Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ииии, коя те ядоса, да я лекуваме по мозамбикския метод?

Не я знам прикриват се по дзмийски не казват коя е виновна. За тва им играх немци в тила и ги сиктирдосах на 88 езика като папата по ред на номерата. :lol:

Е, аз пък искам някоя романтична либовна история :)

То както казаха на предните страници съвсем ще придобие облик на дързост и красота темата. :D
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не я знам прикриват се по дзмийски не казват коя е виновна. За тва им играх немци в тила и ги сиктирдосах на 88 езика като папата по ред на номерата. :lol:

На фарси сиктирдоса ли ги, да не си пропуснал ?:D Значи псувните ги знаеш, а здравствуйте не знаеше, а?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Е, аз пък искам някоя романтична либовна история :)

Е, то по-романтично от това няма на къде повече. Хората хванаха диабет по всички теми, в които се засечем двамата.:lol: Романтика с елементи на садо-мазо..
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не я знам прикриват се по дзмийски не казват коя е виновна. За тва им играх немци в тила и ги сиктирдосах на 88 езика като папата по ред на номерата. :lol:
Грешен подход към жени. Хем заявяваш интерес, хем им се разчувстваш, хем им минаваш отзад.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

На фарси сиктирдоса ли ги, да не си пропуснал ?:D Значи псувните ги знаеш, а здравствуйте не знаеше, а?:lol:

Не помня ама ще се върна да ги сиктирдосам за всеки случай. :lol:

Кво да правих пишман полиглот съм. :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

То както казаха на предните страници съвсем ще придобие облик на дързост и красота темата. :D

Ние за тва вкарваме садо-мазо, та да има елементи на екшън сериала.:wink:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не помня ама ще се върна да ги сиктирдосам за всеки случай. :lol:

Кво да правих пишман полиглот съм. :)

Можеш и на зулуски да ги благословиш, ето още един урок по чужди езици:lol:[video=youtube;gI6NaZRfnzU]http://www.youtube.com/watch?v=gI6NaZRfnzU[/video]
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ние за тва вкарваме садо-мазо, та да има елементи на екшън сериала.:wink:

Да бе, вместо Уни да те грабне и да те покори като един страстен мачо, той се нагъзва да го биеш. Мани такава романтика :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Неска сам си купих и завих болта Бърню не се вясна, поне лидера му дали ще дойде да пререже лентата и да го открие. :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

А мога ли да запитам кои са тия 5 гости, които само четат и не се осмеляват да пишат? Много свенлива аудитория. Ние не хапем много. Само пошляпваме отвреме-навреме.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Неска сам си купих и завих болта Бърню не се вясна, поне лидера му дали ще дойде да пререже лентата и да го открие. :lol:

Браво, ти ще излезеш сръчен в ръцете май :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Неска сам си купих и завих болта Бърню не се вясна, поне лидера му дали ще дойде да пререже лентата и да го открие. :lol:

Не си го поканИл - не е яхнАл авиоотряда да реже, ма требва да викнеш поне 3 медии.:lol:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Браво, ти ще излезеш сръчен в ръцете май :)

След днешното рали щом не е паднал, явно бивам. :D

Не си го поканИл - не е яхнАл авиоотряда да реже, ма требва да викнеш поне 3 медии.:lol:

Че той не се ли вре сам като види лента да я реже? :mrgreen: Па ми се искаше да чуя и речта как благодарение на него бизнеса процъфтява - пазаря болтове и благодарение на него дето ми е дал да прочета Винету съм успял сам да завия болта па ако е бил оня очилатия съм щял да остана и без болт, и без гума. :lol:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

След днешното рали щом не е паднал, явно бивам. :D



Че той не се ли вре сам като види лента да я реже? :mrgreen: Па ми се искаше да чуя и речта как благодарение на него бизнеса процъфтява - пазаря болтове и благодарение на него дето ми е дал да прочета Винету съм успял сам да завия болта па ако е бил оня очилатия съм щял да остана и без болт, и без гума. :lol:

Е, той се вре, ма няма как да знае за твойте мероприятия, щото се криеш от цвъко.:lol:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, той се вре, ма няма как да знае за твойте мероприятия, щото се криеш от цвъко.:lol:

Верно добре, че не дойде, че цвъцко след прерязване на лентата щеше да пусне камерите на МВР Пикчърс. Ама не не ме е страх нали съм с диоптричните цайси на супермен па и няма да отцелят адреса. :lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Верно добре, че не дойде, че цвъцко след прерязване на лентата щеше да пусне камерите на МВР Пикчърс. Ама не не ме е страх нали съм с диоптричните цайси на супермен па и няма да отцелят адреса. :lol:

О, ама аз вече ти разкрих къде ти е щаб-квартирата :)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Верно добре, че не дойде, че цвъцко след прерязване на лентата щеше да пусне камерите на МВР Пикчърс. Ама не не ме е страх нали съм с диоптричните цайси на супермен па и няма да отцелят адреса. :lol:

А, тогава дано ти е комшия човека-глас, та да го тръшнат него.:lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Кога! (Както вика мис млад меринджей)

A, миналата седмица беше май :) Ама е много тайна, даже и таксиметровите шофьори не знаят къде е адресът:

[video=youtube;4mWhu_AZ2LI]http://www.youtube.com/watch?v=4mWhu_AZ2LI[/video]
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

A, миналата седмица беше май :) Ама е много тайна, даже и таксиметровите шофьори не знаят къде е адресът:

То инак каква тайна щаб квартира ще е? :) Бива ли така публично да ме издавате на милицията, начи?

А, тогава дано ти е комшия човека-глас, та да го тръшнат него.:lol:

Бе той и да не е те пак ще го тръшнат така профилактично - все един трябва да има фанат да се отчете дейност. :D
 

Горе