АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хм, нямаше да е лоша алтернативата. Кайне цигойнерин, яки заплати, пенсии, здравеопазване, пътища, образование.
Накара ме да се замечтая :). Не случайно сме били на страната на Германия през ПСВ. Еххх...
А училищните униформи щеше да ги шие Хюго Бос :lol:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Трола тук си ти, шариш на макс само по политическите теми, и ръсиш малоумни коментари навсякъде да се правиш колко си "велик икономист".
Както винаги бисери ръсиш, но това е типично за всеки трол, който пише без опорни точки. Колегата не говори за жертви на войната а за убити именно от тези които е цитирал. Сталин преди ВСВ е наброил милиони убити на сметка - както казах и по-горе когато кликата разполага с власт и репресивен апарат и по стечение тази клика е болшивиска спазваща глупостите на Маркс и още по-брутално си ги чете както иска резултата е ясен.

ПП А за войната ако не са били Хамериканците 100% щеше Хитлер да е спечелил войната - реално Русия е оцеля под обсадата именно от безкрайните провизии от САЩ, както и за Англия - и именно от Нормандия се променя войната т.е. от западният фланг.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Трола тук си ти, шариш на макс само по политическите теми, и ръсиш малоумни коментари навсякъде да се правиш колко си "велик икономист".

Извинявай, но като като пишеш показваш само незнанието си - има си исторически факти за всичко, като не си наясно с историята не пиши, защото ти личи яко безхаберието по темата ти.

Пак бисери ръсиш аз ти говоря, че Сталин е избил милиони преди ВСВ, нашият ми говори за икономика. Аз като казвам, ако един трол няма къса каишка почва само бисери да пише ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А училищните униформи щеше да ги шие Хюго Бос :lol:

А в часовете по физическо със спортна екипировка на Адидас от глава до пети :)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Обама колко изби? Сащ колко избиха бе нали много все знаеш?
Извинявай, но като като пишеш показваш само незнанието си - има си исторически факти за всичко, като не си наясно с историята не пиши, защото ти личи яко безхаберието по темата ти.

Пак бисери ръсиш аз ти говоря, че Сталин е избил милиони преди ВСВ, нашият ми говори за икономика. Аз като казвам, ако един трол няма къса каишка почва само бисери да пише ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В колко войни е участвала САЩ след втората световна и в Колко Русия. Колко бази има по целия свят САЩ и колко Русия? Кой какъв военен бюджет има. Защо от вчера ми хвърчат хамерикански самолети и хилихощери тук?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чакай, че забравих хамерика за България ли те финансира?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Наистина ми е и на мен жал, трола си е трол - винаги от каквото и да е ще намеси САЩ, Обоно, еврогейски ценности и т.н винаги когато няма какво да каже.
Как от Сталин направи връзката с Обама и САЩ и войните на САЩ ... трагедия си момче пълна трагедия. А само за протокола Сталин е избил милиони от своите и то много преди ВСВ. Достоен му се пада Мао и всички от червени кхмери - странно как много общи неща имат. Само комунизма има уклон към силно унищожаване на народа! Като те гледам как пламенно защитаваш святото дело на Сталин и ко, сигурно 1-ви ще те жертват и ти като един не толкова млад Матросов ще се хвърлиш за тях ... Ако не беше трагично щеше да е смешно, жал ми е и за друго нямаше да имаш такива тежки неуспехи в живота си, ако имахме още цоцализъм щеше да си един виден комсомолец пък после не се знае ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

САЩ отказват ратифицират Конвенцията на ООН за геноцид. И това не е чудно. Много аспекти на геноцида са „реализирани“ спрямо коренното население на Северна Америка.

Този момент от американската история рядко се преподава в училищата на САЩ и Канада. Причината е ясна: в резултат на „най-дългия холокост“ в историята на човечеството, са избити 95 от общо 114-те милиона местни индианци, живели на територията на днешните САЩ и Канада.

Цели 246г. в Америка съществуват хора, които „принадлежат“ на своите господари, нямат никакви елементарни човешки права и съществуването им е определено от самите им „господари“ – да им робуват. Милиони чернокожи, „внесени“ от Африка са експлоатирани, продавани като стока и нерядко избивани.

Избито цивилно население през войната във Виетнам

Северен Виетнам:

Минимум 500,000 избити от бомбардировките;

Южен Виетнам:

от 1 000 000 до 2 500 000 убити и/или умрели от глад, рани, болести, приятелски огън и т.н.



1 150 000 засегнати от американски химически оръжия; числото включва 500 000 загинали от отравянията, както и наследствени малформации.

Камбоджа:

600,000 до 1975г.

В следствие на преживяния ужас повече от 50хил. американски ветерани от Виетнам се самоубиват от 1975г. досега.


Сори ама Сталин и Мао са невинни агънца пред американците.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А училищните униформи щеше да ги шие Хюго Бос :lol:
Ко? Не!
По-добре Хю Грант.
454e6df773292fdb49567cc2a957da76.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Nazi-Uniforms-Hugo-Boss1.png

;) :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ох Круме, не знам човече трол ли си или просто си на час с пропагандата и не можеш да мислиш сам, не мисля че си трол, но ей така за спорта как си представяш 114 милиона идианци в Св. Америка да е имало през 15 век - то е трябвало да колонизират целият свят - най-малкото земя им трябва да ги изхрани а в САЩ е малък процента на плодорните земи, за Канада да не говорим?!? Как няколко испански галеона обръщат и колонозират всичко? То е нямало толкова мускети и барут да избият 114 милиона ... Направо ме убиват как ако някой каже нещо срещу любимците ви и най-вече към масовоите ви убийци, контра е винаги САЩ - wtf?!?

Хайде стига толкова та малко интересни неща:
By 1800, the Native population of the present-day United States had declined to approximately 600,000, and only 250,000 Native Americans remained in the 1890s.[44] Chicken pox and measles, endemic but rarely fatal among Europeans (long after being introduced from Asia), often proved deadly to Native Americans.[45][46][47][48] In the 100 years following the arrival of the Spanish to the Americas, large disease epidemics depopulated large parts of the eastern United States in the 16th century.[49]

Когато са окрили Хамерика индианците са били 5 милиона - след 3 века са се стопили поради ред причини - главно от болести. Къде е 114 милиона къде да 5 милиона надявам се да правиш разлика.

Само Сталин с Гладомора за няколко години по различни отчети избива 10 милиона души, Мао 50 милиона и това не е във военен период!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Математик, не знам в какъв свят живееш, обаче тук ваучерите са храна са доста разпростанени.

Това е по-различно от ваучер за храна. Но не е и точно купон. Някаква смесица е между двете. Както и да е, не е толкоз важно.

Имат проблем със спада на рублата и скока на цените на храните покрай супер-умната политика на Путин и сега се чудят как да неутрализират последиците.

:lol: :lol: :lol:

Нещо като е тея тука.

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-ukrajna/prazni-kasi-i-bezrabotica-v-iztochna-ukrajna-6033946

Първо стрелят - после мислят. Ама то никой не ги е питал.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

САЩ отказват ратифицират Конвенцията на ООН за геноцид. И това не е чудно. Много аспекти на геноцида са „реализирани“ спрямо коренното население на Северна Америка.

Този момент от американската история рядко се преподава в училищата на САЩ и Канада. Причината е ясна: в резултат на „най-дългия холокост“ в историята на човечеството, са избити 95 от общо 114-те милиона местни индианци, живели на територията на днешните САЩ и Канада.

Цели 246г. в Америка съществуват хора, които „принадлежат“ на своите господари, нямат никакви елементарни човешки права и съществуването им е определено от самите им „господари“ – да им робуват. Милиони чернокожи, „внесени“ от Африка са експлоатирани, продавани като стока и нерядко избивани.

Избито цивилно население през войната във Виетнам

Северен Виетнам:

Минимум 500,000 избити от бомбардировките;

Южен Виетнам:

от 1 000 000 до 2 500 000 убити и/или умрели от глад, рани, болести, приятелски огън и т.н.



1 150 000 засегнати от американски химически оръжия; числото включва 500 000 загинали от отравянията, както и наследствени малформации.

Камбоджа:

600,000 до 1975г.

В следствие на преживяния ужас повече от 50хил. американски ветерани от Виетнам се самоубиват от 1975г. досега.


Сори ама Сталин и Мао са невинни агънца пред американците.


По-големи пълни глупости не можа ли да напишеш.

Войната във Виетнам е започната от СССР-то. Само че преди това почват една друга - Северна Корея напада Южна Корея в директна война с фронтова линия и пр. Е тази война никой не я печели. След няколко години на военни действия подписват примирие.

После във Виетнам сменят тактиката и почват партизанска война. От Северен Виетнам се прехвърлят партизани в Южен Виетнам с цел да свалят тамошното правителство и Виетнам да се обедини. САЩ официално се намесват на страната на Южен Виетнам. След като губят войната Виетнам се обединява и става социалистически. В момента е региона по-бедни от тях са само Северна Корея.

А Южна Корея където американците вземат че одържат фронта е една добра, уредена и богата държава. Разликите между Виетнам, Северна Корея и Южна Корея от друга страна е видима.

:lol: :lol: :lol:


По онова време (а сигурно и сега) САЩ имат закон за неразпространение на комунизма. СССР спонсорира Чегевара и разни други да ходят из Латинска Америка, Африка и пр. да вдигат революции. ЦРУ ходят след тях да ги ликвидират. И успяват донякъде - особено в Латинска Америка. Виж за Африка е имало доста "народни" републики. Все пак Латинска Америка е била доста по-важна за САЩ отколкото Африка. А пък "народните" републики в Африка се смарангясаха след краха на СССР-то.


А за робството в САЩ - по същото време в Русия е имало крепостничество - селяците (мужици) са били крепостни на помешчиците. Между крепостничеството и робството е нямало кой знае какви разлики. Помешчика е разполагал с пълни права над живота на крепостния селянин (включително да му отнеме живота и да го прати на картога).
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В тоя случай Путин каза някои грозни истини :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Началото на видеото кефи обаче - забранено в САЩ, пък се хоства на Тубата. По-тъп пропагандатор нямат ли?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


А като цяло говори общи приказки и критикува. Това го могат всички в България, а и предполагам не само в България.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Проблемът е че не предлага решения на проблемите. А проблемите ги има и трябва да се решават.

Като вземете да плюете за бомбардировки на НАТО в бивша Югославия хиляда пъти съм ви питал вие кво предлагате и не съм чул разумно решение на проблема - само плюнка и лиги.


Е сега да питам - за Либия, за Сирия - кво решение предлагате.

1. Да ги оставим да се избиват и да приемаме бежанци на кило.
2. Да се стабилизира региона и да се постигне някакъв макар и крехък мир.

Колко пъти съм писал че колкото по-дълго едно общество е било тоталитарно, толкова повече време му трябва да се "пренастрои". В Тунис как гладко минаха нещата - ама там си беше почти демокрация при техния предишния - бил на власт само 20 години и бил много демократичен.

В Либия след свалянето на Кадафи са по-стабилни спрямо Сирия.


Така че Путя вместо да критикува да вземе да предложи нещо - ама не да поддържаме диктатора и той да коли и беси, пък ние да си затваряме очите. Щото така не се решава проблема, така се задълбочава. Недоволствата стават още по-големи.


САЩ при Обама се отказа от пращането на войски - щото можеха да пратят една камара войски и за 5-10 години и да стабилизират региона. Ама вече и на тях не им се занимава. Затова разни дребни диктаторчета и разни банди ще си развяват байрака както намерят за добре.

Ама дано арабите вземат се разберат помежду си - суинити, шиите - че там кашата е още по-голяма при тях и да си стабилизират региона.


А иначе конфликтите в региона качват цената на петрола. А се сещайте кой има нужда от висока цена на нафтата. Една подсказка - не са САЩ и ЕС.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти си мега зле математик.

"Да ги оставяме да се избиват" - ами, ако не беше запада да им дава оръжие, нямаше да се избиват бе. След като се намеси запада и събори режимите, спряха ли да се избиват? Ти нормален ли си, че Либия след Кадафи е стабилна, убиха американския посланик, алооо?! Сега Либия е разделена кланово и е разграден двор.

САЩ при Обама се отказа от пращането на войски - щото можеха да пратят една камара войски и за 5-10 години и да стабилизират региона.
Ала бала. Видяхме ги колко стабилизираха афганците. Направо им го настабилизираха.

А иначе конфликтите в региона качват цената на петрола. А се сещайте кой има нужда от висока цена на нафтата. Една подсказка - не са САЩ и ЕС.
А контрабандния петрол на ислямска държава смъква цената на петрола? Сещай се кой има полза от това.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като вземете да плюете за бомбардировки на НАТО в бивша Югославия хиляда пъти съм ви питал вие кво предлагате и не съм чул разумно решение на проблема - само плюнка и лиги.
А това, че НАТО използва боеприпаси с обеднен уран, как ще го коментираш? Това как се връзва с миротворческата ти теория?

"Нин": "Милосърден ангел" донесе на сърбите обеднен уран

И специално ти давам линк към Дневник ;)

Айде сега, коментирай.
 

Горе