Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Petko Voivoda

Well-Known Member
Здравейте мисля да си поръчам телефон от tinydeal.com та въпроса ми е ще има ли някакви проблеми с доставката, защото до колкото разбрах може да го спрат на митницата. Какво трябва да правя ако го спрат ?

Също така телефона който ще поръчвам е
http://www.tinydeal.com/zopo-zp980-50-1080p-fhd-mtk6592-8-core-android-422-phone-p-118721.html

Какво мислите за модела? Някой ползвал ли е този модел или марка? Нещо ми се вижда евтино?
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Ако го спрат ще имаш ДДС. И от тук има два варианта. Единият е БГ пощи да вземат пратката и да го платиш в пощата. При другия вариант, ще ти се обадят от митницата да отидеш да вземеш колета от там и да платиш ДДС.
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

99.9% съм сигурна, че ще плащаш ДДС.
minimalvoice ти е отговорил вече - или го плащаш в клона на БГ пощи или ще те викнат в митницата да си платиш и да си ходиш по живо по здраво...
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Да, ще има ДДС ако при изпращането декларират стойността на продукта. Ако го изпратят като подарък, ще може да минеш. Не мисля, че пратката тежи повече от 1кг, така че зависи как са го изпратили.
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Миналата година съм купувал от тях един телефон и един таблет. И двете пратки дойдоха по пощата и нямаше никакво мито, тази година си купих телефон от banggood и също нямаше мито. Но все пак всичко е на късмет...изглежда съм имал...
Но ако си я поръчаш доставката с DHL или подобна фирма...шанса е почти на 100% да минеш през митницата.
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Преди няколко дена си взех 2 неща от този сайт. Вярно на много по-ниска цена от тази, но забелязах, че и на двата пакета беше отбелязано, като гифт и може би поради това си ги взех от пощата. Предполагам, че и телефона ще го пуснат като гифт пакет и предвид факта, че е с малки размери и един на брой ,то едва ли някой ще се усъмни. Мисля, че няма за какво да се притесняваш.
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Поръчвай смело, 3та година пазарувам от там различни неща. Никога не са ходили на митница
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Отказах се. Взех си телефон от БГ
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Браво!
И честито!
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Плати ли ДДС?
 
От: Проблем ли ще е доставката на продукт от tinydeal.com

Значи мноо си се прецакал :)
 

Горе