Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

vakarelski

Member
Здравейте съфорумници, искам да споделя с вас това което започнах да изпробвам днес. Един приятел който се занимавам от извесно време с това ми гарантира, че плащат ..реших да опитам. Ето повече информация: Тук няма да видите неща от типа “ще станете милионер ”, “бързо забогатяване “ и т.н.Това не е програма, с която трябва да сърфирате или да четете e-mail. Rегистрирайте се в сайтовете по-долу, и след login с вашите username i password , в "Surf Ads" се отваря прозорец с линкове, кликате първия изчаквате 30 секунди да видите "Done" и след него зелена отметка, затваряте го и отваряте следващия линк.Гарантирано 17 посещения на ден по 0.01$ значи гарантирано 0.17$ на ден , но тук идва добрата новина, ако си намерите един реферал (някои ваш познат или не познат които също се регистрира вписвайки вашия ник) то вие ще получавате също по 0.01$ за всеки негов клик , и така колкото повече реферали имате расте Вашата сметка.Парите се изпращат чрез paypal директно в дебитната карта в България (наи-удобното) или с банкова сметка.Опитайте нищо не губите ..всичко отнема 5 мин на ден.За регистрация: http://bux3.com/?r=spooferbg Моля всички който се регистрират от този пост да използват реферал линк-а :) ..Успех! [голям ташак] :D :D :D
 
Последно редактирано:
направо незнам защо са ви главитре батета

много пъти съм го повтарял мога да купя таргетирана реклама от някое малко ппц гоклик например ( те ги затовирха за нови клиенти но нали съм стар) и това да ми струва един цент защо да ги дам на някоя неиузвестна ситема някои да ми гледа през 30 секунди рекламата ? Го клик показва реклама по блек сео сайтове които до като се ранкват докаравт супер таргетирани постетители от търсачките... Бизнес модела куца


аз търся за сайтовете си посетители които имат пари и искат да купят от продуктите които рекламирам? защо да ги дава да ми гледат за 30 секунди хора които искат да направят пари като гледат сайтове не са ми таргет маркет


точно сърфче и не е по правилата
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Бате, не и ти:)
17 цената на ден, що за оферта е това? ;) И мисля че гобят - времето си. Това е най-важния ресурс. Айде да спреме с простотията и да прочетеме пак тайтъла на форума. ;)
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Къде във форума е копчето Empty Recycle Bin ? :)
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Колега, какво ти става?? До преди малко беше адекватен, някой да не ти е промил мозъка?? Сигурно си чел тая тема: http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1590831&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=1df21109bdddebcc0f24f8ca5fd812c4

Съветвам да не отваряте, за малко и аз да се регна в такава програма :(
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Ъъъъъъъъъ...

Възможно ли е някой по един или друг начин да е прихванал паролата на Vakarelski? Това е единственото логично обяснение за постовете на колегите, което ми хрумва... :(
 
Последно редактирано:
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Колега, какво ти става?? До преди малко беше адекватен, някой да не ти е промил мозъка?? Сигурно си чел тая тема: Http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1590831&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=1df21109bdddebcc0f24f8ca5fd812c4

Съветвам да не отваряте, за малко и аз да се регна в такава програма :(
Бате, тия там направо са се таковали отзад. Някъв олигофрен е отделил толкова много време за да напише толкова подробно за това, направо не знам що за малоумник би се забил с такова нещо.

Ония там имат нужда да им желаеме яко късмет. Не съм виждал по-отчайващи примери за това как да се правят пари от интернет. Ако тяхното се може да влезе в тази категория въобще. Тази сексия се пълни доста успешно, което е адски стряскащо.
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

не знам Blinky, но хората дават доказателства, че плащат, колкото и странно да е... бих се регнал в една такава програма, колкото да видя дали може изобщо нещо може да се направи :) Надали ще е скоро но все пак :)
 
Re: От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

това е глава от дипломната му работа за онлаин реклама

> цитат : Всъщност това наистина е една глава от дипломната ми работа по интернет реклама. Естествено малко я съкратих, опростих и я направих да звучи не толкова "научно".

темата е от март месец

казах им да четът какво постинга ссх он от март досега справка личниоят му блог сърч за ГБ много повече отколкот те биха изкарали с нон стоп кликане и обяснбих защо само няма смисъл да рекламираш на такова място

Sammy може наистина да плащат в началото накрая затварят без да платят на всички каква им е фаидата на собсвеницте на сайтове да рекламират там погледни долният линк и прочети всички статии :)


http://sshon.wordpress.com/page/4/?s=genbucks
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Споко чел съм ги :) и се занимавам със афилиейт маркетинг и адсенс и знам къде са парите :)
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Ще си позволя да дам съвет на по-младите(мисля,че съм най -големия тук).
Та това кликове за по един цент и тем подобни,една камара реферали е вятър и мъгла.
Простата математика показва,че такива системи са СКАМ .Аз съм пробвал доста от тях и ефекта е почти нулев.Ще ви дам пример,започнах да се занимавам с Генбукс и още на първият месец направих две продажби за 92 долара.Каква е равносметката-спечелих някаква сума и НАУЧИХ много нови неща.С тези програми за кликове 800 долара могат да спечелят на куково лято.Всеки е свободен да прави каквото си иска.Само едно искам да ви кажа РАЗВИВАЙ СЕ НЕ ЦЪКАЙ.
Това е от мен
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Яко ташак момци ;) ясно е, че няма да се изкарат тези пари с по 0.17$ дневно.. пуснах го повече за смях отколкото за приходи месечно. Извинявам се на колегите :d
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Аз също се чудя, ама хората им дай да цъкат... (явно обичат да мързелуват и после с гордост да кажат аз изкарвам по 20 цента на ден от цъкане само, без работа). Много по-лесно (ама много) е да се създаде що-годе качествен англоезичен блог съчетан с работата по един пост на няколко дена + AdSense, дори и да няма много посещения пак ще капят повече пари от няколко цента на ден и няма да се налага да цъкате и т.н.

Към новите потребители, мислете преди да се връзвате на bux шитовете.... ще съжалявате за пропиляното напразно време!

Edit:

Влизам преди малко в локалния tracker и гледам банер познайте на какво bux нещо си, по-точно .bg o_O баси тия неща се люпят като гниди...
 
Последно редактирано:
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Аз изкарах 20 сента, като цъках на рекламки. Бате сори за нуби въпроса, ама къе му е похвалното на това. Че си добър с пръстите ли или че си изкарал някакъв кеш? Незнам какви хора се хвалят с това, но ако го каже на някос с 100 афилиейт сайта на добри позиции в мрежта -голям смях ще падне. Единият ще се смее, другия ще плачи.:)

И аз искам да се обърна към новите потребители :

Не се занимавайте с глупосто, живота е кратък и времето за правене на пари е ценно. Уважавайте си и това което правите. :)
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Този пост може да го сложиш на началната страница, както аз съм направил нещо подобно като във www.antireklama-bg.com, знам че е грозно, но ще намали спам-а :) Или го сложи като описание на кофата :)))) или кофата я преименувай на PTC и Спам :)))
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Споко чел съм ги :) и се занимавам със афилиейт маркетинг и адсенс и знам къде са парите :)

Точно така! След като с Адсенс и афилиейтите се правят по около "800$ на месец!" защо ти е да се занимаваш с такива олигофрении.
 
От: От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Точно така! След като с Адсенс и афилиейтите се правят по около "800$ на месец!" защо ти е да се занимаваш с такива олигофрении.
Никога не съм казвал че се занимавам с ptc ;)
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

ot tia istorii s klik i 4akai 30 sek za q cent mi se povrushta
moga da ti izredia 5 saita deto "plashtat" po 50 euro na klik za 30 sekundi i znaesh li kolko ot tiah sha ti platiat
ai sa gledai - otivash na windsurf-mania.com razcukvash mi adsensa i az da rechem sha ti platia 3 centa
aide stiga gluposti
 
От: Ето един начин да искарате до 800$ на месец!

Подобни програми са си чиста загуба на време...
 

Горе