АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Създаваш впечатлението, че искането за мир на сънародниците ти те изнервя. Защо?

Защото войната е гражданска. Между украинци и украинци. И Русия ясно е изразила позицията си, че тази война трябва да спре. Помага дипломатически, помага с хуманитарна помощ, приела е над 750000 украински бежанци вече. А лозунгите на енпеошките се опитват да създадат впечатление, че Русия има нещо общо с идиотизма на киевската хунта.

Ако излизаха с лозунги да спре гражданската война в Украйна, то почти всеки руснак би ги подкрепил. Защото хунтата стреля предимно по мирни жители и по инфракструктурата на градовете. По незнайни причини не целят опълченците (може и да не знаят къде са, но това не е причина да убиваш мирни хора.

По този начин либерастите само провокират напрежение. Защото на всекиго разбиращ от СМИ е ясно, че от тази информационна муха западните медии ще направят слон. А неориентираните по форумите по цели дни ще пишат за лошия "Путкин" и тем подобни простотии.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А лозунгите на енпеошките се опитват да създадат впечатление, че Русия има нещо общо с идиотизма на киевската хунта.
Баам! Русия нямала общо. Е, стига де, дръж се по естествено. С какво тия мирни граждани свалиха 14 изтребителя? С жилки и камъни? От къде мирните граждани разполагат с танкове и зенитно-ракетни батареи? Адолф Путин каза, че от магазина. И ти ли така викаш? Намали степента на облъчване, че не ядем доматите с коловете.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти му пусни един сърч с ника да видиш какво става.

Недей така сега - чиляка с Партийния псевдоним още в първите 50 мнения предлагаше за продан сървър. За съжаление - нямаше интерес и не се разбра дали наистина разполага с такъв.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

а като образование - нещо, което СССР и страните в СИВ нямаха.

Бегай в най-близкия санитарен магазин за памперси.
В доста държави на запад от Калотина българи управляват дори национални отрасли, а не само наука или местен бизнес.
Или западняците са супер малоумни, или България все пак е успяла да даде добро образование на някои, които са оценени, че могат да вършат друго, освен да берат банани. Пардон - ягоди и керевиз.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Има достатъчно добри класации за образование. Има и още по-добра класация - състоянието на страната, нейните научни постижения и отражението им върху бизнеса. Убеден съм, че според теб България е най-иновативната и развита страна в света, няма проблем. Отивам да се скрия.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Защото войната е гражданска. Между украинци и украинци. И Русия ясно е изразила позицията си, че тази война трябва да спре. Помага дипломатически, помага с хуманитарна помощ, приела е над 750000 украински бежанци вече. А лозунгите на енпеошките се опитват да създадат впечатление, че Русия има нещо общо с идиотизма на киевската хунта.

Ако излизаха с лозунги да спре гражданската война в Украйна, то почти всеки руснак би ги подкрепил. Защото хунтата стреля предимно по мирни жители и по инфракструктурата на градовете. По незнайни причини не целят опълченците (може и да не знаят къде са, но това не е причина да убиваш мирни хора.

По този начин либерастите само провокират напрежение. Защото на всекиго разбиращ от СМИ е ясно, че от тази информационна муха западните медии ще направят слон. А неориентираните по форумите по цели дни ще пишат за лошия "Путкин" и тем подобни простотии.

Абе, льольо!
Що така тънко манипулираш бре?
Кой украйнец ще иска да се отцепи от родината си и да стане руснак? Още ли не можеш да признаеш, че русия подкрепя сепаратистите?
Да не вярваме на медии, а ти какво линкваш вече 50 страници бе? Линкове от медии, но предимно руски!
Демонстрантите, сред които има известни лица от опозицията, носеха руски и украински знамена. Те преминаха по улиците на столицата, скандирайки: "Не на войната в Украйна", "Стига лъжи от Путин" и "Хунтата е в Кремъл, не в Киев".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Отивам да се скрия.

Освен че си малоумен политически трол, регистрирал се единствено заради изборите да агитираш за Реформаторския Блок (БСП) и да хулиш България и българите, си и лъжец - няма да се скриеш.
Ти си уникално явление - колко хора от форума, с различна политическа ориентация, карали се и давали си червени репи, вече са против глупостите, дето пишеш?!

За да водиш добра агитация, или трябва да си интелигентен, или да предлагаш кебапчета. Дотук не долавям аромата на скара, а демонстрираното IQ не може да се сравни с това на Манго от Факултета. В полза на Манго - да не ме разбереш погрешно.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Съвсем естествено е, когато на някой не му стигат аргументите, да започва с обиди и лъжи. Да видим:
1. Регистрацията ми е юли. Избори юли или август не знам да има.
2. Не съм агитирал за никого. Ако твърдиш нещо подобно, редно е да излезеш и да ми посочиш мнение, в което казвам - абе аре гласувай за еди кой си. Последният път всъщност твърдеше, че съм агитирал за БСП. Сега стана РБ, и понеже явно си си спомнил малоумието си решил в миг на гениалност да ги обединиш.
3. Не съм давал никакви оценки за страната ни или сънародниците в нея, което логично изключва възможността да съм хулил.
4. Не знам да ти влиза в работата, но дълбоко грешиш. Да ти дам паролата си, за да поразгледаш?

Кратък извод - една манипулация, две лъжи и една счупена логика. За сметка на това ме преследваш из всички теми като изоставено гадже. От мен - толкова. Потъвай...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ме преследваш из всички теми като изоставено гадже.

Падам си по теб, аморе!
0201.png
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе, льольо!
Що така тънко манипулираш бре?
Кой украйнец ще иска да се отцепи от родината си и да стане руснак? Още ли не можеш да признаеш, че русия подкрепя сепаратистите?
Да не вярваме на медии, а ти какво линкваш вече 50 страници бе? Линкове от медии, но предимно руски!


Класика..... Само не знам така ли се раждате ограничени или са се съдрали да ви изпускат като бебета. То бива да каваш на черното бяло ама поне да носиш и малко боя да го вапцаш.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Баам! Русия нямала общо. Е, стига де, дръж се по естествено. С какво тия мирни граждани свалиха 14 изтребителя? С жилки и камъни? От къде мирните граждани разполагат с танкове и зенитно-ракетни батареи? Адолф Путин каза, че от магазина. И ти ли така викаш? Намали степента на облъчване, че не ядем доматите с коловете.

Опитваш се да фамилиарничаш, май? Препоръчвам ти да не допускаш тази грешка. Засега се държа с теб културно, защото пишеш сравнително възпитано за разлика от другите тукашни льольоци (маймун, бастър, гого). Но не се ли замисляш на какви дизайнерчета ще се размножиш, ако почна да си правя ташак и с теб?

В тази тема има подробно описано кога, как, какво и от кого са завоювали опълченците. От първата "Нона", с която се снабдиха, до купищата градове и танкове след обкръжението на укровойските и батальоните на нацигвардията в "котлите". А за самолетите, мисля, че дори съм пускал за всеки един поотделно на съответната дата как и от кого е бил свален.

Би било по-редно първо да прочетеш какво се е публикувало в тази тема преди да задаваш въпроси, отговорите на които ги има тук отдавна. Понякога ме мързи да си копипействам старите постове в една и съща тема като пред бавноразвиващи се и предимно разчитам на това, че форумните участници четат и помнят.

А ако се интересуваш от допълнителна информация как хронологично са се развивали събитията през последната година, то можеш да ползваш последния линк в подписа ми.
 
И аз вече започвам да давам линкове към статии написани от доказани капацитети в сферата, също като тези на рижко-блядко:


новина номер едно /стара, нооо величественна/:
Дарт Вейдър ще се кандидатира за президент на Украйна

http://www.manager.bg/свят/дарт-вейдър-ще-се-кандидатира-за-президент-на-украйна

20140430214559-1.jpg



Украйна и ЕС ги очаква страшна съдба
Икономическата криза, която ще продължи до 2020 г., в крайна сметка ще преобрази политическата карта на света и коренно да промени целия геополитически баланс на силите. Предстоят тежки времена за САЩ, а Украйна и ЕС ще престанат да съществуват. Това прогнозира известният руски астролог Павел Глоба.
http://www.astrofenomen.com/Мрачната-прогноза-на-знаменития-руск/

оммм рама рамааа ямаааа, оммммм

Хиляди руснаци на протест в Москва срещу ролята на Кремъл в Украйна

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...ci-na-protest-v-moskva-zaradi-ukrajna-6022925
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тая тема, първоначално започна с възхвала и милитаристични дрънканици, че било много хубаво да има война на 500 км. от нас.
После се намеси Страната (който освен че е руснак, не виждам друг смисъл да соли 100 страници пропаганда). То бива, бива родолюбие (руско) ама чак па толкова...
Намесват се и разни комунета-русофили (като Алъна), и разни бивши (сегашни, бъдещи) атакистчета, напявайки бодро новите брътвежи на Болния Мозък.

Аз па не мога да разбера, как така тема която няма нищо общо с България, с българския бизнес и предприемачество стана 200 страници...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тая тема, първоначално започна с възхвала и милитаристични дрънканици, че било много хубаво да има война на 500 км. от нас.
После се намеси Страната (който освен че е руснак, не виждам друг смисъл да соли 100 страници пропаганда). То бива, бива родолюбие (руско) ама чак па толкова...
Намесват се и разни комунета-русофили (като Алъна), и разни бивши (сегашни, бъдещи) атакистчета, напявайки бодро новите брътвежи на Болния Мозък.

Аз па не мога да разбера, как така тема която няма нищо общо с България, с българския бизнес и предприемачество стана 200 страници...



Ето за бавноразвиваши се "предриемачи" Кримската война.


Толкова сте зле, че не можете да направите никаква връзка какво означават всички събития от последните месеци.


П.С. Тук предриемачи няма. Има "гранде предриемачи"
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето за бавноразвиваши се "предриемачи" Кримската война.


Толкова сте зле, че не можете да направите никаква връзка какво означават всички събития от последните месеци.


П.С. Тук предриемачи няма. Има "гранде предриемачи"

И кво трябва да разбера от брътвежите на Карбовски?

Ще се поседемнястя: От цялата тая работа само ГУБИМ! Няма значение, кой прав кой крив и кой виновен!
Какво се радвате на Путин, Мутин и цивилните жертви от ВСИЧКИ страни?

И Крумов... нещо се мъчиш да обиждаш ли?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И кво трябва да разбера от брътвежите на Карбовски?

Ще се поседемнястя: От цялата тая работа само ГУБИМ! Няма значение, кой прав кой крив и кой виновен!
Какво се радвате на Путин, Мутин и цивилните жертви от ВСИЧКИ страни?

И Крумов... нещо се мъчиш да обиждаш ли?



На страна на ЕС губима да. както обикновено външната ни политка но води към поредната национална катастрофа. А щом не можеш да разбереш какво е написал Карбовски, не е необходимо да те обиждам. Ти го правиш сам


И принципно не се мъча, направо казвам обидата. А човек който няма от какво да се обди не би обърнал внимание. След като се обиждаш значи осъзнаваш състояниято си.... което все пак е малък напредък.


А вместо на Путин на кого трябва да се кефя? Псаки? Борисов? Волен? Станишев? Доган? Я ми покажи друг политик последните 15 години така да отстоява националите интереси на държавта си.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На страна на ЕС губима да.

Как точно губим? Една страница по-назад има достатъчно ясно написани какви са средствата, пристигнали от ЕС безвъзмездно. Как това е загуба? Ако сме част от Евразийския съюз какво ще спечелим? Моля с конкретика, а не с линкове на Карбовски.
 

Горе