Извинявайте, колеги, и колежки!

uni-web

Well-Known Member
Напоследък прекалявам с всичко, агресивното ми държание и още куп глупости.
Просто, като всеки човек и аз имам проблеми (големи), но това не оправдава държанието ми към всички вас. Няма да изпадам в подробности това е информативна тема, няма цел за нищо. Просто искам да знаете, че не тая лоши чувства към никой.

Кул, и Блинки, ако решат да я изтрият.
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Това да не е депресия, вследствие рожденния ти ден?
Гледай смело на живота! Каквито и трудности да изпитваш, вземи се в ръце и всичко ще се нареди! "Всяко зло, за добро!" е казал народа, а както знаем народа не греши- особени за калени от времето мъдрости.
Успех!
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Аз, доколкото съм общувала с теб, никога не съм забелязала да си казал или направил нещо, за което да се извиняваш - това пък от къде се взе ? Ако ще ти стане по-добре: Извинен си, но наистина няма защо да се извиняваш ! Пич си и заслужаваш да си щастлив. Споко - ще бъдеш !
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Аз ще ползвам темата, за да пожелая : Лека нощ :)

[video=youtube;C6rKQfqxH6o]http://www.youtube.com/watch?v=C6rKQfqxH6o[/video]
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

трябва да ти се признае, че разбираш от риболов..... драсна тема да се ожалваш, а вече две мрени нагълтаха плувката. :D Full Respect
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

трябва да ти се признае, че разбираш от риболов..... драсна тема да се ожалваш, а вече две мрени нагълтаха плувката. :D Full Respect

А на теб, че завиждаш.
И не две, а три. Приятно ми е: Скумрия Моржова! 8)
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

А на теб, че завиждаш.
И не две, а три. Приятно ми е: Скумрия Моржова! 8)

За съжаление трябва да те разочаровам. Отдавна ми е минало времето да завиждам за това :) .... вързано куче съм.
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Напоследък прекалявам с всичко, агресивното ми държание и още куп глупости.
Просто, като всеки човек и аз имам проблеми (големи), но това не оправдава държанието ми към всички вас. Няма да изпадам в подробности това е информативна тема, няма цел за нищо. Просто искам да знаете, че не тая лоши чувства към никой.

Кул, и Блинки, ако решат да я изтрият.

Споко и това ще мине. В крайна сметка не може вечно да вали. И понеже знам, че са ти на душа, ето ти още едно да живнеш малко :wink:.

[video=youtube;FDfvkstPJog]http://www.youtube.com/watch?v=FDfvkstPJog[/video]
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

За съжаление трябва да те разочаровам. Отдавна ми е минало времето да завиждам за това :) .... вързано куче съм.

Няма как да ме разочароваш. Толкова съм ги слушала и чела, че ми идва кучкарник или поне хотел за кучета да си направя, но виж, на рибарите понякога няма какво да им се предложи, ако нямат добра захранка и не е някаква уникална "линията" за риболов ;)
Много блажени моменти пожелавам, в красиви гори и поляни :)
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Много тъпо ми стана като разбрах вокалът на Gottard как е загинал! :(

И за това, което остане в сърцето това е!

[video=youtube;H3Vu-EeYq_w]http://www.youtube.com/watch?v=H3Vu-EeYq_w[/video]
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Уни, дай по-мъжки бе братле!!!
Не показвай слабост, че не се знае кой от враговете ти чете (примерно казано)
Стига с тия теми, стегни се най-накрая, че на хленчене го удари.
Всичко ще мине и после ще съжаляваш, че личните ти проблеми са ставали известни в нета.
Аре наздраве
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Извинен си! макар, че никой от нас не е безгрешен :) и баш пък от нас да искаш 'прошка' все едно си направил кой знае какво престъпление.
Всеки понякога изпада в 'черна дупка' .... и 'яхва метлата' .
Пък и във форумите е така (то и в живота е така, де) . Не може да се харесаш на всеки и не може винаги с всяко мнение да си съгласен. Дори и с най-близките, които обичаш сигурно спориш чат/пат, но това съвсем не значи, че не ги уважаваш или не ги обичаш, нали ?
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Много ми дойде вече просто.
Сега, давам пак риск губи риск печели, ако ми писано, пак да живна ще живна, ако ли не тегля една майна на всичко и и до там.
Уни, дай по-мъжки бе братле!!!
Не показвай слабост, че не се знае кой от враговете ти чете (примерно казано)
Стига с тия теми, стегни се най-накрая, че на хленчене го удари.
Всичко ще мине и после ще съжаляваш, че личните ти проблеми са ставали известни в нета.
Аре наздраве
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Това с майната помага на момента, като се събудиш утре нещата пак са кафяви, така че се стягай и се заемай с нещо или с някоя, че тъпченето на едно место само на тебе ти еб@ва животеца :)

Иначе евала, кълве ти стабилно :wink:
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Вземи направи един преход Ком-Емине и ще забравиш и ББ, и Матю, и всички останали безсмислици... :beer:
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Много мъдри мисли пишеш на последък , да те поканя в сайта ми може заедно да успеем да депресираме който трябва. Както виждаш и аз добре се справям, вероятно за това и посетителите намаляха :D
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Много мъдри мисли пишеш на последък , да те поканя в сайта ми може заедно да успеем да депресираме който трябва. Както виждаш и аз добре се справям, вероятно за това и посетителите намаляха :D
О, и аз мога да се включа в депресирането, тъй като по принцип съм ревла, а в момента и аз като Уни съм в много тежък период. Може в твоя сайт да направим тема '' дайте ми причина да се самоубия'' и да стимулираме по-нерешителните срещу заплащане !:lol:
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Напоследък прекалявам с всичко, агресивното ми държание и още куп глупости.
Просто, като всеки човек и аз имам проблеми (големи), но това не оправдава държанието ми към всички вас. Няма да изпадам в подробности това е информативна тема, няма цел за нищо. Просто искам да знаете, че не тая лоши чувства към никой

Какъв ти е проблема, няма кой да ти каже Наздраве ли :beer: да не ти се е разсъхнало бурето
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

О, и аз мога да се включа в депресирането, тъй като по принцип съм ревла, а в момента и аз като Уни съм в много тежък период. Може в твоя сайт да направим тема '' дайте ми причина да се самоубия'' и да стимулираме по-нерешителните срещу заплащане !:lol:

Не можеш да се сравняваш с него - той е примадона, недостижим в хленченето.

Ще дам няколко препоръки към всички кандидат-самоубийци - ако изберете хапчета или решите да си порежете китките, е ясно, че просто търсите внимание. В България трудно ще се сдобиеш с достатъчно силни хапчета за целта без рецепта, а рецептите трудно ги дават. Пък ако си порежеше вените хоризонтално на китките извън студена вода, кръвта се съсирва, преди да изтече. По-добре пробвайте с отрова за мишки или някоя друга битова химия; да си срежете сънната артерия или далака с кухненския нож, обесете се, хвърлете се от покрива на някоя висока сграда или легнете на релсите на влака.
Не е нужно да уведомявате всичките си познати от скайпа, фейсбука и форумите, че ще се самоубиете. Изключете си компа и се самоубийте мирно и кротко, без да пречите на околните. Има хора, които се наслаждават на живота си, големи егоисти сте, ако ги притеснявате с вашите психози. Рано или късно ще ви намерят, като се размиришете.
 
От: От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Май, си станала с д-то нагоре днес.
Не можеш да се сравняваш с него - той е примадона, недостижим в хленченето.

Ще дам няколко препоръки към всички кандидат-самоубийци - ако изберете хапчета или решите да си порежете китките, е ясно, че просто търсите внимание. В България трудно ще се сдобиеш с достатъчно силни хапчета за целта без рецепта, а рецептите трудно ги дават. Пък ако си порежеше вените хоризонтално на китките извън студена вода, кръвта се съсирва, преди да изтече. По-добре пробвайте с отрова за мишки или някоя друга битова химия; да си срежете сънната артерия или далака с кухненския нож, обесете се, хвърлете се от покрива на някоя висока сграда или легнете на релсите на влака.
Не е нужно да уведомявате всичките си познати от скайпа, фейсбука и форумите, че ще се самоубиете. Изключете си компа и се самоубийте мирно и кротко, без да пречите на околните. Има хора, които се наслаждават на живота си, големи егоисти сте, ако ги притеснявате с вашите психози. Рано или късно ще ви намерят, като се размиришете.
 

Горе