Google не струва: ново доказателство!!!

uni-web

Well-Known Member
Целенасочено, понякога и неволно щото се зарибих използвах думата "мат пръц" в доста теми.
Сега реших да видя класирането, и познайте резултата е шокиращ :lol:

Нямам си и на идея, защо ми показва резултати на е. за бг. търсене (предполагам щото кликовете са много по-скъпи), но фактите са на лице :D
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Сега ще видя :D
Там удара е в десетката :lol:
Чрез Bing погледни, там всичко е точно :D :D
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

То, не само за нея понякога и за ен. прави такива простотии. Просто две думи няма прецакаха една добре работеща машина за пари. Въпроса е сега кой ще налапа пазарния дял, освен , ако не се поправят и да се върнат там дето си бяха номер едно. :)
А за кирилицата Гошо ми къса нервите често
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Друго интересно е, че ако сложа примерно един урл с тази ключова в социалката ми (в сърча на социалката не в гугъл), и я драсна в сърча, тя ще изкара точния резултат, но тук сме свидетели на точно обратното (нищо общо с търсенето).
Най-добрата търсачка погина.
 
Последно редактирано:
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Като филтрираш резултати само на български и си излизаш как си требе, Гуги иначе превежда по дифолт и търси английския еквивалент на думат шмръц пръц или там мръц кръц ли беше, Гошо е полиглот за това ги прави тея номера:lol:
 
От: От: Google не струва: ново доказателство!!!

Длъжен ли съм да филтрирам братле, аз си търся мат пръц, на бг. го гошко.бг и виждам пълна лудница, за разлика от него обаче бинг и яху вадят каквото трябва, не съм тествал в яндек , но предполагам, и там ще е с точния резултат.
Иначе мат пръц да го запомниш :lol:
Като филтрираш резултати само на български и си излизаш как си требе, Гуги иначе превежда по дифолт и търси английския еквивалент на думат шмръц пръц или там мръц кръц ли беше, Гошо е полиглот за това ги прави тея номера:lol:
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Сигурно търси смисъл в думата "мат пръц" на български,не намира и търси някакво съвпадение на други езици.
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

И как да накараме обикновения потребител да търси с тях :)
С кавички става.
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Повечето резултати извежда където има Mat Prac
Верно има нещо сбъркано в алгоритъма,особено като се търси на кирилица
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Мен, ако питаш няма нищо оправено в него, но кво да правим ние не командваме парада вече :)
Повечето резултати извежда където има Mat Prac
Верно има нещо сбъркано в алгоритъма
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Пробвай с дума или словосъчетание което има некъв смисъл, Гуги да не пасе трева как да разбера дума от рода на инжектопляктор примерно:), може чичковите червеноижектоплякторчета.
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Както тук примерно:
https://www.google.bg/search?q=забаван+нюс
или тук:
https://www.google.bg/search?q=забаван
zabavni и онуй между тях info
Пробвай с дума или словосъчетание което има некъв смисъл, Гуги да не пасе трева как да разбера дума от рода на инжектопляктор примерно:), може чичковите червеноижектоплякторчета.
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Може просто да не е индексирано при тях, другите индексират много ама много по-бавно :)
Яндекс изкарва някакви работи на руски
 
Mat prac май е някакъв автмобилен състезател поне таков видео ми изкара а гугъл от незнам няколко месец до година взе да траслителира автоматик за локалния сърч

с кавички излиза :)
 

Горе