WebDivak.com - пазарът за .web ресурси!

takamato

Active Member
От скоро е стартиран нов пазар за уеб ресурси!
www.WebDivak.com
Запишете офертите си, очаквам също мнения и препоръки.

Ето е по подробна информация за проекта:

Код:
За последните няколко години, .web продукцията в България значително увеличи обема си, ускори своите теппове на растеж и продължава да “превзема” нови пространства от нашата икономика. 

Това откри необходимост да се създаде място, което да е събирателна точка за всички, които изграждат .web бизнеса: уебмастери, SEO специалисти, кодери, графични дизайнери, инвеститори.

За ваше улеснение и добра работа. Бихме се радвали да разчитате на нас за съвети, за помощ, с най-голямо удоволствие бихме ви помогнали.
Предлагаме възможността Вие да предложите или да потърсите нужен за вас ресурс за направата на ваш проект. 
В този форум ще се събере голям ресурс от оферти, идеи и възможности, а когато тези три елемента се съберат на едно място – идеите се превръщат в реалност!
 
От: WebDivak.com - пазарът за .web ресурси!

Здрасти, много яко форумче си пуснал. На мен ми допада много. Добър дизайн, подредба и структура. Мисля че ще пожъне голям успех в нета. С малко повече промотиране ще успее да хване тази ниша добре. :)

Упсехи и много трафик:)
 
От: WebDivak.com - пазарът за .web ресурси!

Понапълнете малко секцията с "авантата" и не допъскайте публикации от рода

"Изработвам Банери,Лога,Аватари,Сигнатури,Хедъри,Дизайни също така и кодирам дизайни!Цена по договаряне!"

на празен форум какво да се каже....
Успех .
 
От: WebDivak.com - пазарът за .web ресурси!

Браво, Коце!
Добро представяне си направил :)

Бих пожелал на всеки ползващ нашия пазар за уеб ресурси да продаде и купи всичко на печалба :)
 
От: WebDivak.com - пазарът за .web ресурси!

Като цяло ми харесва дизайна и особрнне наименованията на под форумите идеини са. Само това кухня ми бърка в здравето, някакси не се връзва с цялата концепция.
 
От: WebDivak.com - пазарът за .web ресурси!

Като цяло ми харесва дизайна и особрнне наименованията на под форумите идеини са. Само това кухня ми бърка в здравето, някакси не се връзва с цялата концепция.

ОК кожи си юзера и ще я забраним за теб не е проблем, няма да я виждаш
 
От: WebDivak.com - пазарът за .web ресурси!

За което благодарим, все такива кадърни и добри хора да имаме във форума! :)
 

Горе