Какво ще се случи на 24-ти февруари?

alexer

Active Member
Здравейте,
няколко пъти попадам на реклами на free2see.bg, към който водят и тези домейни
manipuliran.bg
izpolzvan.bg
zabluden.bg
dezinformiran.bg

Много оскъдна информация има, някой има ли представа кой е и за какво се бори? Дали има нещо общо с изказванията на Цветан Василев за промяната?
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

New Moment New Ideas Company Стои зад проекта имайки предвид, че е рекламна и Пр агенция може да очакваме някакъв политически лозунг след време :)
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Явно на 24 февруари ще пише нещо от сорта на:

Гласувай за **
Подкрепи **
Надупи се
Искаме твоите пари..

Ти си промяната! :wink:
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Значи от сега мога да кажа какво ще се случи на 24-ти този месец...
Първо ще стана и ще посетя тоалетната и между другото ще го разклатя наляво-надясно :)

Това е коментар по заглавието на темата!
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Интересно е кой за какво се бори и с кое ще е свързано, Бареков, изказването на Василев, референдума, протестите...
Приемам залози, за коефициентите на лс. :)
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

И на мен ми е интересен проекта, малко ми прилича на този на яне преди години, ще видим
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Хайде да започнем със залаганията, аз казвам, че това е бюрека по идея на росен петров :)
 
Хайде да започнем със залаганията, аз казвам, че това е бюрека по идея на росен петров :)
В момента те действат най-агресивно. И аз залагам на тях. :)

П.П: Местя темата в Политика, че май това и е раздела. :)
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

New Moment New Ideas Company Стои зад проекта имайки предвид, че е рекламна и Пр агенция може да очакваме някакъв политически лозунг след време :)

Ти остави, че са ПР на Виваком (разбирай Мустака), ами и са македонци... Значи некви хора дето измислиха нова история на половин Европа ще ми обясняват за манипулации и дезинформации :)
 
На 24 февруари започва Къртицата.

Така, моята теория - това е дело на НЮ МОМЕНТ ГРУП ООД, които явно седят зад тази къртица. ;) Дано да е това, защото ако е нещо политическо. Бил съм в тази рекламна агенция. Не са лоши, професионалисти са, имат идеи и определено има голяма вероятност да седят зад такава кампания. ;)
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

podveden.bg, manipuliran.bg, zabluden.bg и останалите им регистрирани домейни май по никакъв начин не се връзва с къртици и други дребни бозайници, а по-скоро с/без цензура. Освен това агенцията като първи клиент е писала Виваком, връзката Цветан Василев -> Делян Пеевски -> Бюреков... Абе много прилича да е нещо свързано с политика. Дано да греша...
 

Горе