Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Едини, пиени и некоя згодна женица :lol: :rolleyes:
Само за еденье, пиенье - те тия те три работи мислите вие двамката. Ще има пердах май...:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ме кък.....еднйето е готово, пинйето и то, чакаме само нандитооо да си свърши работата и тава йе..ще и прайм романтичнъ вечеря само за нея
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ей сега вече хапнахме шамарите :rolleyes:
Душко не е по моя идея, аз нали знаеш по романтиката съм си ама Данито го е намислил това.
Ме кък.....еднйето е готово, пинйето и то, чакаме само нандитооо да си свърши работата и тава йе..ще и прайм романтичнъ вечеря само за нея
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма лошо, душковци - колкото повече, толкова по-романтична вечерята.:) Палете свещите, Дани викай братчеда Кариерас да ни пей, па ако доди и бластера стана банкета. Ще чакаме и вуйчето да се завърне от тежък работен ден в горите тирилейски и ще си направим интимно соаре. Аз отивам на разходка и после ще видя какво сте ми сготвили.
п.с. Дани - чюфтета на ям.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нееееееееее, ни та давам на друг за романтични вечери :evil:
Няма лошо, душковци - колкото повече, толкова по-романтична вечерята.:) Палете свещите, Дани викай братчеда Кариерас да ни пей, па ако доди и бластера стана банкета. Ще чакаме и вуйчето да се завърне от тежък работен ден в горите тирилейски и ще си направим интимно соаре. Аз отивам на разходка и после ще видя какво сте ми сготвили.
п.с. Дани - чюфтета на ям.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

На романтична вичеря ши хапваме телешки стекове и пилешки филенцаа и пилешки бутчетаа и салатки и хайвйер
 
От: Предприемачеко разпускане!

Само на подмамваш, обаче да знаеш за душата в женската баня гол влизам ей :evil:
На романтична вичеря ши хапваме телешки стекове и пилешки филенцаа и пилешки бутчетаа и салатки и хайвйер
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оо тува е лесно и аз влизам в женската баня гол..ами да не стане тъй, че да са срещнем :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аааааа, туй не е на добре, не раздаваха ли билетчета за по самички :D
Оо тува е лесно и аз влизам в женската баня гол..ами да не стане тъй, че да са срещнем :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ту-ту върнАх се. Дани, менюто ни ма грабна, добре, че има и салата.:)
Кой ще идва пръв в банята, че съм таман в женската.
Душе, вечерята ще е романтична, не еротична и всички ше хапваме, споко.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкооооооо, много се умълча да не забегна до Данито без мен :?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Туй то мойто момиче, душе нали знаеш , че съм си коч и лекинко ревнив :rolleyes:
Ту-ту върнАх се. Дани, менюто ни ма грабна, добре, че има и салата.:)
Кой ще идва пръв в банята, че съм таман в женската.
Душе, вечерята ще е романтична, не еротична и всички ше хапваме, споко.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Туй то мойто момиче, душе нали знаеш , че съм си коч и лекинко ревнив :rolleyes:

Няма защо, душе. Нали знаеш, че само тебе млатя - към другите такова сициално отношение нямам.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Знам душко знам и аз тъй :rolleyes:
attachment.php

Няма защо, душе. Нали знаеш, че само тебе млатя - към другите такова сициално отношение нямам.:)
 

Прикачени файлове

  • 10659431_547888051979917_5017059327855746225_n.jpg
    10659431_547888051979917_5017059327855746225_n.jpg
    114.3 KB · Преглеждания: 8
От: Предприемачеко разпускане!

Аууууу, колко романтично, душе.:rolleyes: Ся остава само да дойде братчеда Карерас да запее и сме, като сапунен сериал....
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уни, Нандибандиии, съжелява, че трябва да ви го кажа, но аз съм гей, падам си по бластера.. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами ще го викнем душко няма грижи, ако кажеш и мат пръц ще викнем, но тогава на него ще обърна повече внимание от колкото на теб, ше да има яко бой :lol:
Аууууу, колко романтично, душе.:rolleyes: Ся остава само да дойде братчеда Карерас да запее и сме, като сапунен сериал....
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, нищо бе Дани ние няма да ви пречим, ние само ще си гукаме. :rolleyes:
Уни, Нандибандиии, съжелява, че трябва да ви го кажа, но аз съм гей, падам си по бластера.. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душееее, обаче сънчо мина, а аз снощи пак като тиквеник се събудих посред никоето време между два и три, и сега ще опъна кълки на кревата пред едно сериалче. Стига си работила скачай, че после за бой трябва да ме будиш. :(
 

Горе