PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

KpucTuaH

Member
Здравейте, колеги!!

Програмата която ви предлагам е дългосрочна, уникална и с голям потенциал.

Админът е част от екип, който има двугодишен проект с голям успех, плащащ и до днес.
Не е HYIP или MLM и не е от познатите евтини PPC сайтове. Това е трафик ексчейндж, миксиран с PPC, предлагащ невероятни възможности за печелене.
Получавате платени реклами, които трябва да бъдат изгледани до 18 часа след като сте активирали акаунта си.
Активацията става чрез гледане на активационна реклама, която ще видите на първата страница на сайта.
Сайтът е с уникални графики, скрипт и маркетингов план.
Предлага два начина на печелене:

- Чрез закупуване на трафик или гледане на реклами.
Един трафик пакет струва само $1 и включва 50 посещения на Вашия сайт,
100 виждания на 125x125 банер и 25 виждания на 728x90 бнер.
Всеки пакет изтича на $1.55

- Чрез ъпгрейд от 5 цента, от който получавате множество рециклирани реклами за гледане.

Работи с Egopay, PM, STP, WU, Bank Wire, скоро ще бъде добавен и Paypa.l
Сайтът може да бъде използван и като ексчейнджър, тоест може да теглите през различни
процесори, незаивисимо от къде сте инвестирали.

Линк: http://www.paidverts.com/ref/KpucTuaH

Сметнах , че програмата е подходяща за докарване на трафик. Моля , ако админите счетнат , че темата не е подходяща , да я изтрият.
 

Прикачени файлове

  • pv_p.jpg
    pv_p.jpg
    31.2 KB · Преглеждания: 62
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

Що не плетете чорапи, ще ви е по-забавно а и повече ще изкарате :)
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

Не намирам нищо забавно в думите ти. Като си решил да бъдеш оригинален първо се запознай за какво става въпрос и тогава се прави на интересен.
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

С такива програми, който се е запознал пари не е видял, само собствениците им ги виждат като намерят балъци. Тези бяха модерни преди повече от 10 години когато потребителите бяха доста наивни
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

Кои тези? Тук говорим за няколко долара на ден. С възможност за развитие. Не е ПTK с по 1-2 цента на ден. Разликата е много голяма. Просто говориш наизуст и не си запознат с този сайт. Има различна структура и е много по-добър от всякакви PTC.
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

Да :) предполагам е с потенциал :)
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

Въпрос на избор. Не знам дали го казваш иронично или не факт е, че гози сайт върви много успешно и за сега съм доволен.
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

темата е за този форум pari-ot-internet.com където вървят подобни програми
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

И какъв е проблема и тук да върви? Въпрос на лични предпочитания.
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

И какъв е проблема и тук да върви? Въпрос на лични предпочитания.

проблема е никакъв само дето е в кофата, там ще намериш съмишленици, иначе си ги пукскай където ти е кеф
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

Не разбирам каква е тази връждебност? Ако е нарушено някое правило да се каже. Всеки си има различни виждания . За някои едно нещо е с потенциал, за други - не. Ако аз съм сбъркал някъде, моля за извинение.
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

аз ти давам съвет че там ще намериш хора с твоите интереси, ще намериш и реферали и ще заработиш повече пари, ако това ти се вижда враждебно, жив и здрав
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!!

Е не съм казал, че само това са ми интересите. Имам и други, но това е друга тема. Благодаря за съвета все пак.
 

Горе