Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

О, аз там нямам сили да вляза :)

То се иска висока доза мазохизъм, а не сили.:lol: Не ходете там - опасно е за нервната система.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

И аз, ма първо ще бъде постен гювеч и салатка - отивам, че глад мори добитъка.:) До после..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ааааааа, тръсите си некой друг за сметанките, язе само на мойта душичка давам :-o

Хайде, то днес и без-това не е работен ден :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ааааааа, тръсите си некой друг за сметанките, язе само на мойта душичка давам :-o

Хайде, то днес и без-това не е работен ден :beer:

Уни, не съм имала предвид такива сметанки, а и е малко тъпо да отказваш на хора, които никога няма да ти предложат :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

стана ли време за бира, вече? Айде наздраве, тогава.:beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти, пък от де си сигурна кой на кой ще предложи?
Уни, не съм имала предвид такива сметанки, а и е малко тъпо да отказваш на хора, които никога няма да ти предложат :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе душко направи салатка ала ристю, отивам до дедо да си се чукнем с ракийчице :D
стана ли време за бира, вече? Айде наздраве, тогава.:beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти, пък от де си сигурна кой на кой ще предложи?

Изхождам от факта, че коментарът ти беше насочен към мен и Гестапото май (поне след нашите коментари беше)? Позволи ми все пак да съм сигурна на кого бих предложила (бих помолила за сметанка) :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Peace - мир и любов, хора! Нека поне тук няма конфликти. Всичко е общо, кой каквото иска да си взима.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Peace - мир и любов, хора! Нека поне тук няма конфликти. Всичко е общо, кой каквото иска да си взима.:)

Ъх? Какви конфликти? Мислех, че Уни ще почувства облекчение, че нямам никакви претенции към неговата сметанка. Затова уточних :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ъх? Какви конфликти? Мислех, че Уни ще почувства облекчение, че нямам никакви претенции към неговата сметанка. Затова уточних :)

Хахаха, ако не слуша ще го бием - той обича.:wink: Може и малко мозабикско лечение да му приложим, ма няма да го пращаме при гангстера после.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, заигравката със това е просто... Готини сте и приятни, за това. :)
Па иначе за сметаната сега няма да говорим, резервирана си е :)
Изхождам от факта, че коментарът ти беше насочен към мен и Гестапото май (поне след нашите коментари беше)? Позволи ми все пак да съм сигурна на кого бих предложила (бих помолила за сметанка) :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хахаах, надявам се някой да даде някаква нова тема за разговор, че и на мен не ми се говори за сметанката на Уни :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хахаах, надявам се някой да даде някаква нова тема за разговор, че и на мен не ми се говори за сметанката на Уни :)

Да, да сменим. За какво да си говорим? Дали гангстера е намерил пациентки, а бластера гъби на някой похот?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, да сменим. За какво да си говорим? Дали гангстера е намерил пациентки, а бластера гъби на някой похот?:wink:

Ей, гангстерът обеща да ми прати селфи на идеалната пациентка, а нищо не съм получила :( Бластер също щеше да праща свое собствено селфи, но може би изчаква да прати нещо актуално - от последния му гъбен похот :)
 

Горе