Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

От: Re: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Googl

Свършиха ли ревютата. Ех, :) Успехи с офертата.

свършиха още преди дни, преди и аз да се класирам :lol: , маджи92 темата е твоя а пишеш че и ти си си набавил
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Да моя е.
добавих си в моя страничка и ти давам от нея информация :)
А ревютата свършиха по-бързоот колкото очаквах даже :)
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Извинявам се за двойният пост!

Благодарение на Happy George на първият пост бе вдъхнат живот и добавени още доста услуги.

* има още 2 места само за поръчки *
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Писах лично съобщение, конкретно ме интересуват G последователи ....
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Мен ме интересува също за G+ , набавяне последователи към страница /таргетирани от 1 държава/
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Отговорено е на всички!
Места за поръчки все още има!
Също ако имате въпроси по дадена услуга директно ги изпращите на лично съобщение.
Поздрави и до скоро!
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Ще се възползвам от услугите на колегата, дотук мнението ми е коректно отношение, бърза и своевременна комуникация.
 
Последно редактирано:
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Ако има опция да се таргетират за САЩ /фб/, имам интерес и ще помоля за детайли.
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Има точно такава опция, пиши лс на мен или колегата за колко фена става въпрос
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Възползвах се от обявената услуга и получих това, за което платих, че и малко отгоре ..:) Много добро впечатление ми направи факта, че колегата ежедневно се интересуваше от впечатлението ми от прогреса, който постига.
Отлична услуга и комуникация! Ще се възползвам пак ..:)
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Благодаря колега.
Радвам се че си доволен и си получил това което си желаел :)
Ще се радвам да работим отново с теб.
През това време все още има две свободни места за услугата.
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Аз се възползвах от услугата на колегата и мога да каже, че работата е на финала, но по-важното е че се върши грамотно и с мисъл. Не просто се добавят фенове, а всичко се случва стъпка по стъпка, без да претупват нещата. Поръчах 1000 фена, но да бъдат добавени за 8-10 дена, а не наведнъж и точно това получавам.

Благодаря им, доволен съм.
 
Ето какво ми трябва:
Пускам нов софтуер скоро. Още няма страница за него във ФБ.
Ще работи само в Англия.
Ако направя страница за него във ФБ, каква услуга би ми препоръчал от твойте? Или нещо специфично?
Дай ми и цени.
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

@dnc - Благодаря за хубавите думи :)

@garnet - сега ще ти пиша съобщение да се разберем за всичко :)
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Има ли още места за поръчка?
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Голямо количество фенове може ли да добавиш например 100к фена таргетирани от USA UK и за какъв срок ?
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Има ли още места за поръчка?

Да има сега ще ти пиша.

Голямо количество фенове може ли да добавиш например 100к фена таргетирани от USA UK и за какъв срок ?

Принципно не съм сигурен, ще ти пиша да говорим за това.
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Извинявам се за двойния пост но промених 1вият пост:

Добавено е : Какво трябва да предоставим за да може да се даде оферта за цена, време и започване на работа.

Все още има свободни места!

Поздрави и до скоро!
 
От: Добавяне само на реални чуждестранни фенове * без LJ * FB / Twitter / Google +

Аз имах удоволствието да се възползвам от офертата на Maji92. Благодаря му за перфектно свършената работа и за човешкото отношение. Освен,че добре върши това с което се е захванал , с него може да се говори за всичко. Препоръчвам го и аз скоро пак ще се възползвам от офертите му:)
 

Горе