БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Давайте смело. Сигурно ще се намери някой добронемерен дизайнер да ви сглоби нещо читаво. Че така малко никакво. ;) И седи от доста време. Утре ще искат да ви направят PR, нека поне лого да имате като идентичност. ;) Успехи. ;)

Пуснах темата в раздела за фрилансъри :) Наистина има още 2 седмици до края на конкурса, което е сравнително добър срок, в който може да се получат доста предложения. Благодаря за пожеланията :)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Аз, го виждам B като корем (щях да пиша шкембе :D) с пъпче и някво готино завъртане на другото, но не мога да пускам фототрп сега , че ще гръмна :D

Иначе успех с конкурса ;), скоро ще ви офертирам за пр. ;)
Пуснах темата в раздела за фрилансъри :) Наистина има още 2 седмици до края на конкурса, което е сравнително добър срок, в който може да се получат доста предложения. Благодаря за пожеланията :)
 
Пуснах темата в раздела за фрилансъри :) Наистина има още 2 седмици до края на конкурса, което е сравнително добър срок, в който може да се получат доста предложения. Благодаря за пожеланията :)

Видях, имаше даже предложение последно като минавах през тази част от форума. :) Успехи и дано ви се "заспи" нещо точно там на логото скоро време. ;)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Благодаря за пожеланията :) Има достатъчно време за участие. Ще очакваме с радост вашите предложения :)
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Ще се регистрираме :)

Вие също сте добре дошли в Мъжкия клуб :) Не мога да пусна линк, но съм сигурна, че с Вашата висока компютърна грамотност ще го намерите лесно :)


Определено можем да Ви помогнем с правописа на български език (съобщението Ви за новорегистрирани потребители е със сгрешен правопис).
...

:)

Само да отбележа и аз една грешка в "Алтернативния". Вероятно нямаше да го направя, но не ми хареса ... отношението на повечето потребителки в тяхната си тема за този форум. Обективно се опитах да преценя и мисля, че жените са започнали и провокирали недоброжелателните коментари.
Дори и аз го отнесох малко в една тема, без никога да съм се регистрирала ни в беге ни в бул ни в мадагаскармама. Но нали все пак съм мама, та солидарно поех отговорността. Защо не съм се регнала в този ооооооооогромен и най-популярен форум ще оставя за ... книгата си. Но интересно, че съм успяла сравнително самостоятелно да отгледам детето си. Все тая.
Грешката ви:

"Бюро справки
Тук може да потърсите съвет от нашите потребители адвокати, счетоводители и т.н, но не и към лекари."

Лека смислова неточност, но влиза в българската граматика, нали?

:)
 
От: От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

....

Хърка яко, ама върши работа.
Непредвидена ситуация, ма какво да се прави, УФСЪ съм.
...


"Момичета,ако вашият съпруг хърка шумно, бавно завъртете главата му, докато щракне."

автор неизвестен (вероятно, досетлива жена-потребителка на подобен "модел" съпруг)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Както с всяко друго " ново" нещо е нормално да бъде прието скептично... не знаех че мамите имат такива разцепления, но сред жени... май си е нормално :mrgreen:
 
Както с всяко друго " ново" нещо е нормално да бъде прието скептично... не знаех че мамите имат такива разцепления, но сред жени... май си е нормално :mrgreen:

Абе напоследък по-бавно сякаш им се пълни форума с постове. Като се има предвид дължината на всеки и колко често се пише, сега си е доста слабо. Но има и много забавни теми гледам. Имам чувството, че ако го барнат още малко форума, ще стане доста силен. Но времето ще покаже.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз все още не съм убедена в искреността на концепцията им.
Хем, да е женско царство, хем да е по-универсален и отворен за много и други различни теми, освен майчинските и домакинските.

Обикновен либерален форум, но на територията на жени.

Пишех навремето в един форум и имаше два подфорума "само за мъже" и "само за жени". Мъжки и женски клуб. Буквално, ако си женски ник пращаш молба до женския да те приемат в клубът им, но не можеш да влизаш и да участваш в мъжкия. Познайте?! Женския клуб преливаше от теми и мнения, а мъжкия ... много зле. Но пък един ден мъжете решиха да направят теми и заглавия аналогични на женските и стана як купон- нали, примерно за обезкосмяването, за шопинга. Какви дънки или обувки всеки си е взел, самобръсначката му последната, кога се е изхабила, ако не е с брада... безброй невероятни и интересни неща от мъжка гледна точка. А имаше си общи подфоруми, но така се получи много забавно.
От друга страна е много сладка и трогателна тази визия за взаимопомощ ... но каквото и да пишем ние сме от различни планети. Но все тая. Вероятно ще има провокирани мъже и с право. Дано да стане интересно и да си заслужава времето и усилията. :|
 
От: БГ мама се била разцепила???

В интерес на истината много често търсейки инфо по всякакъв въпрос, съм намирала отговори там! 8)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

В интерес на истината много често търсейки инфо по всякакъв въпрос, съм намирала отговори там! 8)

Казваш има капацитети и адепти :D

По всякакъв въпрос има инфо и в Гугъл и местната клюкарка на блока даже има (поне) инфо по всеки въпрос.
Но един форум означава общност, която е нещо като малък модел на реалното общество.
В тази общност може да има всякакви хора по образование, интереси или професия.
Но предзададения сексизъм и матриархат още отначалото на мен не ми харесва.
Разбирайте го както искате, но за мен на мъжете в природата им е, да са лидери, стратези, рицари ...
Жените си имат други функции. И това разделение само е в ущърб на жените. Така самоопределяйки се като самодостатъчни и всичкознаещи в един момент стават безинтересни, защото така изземат и ролята на мъжа и едва ли не той става безполезен и ненужен.
А не е така. Аз много повече неща мога да науча от мъж и от автомобилен форум, отколкото от жена в цикъл или следродилна депресия.
Може и да съм консервативна, не знам. Но така мисля.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Да, да така е, абсолютно. Не съм им първа фенка, но ако идеята е била добра, като всяка добра идея, трябва да се развива, за да оцелее. Мисленето ти не е консервативно, по-скоро логично ;)
 
В интерес на истината много често търсейки инфо по всякакъв въпрос, съм намирала отговори там! 8)

Абе то и тук да почнете и те да пишете такива теми, няма да е зле. Цялата секция Офтопик е за вас. Не са излишни малко практични съвети и консултации. :)
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Казваш има капацитети и адепти :D

По всякакъв въпрос има инфо и в Гугъл и местната клюкарка на блока даже има (поне) инфо по всеки въпрос.
Но един форум означава общност, която е нещо като малък модел на реалното общество.
В тази общност може да има всякакви хора по образование, интереси или професия.
Но предзададения сексизъм и матриархат още отначалото на мен не ми харесва.
Разбирайте го както искате, но за мен на мъжете в природата им е, да са лидери, стратези, рицари ...
Жените си имат други функции. И това разделение само е в ущърб на жените. Така самоопределяйки се като самодостатъчни и всичкознаещи в един момент стават безинтересни, защото така изземат и ролята на мъжа и едва ли не той става безполезен и ненужен.
А не е така. Аз много повече неща мога да науча от мъж и от автомобилен форум, отколкото от жена в цикъл или следродилна депресия.
Може и да съм консервативна, не знам. Но така мисля.

Не, че нещо, ама след такъв полусамоцелен пост освен тукашната част от мъжовете с по-анадолско мислене да те погалят виртуално по главичката, друга полза не виждам. Нищо съзидателно, което все пак да е от помощ. Казвам го като човек, който нито е еманципиран, нито е феминизиран, нито си прави публично аутодафе с изгаряне на сутиени, нито е перманентно в цикъл, нито си се смята за самодостатъчен. Нещо повече - израснала в по-скоро мъжка компания и в момента живея и общувам в реалния свят повече с мъже. Повтаряш някакви стереотипи за жени с ПМС или средродилна депресия - ти такава ли си? Щото аз не съм, много други потребител(к)и също. Естествено, че в тясноспециализиран форум ще можеш да намериш по-тясноспециализирана информация. Мъжете, решили да се регистрират в Алтернативата, в повечето случаи са посрещнати любезно, да не кажа топло. Без, разбира се, да се прекрачва границата, при която е възможно едно уютно местенце за хора с общи интереси (жени и мъже), да се превърне във виртуален бардак. "Алтернативата" няма намерение да изземва функциите на сайтовете за запознанства.
 
От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Не, че нещо, ама след такъв полусамоцелен пост освен тукашната част от мъжовете с по-анадолско мислене да те погалят виртуално по главичката, друга полза не виждам. Нищо съзидателно, което все пак да е от помощ. Казвам го като човек, който нито е еманципиран, нито е феминизиран, нито си прави публично аутодафе с изгаряне на сутиени, нито е перманентно в цикъл, нито си се смята за самодостатъчен. Нещо повече - израснала в по-скоро мъжка компания и в момента живея и общувам в реалния свят повече с мъже. Повтаряш някакви стереотипи за жени с ПМС или средродилна депресия - ти такава ли си? Щото аз не съм, много други потребител(к)и също. Естествено, че в тясноспециализиран форум ще можеш да намериш по-тясноспециализирана информация. Мъжете, решили да се регистрират в Алтернативата, в повечето случаи са посрещнати любезно, да не кажа топло. Без, разбира се, да се прекрачва границата, при която е възможно едно уютно местенце за хора с общи интереси (жени и мъже), да се превърне във виртуален бардак. "Алтернативата" няма намерение да изземва функциите на сайтовете за запознанства.

Лили,
аз ще ти отговоря така: Имам си един принцип, философия, ако искаш го наречи, но добре е формулирано с израза "Каквото повикало, такова се обадило".
Вярвам в законът на Огледалото и отражението. Така и заради това, се старая винаги да подхождам с уважение към определен човек или Мъж. Защото очаквам същото отношение. Когато реша още във второто си мнение, влизайки в очевидно мъжки форум, да правя забележки за граматиката, вида на погледа и вената на челото (това в последващи де, последните) би трябвало да е логично, че няма как да провокирам джентълменство и уважение.
Аз не знам колко съм емпаципирана или феминизирана, или дали не съм неосъзната лесбийка, но все пак се стремя да се разбирам с представителите от другия пол. И, О! Чудо- с тях ми се получава по-добре отколкото със съскащи с разцепен език. Съжалявам, ако звучи обидно за изключенията, но горчив опит, какво да се прави. Ще си помислиш евентуално нещо за "гредата в моето око", но както написах веднъж, вече толкова греди извадих, че ще стигнат за векове на целия китайски народ, да си прави клечици за хранене.
Относно ПМС-то ми и "следродилната депресия", мога да кажа, че астролозите хубаво са постигнали консенсус с "ретрограден Меркурий". Но от друга страна си признах и в друга тема, че и аз си имам недостатъци, още повече на женския пол. Но смея да си признавам, като съм в определени нелогично-необясними състояния и си го изкарвам на невинни (мъже за предпочитане).
Аз не съм против Форумът ВИ! А против очевАдното и непредизвикано отношение. След което търсите начини за съдействие и партньорство.
Просто така не се прави. С цялото ми уважение, но питай който искаш мъж, дали би му било интересно да си общува с някоя от потребителките-многознайници.
Накрая да ти отговоря за култовото ти "влизане с бутонките в кокалчетата"- Предпочитам погалване пред съскане и увъртане на слузести влечуги, които не знаеш в кой момент ще те захапят. Не, благодаря, ако съм за адреналина ще си взема терариум!
Поздрави най-сърдечни!
Касио.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Значи, по принцип бих ти подминала предишния пост, ако беше написан от мъж. Естествено, че е каквото повикало - такова се обадило. Когато ние, женурята, разбрахме, че ни обсъждат тук, те вече бяха започнали със забележки за "конфютърна гръмотност" и прочие. Дори не съм си го сложила кой знае колко на сърце, щото все пак имаше известно основание в забележките, независимо как са поднесени. Това, че и ние сме ги захапали лекинко в ответ, мисля, че е нормално. Не мисля, че и някой дълбоко преживява нашите забележки".
Сериозно не те разбирам. Аз не влизам там, където не ми е приятно, не се ровя като кокошка из мнения на хора, които смятам за усойници и пр. Влизам в този форум, защото ми е приятно, има готини хора. Влизам в Алтернативата, защото също ми е приятно и там срещам готини хора.
Ако нещо извънредно много ме замъчи, сигурно ще си го кажа, но не се вживявам толкова във виртуалните драми.

За вената на челото и кравешкия поглед, колкото и да си "паднах" по тях, мисля, че стана ясно, че са на някакъв руски человек. Мнението ми едва ли е било по-съкрушително, отколкото опитите за гадаене на моя външен вид.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Касеопея, или там както се нарич, нещо не разбирам що е тая ненавист към това де почти целия форум, го подкрепи и продължава да го прави?

1. Завист, че ти не си била приета така в форума?
2. Завист, че идеята и реализацията не са твои?
3. Завист щото просто аз, не мога така?

Много се нервя, на такива глупости и простотии, радвай се , че не ти по-смъкнах малко самочувствието в форума.

П.П. Другите, посредствени драскачи в темата няма да ги коментирам, че как съм изнервен днес, ще сипя сол на всеки.....
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ще коментирам само последното ти изречение, защото останалото не ме интересува, пишейки къде и защо ти е приятно на теб! Вероятно не разбра по-горния ми пост за обществото, но нейсе.
Това, че не си ми подминала мнението ... как да ти кажа ... както обича да употребява една моя врагиня от друг форум (която в изблик на откровеност и очевидно безсилие се беше обърнала към мен с "Гъзиопея", на което аз отговорих, че прави само комплимент на г...за ми, ако е видяла превода на никът ми) "щях да си разплета чорапите за малко", ама добре, че не го подмина. Иначе нямаше да им е интересно на хората тук, как си пишем възпитано с теб.

И, подозирам, че беше достатъчно провикирана от това, което четох. И не знам дали си видяла, но аз лично не страдам от скрупули и дори да не са ми изисквали изрично снимка си постнах такава. Ей така, не от суета, а защото не виждам нищо лошо, хората реално да имат образ и евентуално, ако имат съмнения и мислят да ме "цакат" с външен вид (дали не съм генномодифицирано куче, което може да ползва комп и да пише във форум или обикновен "чип"/програма), поне да имат и основание ... коментирайки конкретно носа ми, цвета на косата, кофти роклята или каквото и да е друго.
Така както ти подходи беше някак ... обидено (да го наречем). Очаквах едва ли не да постнеш каталог или някакъв бук на манекенка, за да пресечеш нежеланото любопитство. А ти? Коментираш очите и вената на някакво лице от аватар. Ми трябва да има реципрочност. Може да не ти харесва примерно да те оценят по външен вид, а по мненията и думите, но тогава и ти не го прави дори и косвено.
Това не са съвети, а приятелското ми все още отношение към теб. Аз също съм тук, защото си прекарвам добре и има свестни хора.
Така че, нека бъдем приятели!
Мир! и просперитет на форумът ВИ!
 

Горе