива тревога:mrgreen:

Да. Това е от темите с най-много постове. Направо да се чудиш за какво ще излезе в Гуглето. :) Нищо, нека си чешим езиците. Хахахах. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз вече спечелих първите си пари чрез predpriemach.com, макар и да не се регистрирах първоначално с тази цел :) Скоро може би ще си пусна тема за услугите, които предлагам, ако имам право :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз вече спечелих първите си пари чрез predpriemach.com, макар и да не се регистрирах първоначално с тази цел :) Скоро може би ще си пусна тема за услугите, които предлагам, ако имам право :)

Кой би те спрял? Имаш мнения, имаш кой да ти остави коментар по извършената услуга - колко още? Действай! :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Много, се радвам и ти пожелавам успехи и за напред. :)
Аз вече спечелих първите си пари чрез predpriemach.com, макар и да не се регистрирах първоначално с тази цел :) Скоро може би ще си пусна тема за услугите, които предлагам, ако имам право :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз вече спечелих първите си пари чрез predpriemach.com, макар и да не се регистрирах първоначално с тази цел :) Скоро може би ще си пусна тема за услугите, които предлагам, ако имам право :)
Браво, само успехи за предприемчивите мами! Не е лошо да споделиш какво предлагаш, може да се възползваме от услугите ти ;)
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Аз вече спечелих първите си пари чрез predpriemach.com, макар и да не се регистрирах първоначално с тази цел :) Скоро може би ще си пусна тема за услугите, които предлагам, ако имам право :)
Хахаха. Честито. Много се радвамбза теб. Нека само успехи те сполетят. Ако имаш нужда от помощ за темата, кажи ни. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Благодаря на всички за милите пожелания! Когато формулирам темата, ще се радвам на съвети и критики, ако има нещо за оправяне :)
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Благодаря на всички за милите пожелания! Когато формулирам темата, ще се радвам на съвети и критики, ако има нещо за оправяне :)

Разбира се...даже ще е добре да го направиш. Да ти кажа си много добър пример за всеки, който иска да почне онлайн от някъде. Успехи и ще очакваме темата. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ще пусна, но се чудя, понеже видях, че има тема, в която се съветва да се пишат цени в началото на темата, каква точно да ми е цената, така че да е адекватна. Писала съм статии, но за познат, т.е. нито съм съвсем наясно колко плаща конкуренцията, нито съм съвсем наясно какво е моето качество спрямо конкуренцията.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Това всъщност е най-лесната част. Пусни оферта на минимума, на който си склонна да пишеш и после коригираш според търсенето.


Ще пусна, но се чудя, понеже видях, че има тема, в която се съветва да се пишат цени в началото на темата, каква точно да ми е цената, така че да е адекватна. Писала съм статии, но за познат, т.е. нито съм съвсем наясно колко плаща конкуренцията, нито съм съвсем наясно какво е моето качество спрямо конкуренцията.
 
Това всъщност е най-лесната част. Пусни оферта на минимума, на който си склонна да пишеш и после коригираш според търсенето.

Да. След време покрай писането ще пуснеш сайт и т.н. Всеки има начало. Успехи и до скоро. Да се похвалиш за темта. :)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

между другото наистина не държа да се обиждате и да основен таргет сте ми.
поне 80% от този форум предпочита да работи с клиенти като вас :)
Но как да го кажа по-мека, нека това не ви кара да се чувствате горди, просто сте лесни...
Съжалявам че съм откровен.
Много по лесно да се печели от жени отколкото от мъже освен ако не предлагаме жени, коли и еврофутбол :). зарова и сте основен таргет не само в бг, а и в целия свят.
Благодаря ви за годините кликане по лъскави тъпи реклами на маркови дрехи и намаления...
да сте живи и здрави и да хилядолетите.

не мога да повярвам, каква ненавист струи от мненията ти към жени-те, вкл. към твоята собствена, която ти е родила детето, разхожда ти любимото псе по два пъти на ден, сигурно не ти спестява ... определени сексуални ласки и накрая тази жлъч!
Ти си знаеш причината, няма да гадая, за да не взема да нацеля и да те засегна публично, но няма ли едно нещо, което да те умилява и да показваш поне елементарна толерантност към съществуването на съществата от женски пол?
Не че и на мен не ми е се-пуко, но ей така за протокола си питам. Ако това е някаква модерна тактика, да си много оборотен мачо като се правиш на недосегаем от женски чар, сигурно ти е по-спокойно без фенки. Но пък останалите мили жени, които нищо не са ти сторили, не са ти виновни за нищо и не са длъжни да търпят подобно отношение.
 
Последно редактирано:
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Здравейте :)

Искам да съобщя на желаещите, че могат да се включат в конкурса ни за лого: http://bul-mamma.com/hyde-park-scene/konkurs-za-logo-na-alternativata/

Няма други награди, освен моралното удовлетворение :)

Защо не пуснете един конкурс в секцията Freelance Jobs & Projects? Може да има някой, който би направил едно красиво лого, естествено в замяна на нещо. :) Но може и на добра воля де. :)
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Защо не пуснете един конкурс в секцията Freelance Jobs & Projects? Може да има някой, който би направил едно красиво лого, естествено в замяна на нещо. :) Но може и на добра воля де. :)

Да, добра идея! Аз лично обаче не съм оторизирана да обещавам нищо в замяна :) Не ми е проблем да пусна тема и в този подфорум, обаче е най-добре УФСЪ да отговаря за това.
 
Да, добра идея! Аз лично обаче не съм оторизирана да обещавам нищо в замяна :) Не ми е проблем да пусна тема и в този подфорум, обаче е най-добре УФСЪ да отговаря за това.
Давайте смело. Сигурно ще се намери някой добронемерен дизайнер да ви сглоби нещо читаво. Че така малко никакво. ;) И седи от доста време. Утре ще искат да ви направят PR, нека поне лого да имате като идентичност. ;) Успехи. ;)
 

Горе