български пост във ФБ споделен 250к пъти

От: български пост във ФБ споделен 250к пъти

толкова грешки в 1 изречение не съм виждал отдавна :D (в картинката де)
 
Това показва колко наивни и не добре информирани са повечето ФБ потребители.
Направо ме хвана яд, като видях текста на снимката. Едно, че сякаш е превеждан с G Translate и второ, намесването на коварната болест.
 
От: български пост във ФБ споделен 250к пъти

Много ме дразнят такива постове. А още повече ме дрязнят глупаците, които им вярват. Другото е, че текста очевидно е писан от някакъв идиот. Дори и да имах възможност да изкарвам пари от такова нещо, никога не бих направил подобна снимка. Никой уважаващ себе си и другите около него не би паднал толкова долу. Тия неща излизат извън контрол. Какви неща правят хората за да са "fb famous".

Също така не виждам с каква цел е направен този пост? Да кажеш да има линк към сайт или някакъв продукт - няма. Личен профил е, без пусната опцията за последователи. Явно някой хора просто си им харесва да имат повече "лайкове и споделяния" на постовете. Очевидно без никаква причина... хей така - да си има.
 
Аз не рзбирам как може такива постове още да виреят и как има хора които ги препращат
много малоумен народ се рови в гънките на нетя.

Ако не споделиш това, по-скоро ще умреш!
 
Ако не споделиш това, по-скоро ще умреш!
Вместо да има 200К+ репорта, то има толкова шера. Няма такава сган в тази социална мрежа. :) После що да влизам....е кво да видя, прости хора ли? То без да влизам в този сайт знам къде да ги намеря. :)
 
От: български пост във ФБ споделен 250к пъти

Абе като гледам кой го е постнал,жената 100% си е мислила че фб наистина дава пари и е решила да помогне,но уви.....
 
Re: От: български пост във ФБ споделен 250к пъти

Абе като гледам кой го е постнал,жената 100% си е мислила че фб наистина дава пари и е решила да помогне,но уви.....

Дано наистина да е толкова тъпа, че иначе си направо граничещо с бруталщина.
 
Тя жената може да го е споделила с благородна цел, но този, който е създал картинката, със сигурност е бил наясно какво прави и определено 60-те стотинки не са били мотива.
 
От: български пост във ФБ споделен 250к пъти

Интересно как е станала снимката толкова viral след като въпросната дама едва ли си има представа каква простотия е пуснала.
 
Re: От: български пост във ФБ споделен 250к пъти

Интересно как е станала снимката толкова viral след като въпросната дама едва ли си има представа каква простотия е пуснала.

Нарича се простота. И няма граници, тя клони към безкрайност.:)
 

Горе