Какво ще се случи на 24-ти февруари?

От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

П.П: Местя темата в Политика, че май това и е раздела. :)
Сигурен ли си? :p
За такива теми съм създал при мен "Врачуване за бъдното". :mrgreen:
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

С толкоз реклама ще е някой с кинти и интерес от използване тематиката, предпоставяна от въпросните домейни, най-вероятно Дудука.
 
Сигурен ли си? :p
За такива теми съм създал при мен "Врачуване за бъдното". :mrgreen:
Тук и в политиката си имаме много предвиждания. Даже и аз съм давал за светло бъдеще, но само си давам. :)

И к'во, мислите, че е Бареков? Не е ли прекалено изобретателно за него? Аз даже не мога да определя дали е политическа простотия или реклама на предстоящо предаване. Но ми изглежда повече да клони към политиката.
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

--- Получи се дублиран пост ---
Сори!
 
Последно редактирано:
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

BGWhoIs вади интересна информация:
-------------------
ИП адрес
146.185.141.173 Whois Trace Route DNSBL lookup
Хост free2see.bg
Местоположение RU RU, Russian Federation
Град Saint Petersburg, 66 -
Организация Petersburg Internet Network LLC
Интернет доставчик Petersburg Internet Network ltd.
AS номер AS44050 Petersburg Internet Network LLC
Ширина 59°89'44" North
Дължина 30°26'42" East
------------------
Съмнявам се да е Бюрека. Тоя е толкова зле, че си няма даже и сайт на партията. Има си някакъв негов блог, който си изглежда откровено лаишки. Но пък знае ли човек.
А ПР-агенцията New Momment е правила реклама, освен за Mtel и за НоваТВ, и за Дневник. Тия трите няма как да ги навържа в едно. Със сигурност е забъркан някой от тримата - Цветан Василев, MTG (който и да играе с тях), Иво Прокопиев. Съмнявам се, че някой малък играч ще прави толкова завоалирана, мащабна интернет акция и ще наеме толкова профи ПР-агенция. Със сигурност това мероприятие ще е свързано с изкарване на някакви кирливи ризи, т.е. този който стартира акцията, разполага с доста информация.
Разсъждавайки, не може да не ни направи впечатление, че основната информация с която разполагаме за нализ е фразата "Протестна мрежа". Това означава няколко неща:
1. Няма да е свързано с БСП/ДПС, защото от там като чуят дума с корен "протест" и почват да заекват или им избива пяна от злоба.
2. Със сигурност е свързано с партия или организация, която е остро против сегашното управление.

Но пък whois инфото навежда на странни мисли. Защо хоста е в Русия????????
Хората, които са против днешното управление в голямата си част са и русофоби. Има два вариант - или всичко това е манипулация, пак в стил ДС (като фиктивното противопоставяне на БСП и СДС), или в Русия се наддига нова протестна вълна.
Или .... Ха, пропуснах Атака! Тия са си откровено русофили и напоследък много се изживяват да изнасят разни уж провокиращи "истини". Но пък и там им липсват кадри, които да реализират нещо смислено и модерно, обвързано със социалните мрежи. Пък и доста се поизложиха напоследък, заради което бая им се сви електоратът. Че бай Болен кузирува на Русия е ясно, ама му липсва мащабност. Все играе на дребно и яко цапа кълките.
Повече не ми се мисли.
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Е, това се казва успешна тактика и това е добра рекламна агенция. Щом накара такива светила и гурута в интернетпространството да направят такава тема във форума и да се чудят какво е, все едно са баби на седянка... . И вие се имате за големите креативи... тия ви скриха шапката направо!
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

А сега гледам има статия за нова медия за политика на Огнян Донев, която започва от началото на март. В екипа са привлекли доста народ, сред които и Иван Бедров. В статията пишеше, че не давали много пари, но давали свобода (хаха). Това ми е другото предположение...
 
Това, че говорим за тях по никакъв начин не означава, че е много умна кампанията. Това сме го виждали и преди, и то много пъти. Да държиш някой неинформиран и в същото време да му набиваш рекламата си. Не мисля, че е от гениалните маркетинг тактики, които съм виждал. :)

Добре са си замацали следите. Това е интересното тук. И за това е темата преди всичко. Успяха да ни привлекат вниманието...поне от към техническата част. :)
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Говорите за голяма рекламна кампания? Аз нямаше да знам за тези сайтове ако тази тема не съществуваше :mrgreen:

п.п. сетих се! Адс блокоер е бил включен :lol:
 
На мен тези сайтове ми се набиват навсякъде, обикаляйки Интернет. Освен, че са приложили метода с незнанието и държането на хората (поне на тия дето им пукат, а те не са много, даже се чудя има ли) в информационна дупка, аз бих казал, че агресивно подхождат към рекламата - използването на каналите.
 
От: От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Говорите за голяма рекламна кампания? Аз нямаше да знам за тези сайтове ако тази тема не съществуваше :mrgreen:

п.п. сетих се! Адс блокоер е бил включен :lol:

Нямам включени блокери, пък нито съм ги забелязал преди тази тема, нито сега ги виждам. :-o
 
От: От: От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Нямам включени блокери, пък нито съм ги забелязал преди тази тема, нито сега ги виждам. :-o

Това няма значение, важното е, че кампанията не е насочена към хора като нас :)
със сигурност много хора са ги споделили, но нито се замислят на кого са, нито с каква цел са направени..
затова ще сме на този хал
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Дреме ми на трибуквения какви са тези тумбаци и каква олигофрения са замислили. :mrgreen:
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

На 24 февруари е първата новинарска емисия на Ани Салич и Николай Дойнов в Нова тв.
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Как пък се събраха най-завършените боклуци в нова тв - водещи, репортери, всичката изм§т там.
 
От: Re: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Това ли е голямата драма? Много труд за нищо...голяма работа. Поредните нагласени новини....:)

Не знам дали е това, но определено тогава ще им е първата емисия като екип и се рекламират, предполагам, че е това.
 

Горе