Propellerads алтернатива на adcash

monefff

Well-Known Member
Няколко колеги метнаха 1 сайт за реклама, и аз реших да го тествам..

Сайта е Propellerads (referral link)

До тук ми отчитат добри импресии, не виждам да лъжат(поне за сега)..
В адкеш с 5.7к трафик (на 15 минути сайт ъндер). имам отчетени едва 3000 Импресии (пак казвам, сайт ъндера е на 15 МИНУТИ), и на уеб сайта имам такъв попъп, който е 100% кликваем, защото попъпа затъмнява страницата и трябва да натиснат "Х" за да го махнат, съответно ги удря адкеш. (Печалбата е 1.05 ЕВРО)

С Propellerads имам за ДНЕС (до 15:59 часа) 3000 посещения, и имам отчетени 2000 импресии, за които съм получил до тук 2.52$ (Все още не е свършил деня, както и не съм говорил на колко да ми настроят сайт ъндера)

Определено мисля, че ЗА СЕГА Propellerads са по-добрите..

Ще следя с интерес компанията, и ще ви кажа дали плащат и дали всичко е точно.

Рефералната система не им е лоша, ако има желаещи да пробват, моля регнете се през мен, ще се опитвам да помагам максимално много.

Регистрация от тук > Propellerads

П.С. Благодаря на момчетата, които споменаха сайта в темат за адкеш

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
От: Propellerads алтернатива на adcash

How and when will I get paid?
Publishers are paid on Net 30 days from the date the invoice is received. Minimum payout is $100 for Payoneer payments and $500 for wire transfers (if the balance is lower the amount is carried to the next payment circle).

това ме отказа
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

How and when will I get paid?
Publishers are paid on Net 30 days from the date the invoice is received. Minimum payout is $100 for Payoneer payments and $500 for wire transfers (if the balance is lower the amount is carried to the next payment circle).

това ме отказа

Това е доста притеснително, но аз лично ще я пробвам да видим дали си заслужава, може да си открия Payoneer. Ако плащат средно по 2$ на 2к импресии, за мен е чудесно. При наличието на повече импресии, става много добре.
Мерси, че сподели!

Давал съм ти репутация наскоро и сега не мога да ти дам, пак.. Ех :D
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Моля, сподели как са нещата с инпресийте по натам.По колко ти идват на ден и т.н.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

инпресийте
Миладинов, я се стягай. В думата, която ти носи пари, две грешки дагоеба!!! :oops:
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Миладинов, я се стягай. В думата, която ти носи пари, две грешки дагоеба!!! :oops:
Хахаха, трябва да има някой да държи контрола тук ;)
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

За вчера данните са били:
yesterday2.png

5,272 Импресии = 6.37$

В пъти по-добре от адкеш..
Трафика е бил 6.5к за вчера...


ЕДИТ: Бях объркал снимката, бях сложил 1 банер.. импресиите на сайт ъндер са 5.2к
 

Прикачени файлове

  • yesterday.png
    yesterday.png
    18.7 KB · Преглеждания: 76
Последно редактирано:
От: От: Propellerads алтернатива на adcash

Български.. :)
Никак не е лошо тогава :) , то и с Адсенс не можеш да ги докараш до такава сума ако е с кофти съдържание сайта
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Бихте ли обяснили: "Publishers are paid on Net 30 days from the date the invoice is received."
За каква фактура става въпрос? Те ли издават или трябва да им се издаде? Нещо не разбрах.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Бихте ли обяснили: "Publishers are paid on Net 30 days from the date the invoice is received."
За каква фактура става въпрос? Те ли издават или трябва да им се издаде? Нещо не разбрах.

Плащат с 30 дни след като си поискаш фактурата или когато те я издадът, това обаче не ми става явно и на мен..
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

не са много добри, за international (banner + popunder)
725k Импресии ми плащат ~59 $, което е много жалко!
Относно плащанията им - плащат си

Ето и screen
Untitled.png
 
От: От: Propellerads алтернатива на adcash

не са много добри, за international (banner + popunder)
725k Импресии ми плащат ~59 $, което е много жалко!
Относно плащанията им - плащат си

Ето и screen
Виж файлът 9902

Аз малко съм нов в тези неща и рискувам да ме нахокат но
При 725к импресии и 59$ приход = 12к импресии за 1$ приблизително.
С другите начини по колко си изкарвал от тези 725к импресии ?
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Аз търся някоя програма, която да плаща само за банери, да не се налага да слагам поп-ъп или поп-ъндъри, прекалено ми е брутално това.
----
Днес съм много доволен, 1 клик = 4.60 лв от Гугъл в сайт за снимки и вицове. Кликът е от Австрия, но все пак сайта е на български.
 

Горе