Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

О, ако бластерът пусне селфи, ще седим будни цяла нощ :) Ще ни се разбишкат хормонките веднага :)

И аз така предполагам, че ще стане и сега се колебая дали искам да прати селти или да се наспя, че няма пари за скъпи кремове.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

И аз така предполагам, че ще стане и сега се колебая дали искам да прати селти или да се наспя, че няма пари за скъпи кремове.:wink:

Измамник е тоя бластер :( Дай да си лягаме вярно, щото няма да прати, само дето ще сбръчкаме :)

Леканож на всички :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ми настапателно последователно наведнъж,,, за кушииката не казвам спицялитета шото на някай можда му са прииде

На мен нямада ми се прииде, щото със сигурност е било нещо меснато.:wink: Брей, ама потайни мъже - нищо не споделят, значи...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Измамник е тоя бластер :( Дай да си лягаме вярно, щото няма да прати, само дето ще сбръчкаме :)

Леканож на всички :)

Да, и аз го заподозрях в неискреност.. представяш ли си да е излъгал и за шпека, а ние толкова мечти по него пропиляхме.:(
Леканош...т!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Де се покрихте, бе да вадя ли дневника, да пиша отсъствия :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Де се покрихте, бе да вадя ли дневника, да пиша отсъствия :-o

Пу за мене.:lol:
Чакаме ги да се приберат - кой от къра, кой от друга работа, кой от културно мероприятие - ще дойдат.
Душе, ти до къде търча снощи, та не се върнА? Бая люта е била тая чушка - може да я ползват да правят от нея ядрено оръжие.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Пуууу, мани душко, направих сума и обиколки на квартала и накрая изтощен заспах :rolleyes:
Пу за мене.:lol:
Чакаме ги да се приберат - кой от къра, кой от друга работа, кой от културно мероприятие - ще дойдат.
Душе, ти до къде търча снощи, та не се върнА? Бая люта е била тая чушка - може да я ползват да правят от нея ядрено оръжие.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Пуууу, мани душко, направих сума и обиколки на квартала и накрая изтощен заспах :rolleyes:

Викаш, самонаказа се снощи и ме остави без работа.:lol: Поне засече ли си време - може да си подобрил някой световен или олимпийски рекорд?:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

А, то нямаше време да включвам хронометри душе, то голям екшън. Аз я гледам една такава невинна, па то какво излезе. Това само бърню ми я е подхвърлил, да ме умори да не го разкривам вече. :-o
Викаш, самонаказа се снощи и ме остави без работа.:lol: Поне засече ли си време - може да си подобрил някой световен или олимпийски рекорд?:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

А, то нямаше време да включвам хронометри душе, то голям екшън. Аз я гледам една такава невинна, па то какво излезе. Това само бърню ми я е подхвърлил, да ме умори да не го разкривам вече. :-o

:D значи си уцелИл примоцията снощи... Браво, ма едва ли е подарък от бърньо, щото той не би се сетил да те елиминира по тоя начин. Той си действа само с махленски обиди - къде го търсиш да измисли такава стратегия?:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Майната му, душко да се спасява. Ай на биричка душко :beer:
:D значи си уцелИл примоцията снощи... Браво, ма едва ли е подарък от бърньо, щото той не би се сетил да те елиминира по тоя начин. Той си действа само с махленски обиди - къде го търсиш да измисли такава стратегия?:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Майната му, душко да се спасява. Ай на биричка душко :beer:

Айде душе, наздраве :beer: Тая вечер май само двамката ще си поркаме биричка тука.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Наздраве душко, писах им отсъствия на всички, да им е за урок :D
Душко предлагам да гледаме някое филмче таз вечер. :)
Айде душе, наздраве :beer: Тая вечер май само двамката ще си поркаме биричка тука.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Наздраве душко, писах им отсъствия на всички, да им е за урок :D
Душко предлагам да гледаме някое филмче таз вечер. :)

Ми аз вече пуснах едно, та ако искаш идвай.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Тичам душкооооо знаеш, че за теб винаги. :rolleyes:
Ми аз вече пуснах едно, та ако искаш идвай.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Айде на Лилито и го трия от дневника отсъствието, ама и оставям закъснение :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Спамите ли, а :)
Ооо Лиле, носиш ли бележка от личния лекар , щото по домашни причини днес не се извиняват оцъствия? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ооо Лиле, носиш ли бележка от личния лекар , щото по домашни причини днес не се извиняват оцъствия? :)

Да, нося. Каза ми, че карам късен пубертет и затова може да съм леко нервна и по-добре да не спамя много :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, нося. Каза ми, че карам късен пубертет и затова може да съм леко нервна и по-добре да не спамя много :)

Сменявай доктора, тоя е некомпетент - спаменето, поне в тая тема успокоява нервите и даже е лечебно.:) Отърва се само със закъснение, обаче.:)
 

Горе