Български Пинтерест Групови Дъски

Green Bars

Well-Known Member
Има ли БГ групови дъски в пинтереста?

Ако няма, ако искате да се обединим и да направим няколко.

И другият въпрос е до колко се ползва пинтереста от българи/
 
От: Български Пинтерест Групови Дъски

Българи има в Пинтерест, но не знам дали ще имат интерес към бг бордове, защото повечето продават за чужбина. Иначе идеята е хубава:)
 
От: Български Пинтерест Групови Дъски

Това, че социалката се използва за спамене и продаване чрез връзки към продукти, не означава че нейната цел е такава. Може да се използва и като ФБ страничка по интереси, която да води просто някакъв трафик и допълнителни харесвания.
Използва се предимно от уебмастъри. Обикновените потребители-сърфисти в мрежата не са чували за съществуването на това нещо.
 
От: Български Пинтерест Групови Дъски

Почти не се ползва социалката от българи. Ползващите я са уебмастъри основно. Обикновения бг потребител си знае фесбук и това е :( Развивам профили в Пинтерест и имам наблюдения какво се случва. Надявам се бг потребителите да погледнат и към нещо различно от фесбук най-накрая.
 
От: Български Пинтерест Групови Дъски

Твърдиш, че повечето профили в пинерест са на уебмастъри?
Моите наблюдения са коренно различни.
Имам снимки, на които съм слагал линк+ описание от сорта "Вижте още в сайта" и от над 2к пинвания, хората, сменили линка или описанието са десетки.

Или американците са джентълмени и ми правят безплатна реклама?
 
От: Български Пинтерест Групови Дъски

Българите в чужбина я ползват :) - поне за една Българка съм сигурен, защото я познавам :D
 
От: Български Пинтерест Групови Дъски

За България да, за сега повечето са хора, които търсят US трафик от нов сошъл.
Но както при всичко останало- при нас новите неща идват бавно, ама дойдаат лии... захапваме здраво.

Щом вече и инстаграм го ползват 50% от познатите ми, дори и да не могат да дадат точно обяснение какво ги е накарало да го направят.

Обичаме модерните неща, като богатите американци. Имаме 500 лева заплата и телефон за 800, ама е апъл!

Май прекалих с писането. Накратко: Пинтерест е сайт, с който много просто и лесно се борави.
андреа и азис- коминг суун!
 

Горе