Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Maji92

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
XNLtZnX.png


Какво трябва за да се започне поръчката:
Линк към страницата / профила :
Количество фенове който искате:
Страни от който искате харесвания / следвания / репинове :
Начин на плащане който ви устройва :
Някакви други изисквания ако имате :

Когато предоставите това до 12 часа ще получите отговор за вашата поръчка.
Поздрави
Maji92
 
Последно редактирано:
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Сега ще ти пиша в скаип и ще се разберем :)
1вото ревю отива в Fozzy
 
Колегата ми добави Facebook фенове и съм доволен.
Комуникацията също е на ниво, а и цените са добри :)
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Благодаря колега за хубавите думи.
Гарантирам, че всички клиенти ще останат доволни като теб :)
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Да, възможно е.
Свържете се с мен на лично съобщение да уточним всичко.
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

А Само Google + на реална основа предлага ли се?
Тоест имам 1 линк и ми трябват малко G+ -чета ^^
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Да уточня, че услугата за Г+ е за добавяне в кръговете на страници и профили и споделяне на публикации, като за публикациите цената е по договаряне
 
Препоръчвам колегата. Комуникацията е бърза и професионална. Поръчката беше изпълнена за отрицателно време и без забележка. :)
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

126 харесвания, има малко unlikes, но колегата компенсира. Това са нетаргетирани пакети и повечето са Китайци, Пакистанци и Индийци. Може би 30-40% от лайковете ще са полезни - поне толкова се надявам да са активни и EN говорящи. Каквото си го представях.
Дори малко притеснително бързо станаха за метод различен от likejacking. Странно, но все пак бързо и качествено. Ще поръчам скоро някой от по-големите пакети и ще споделя впечатления за активността.
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Благодаря за положителните коментари !
Само да кажа,че ревютата не бяха таргетирани и за това има * китайци и Индийци но и те са хора *
Но все пак радвам се че сте точни и нищо не си запазвате :)
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Извинявам се двойният пост * има свободни места за фенове но са ограничени за момента! *
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Хубава оферта...браво! Направих поръчка бърз и лоялен!

ще се радвам да споделяте отзиви за активноста и т.н. темата и цената ги бива
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Здравей pepo_999
аз също се възползвах и си добавих фенове * и харесвания / споделяния на снимки *
Феновете при мен бяха 200 от който за 3 дни дойдоха 20 органични отгоре + разглеждания на снимките и кликания на линкове препратки към сайта за който е страницата.
Ако са фенове от Перфектен таргет са активни, но си зависии от страницата която имаш , на какватема е , какво споделяш и тнт. това ти е ясно надявам се.

Както обичам да казвам " Докато не пробваш няма как да знаеш "

Поздрави!
Maji92
 

Горе