Propellerads алтернатива на adcash

От: Propellerads алтернатива на adcash

хахахаха, тези адкеш, няма такива измамници..

Виж файлът 10133


5900 импресии за попъндер, 0,79 cpm

и накрая ме питат КАКЪВ BROWSER ИЗПОЛЗВАМ?

използвам tyxo, google analytics, amung ...
Плодче, объркал си темата и профила си ... Тази тема е за друга мрежа :wink:
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Имам два въпроса ?

Как изпращат парите ?
Може ли да се настрои да излизат на 6/12 часа изскачащите реклами ?

Благодаря предварително !
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Имам два въпроса ?

Как изпращат парите ?
Може ли да се настрои да излизат на 6/12 часа изскачащите реклами ?

Благодаря предварително !

Плащат с payoneer над 100$ и след 1 месец. Пейпал - не ! За изскачащите реклами - не съм запознат.

Някой дърпал ли е пари от тях ?
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Може ли да се настрои да излизат на 6/12 часа изскачащите реклами ?

Писах им да ми настроят рекламите на 24 часа да изскачат веднъж. Казаха "Ок готово направено е". И като ми изскочиха няколко пъти за няколко минути и ги разкарах.
И без това само те си знаят как се изчисляват приходите.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

И мен ме интересува дали са коректни с плащанията?
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Той и аз направих payoneer, но още не съм получил картата...

При мен дойде доста бързо за 5-6 дни :). Забравих да напиша: Не я пускай в банкомат без да има пари, защото ще я глътне !!!
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

При мен дойде доста бързо за 5-6 дни :). Забравих да напиша: Не я пускай в банкомат без да има пари, защото ще я глътне !!!
Даже поръчах вече 2ра карта поръчах, защото минаха повече от 30 дни дано тази да дойде.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

При мен дойде доста бързо за 5-6 дни :). Забравих да напиша: Не я пускай в банкомат без да има пари, защото ще я глътне !!!

Имат ли електронно банкиране тази карта? Също така в коя страна е сметката която откриваш?
 
От: От: Propellerads алтернатива на adcash

Имат ли електронно банкиране тази карта? Също така в коя страна е сметката която откриваш?

Има разбира се, акаунта ти е като пейпал, само че парите може и да си ги теглиш по всяко време в картата без да чакаш 3 дни. В щатите мисля е сметката.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

И сметката като е американска, как става тегленето тук? Не ти ли скубят много такси?
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

И сметката като е американска, как става тегленето тук? Не ти ли скубят много такси?

Като си създадеш сметка там - получаваш и дебитна карта. Можеш да получаваш пари по сметката от друг акаунт и като ги получиш можеш да ги изтеглиш веднага. Изглежда,че скубят,но още не съм имал пари там , нито теглил,че да кажа.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Офтопик:Някои ако реши да работи с payoneer карта и иска да се регистрира може да го направи през моя реферален линк: http://share.payoneer-affiliates.com/a/clk/25XQ54 Когато постъпят 100 долара по сметката печелиме и двамата по 25 долара.Вече имам една спечелена комисионна от колега от форума.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Някой да има проблем с логин? Не мога да се логна изкарва ми грешна парола.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Някой да е получил плащане за юни месец? Защото като влезна в payments и ми покзава че е отхвърлено плащането.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Някой да е получил плащане за юни месец? Защото като влезна в payments и ми покзава че е отхвърлено плащането.

Аз от май месец съм ги почнал още нямам плащане, даже незная как да изисквам. Писах си със съпорта - казаха ми след 1 месец,че ще получа плащане и чакам ...


Ти теглил ли си от тях преди това ???
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Аз от май месец съм ги почнал още нямам плащане, даже незная как да изисквам. Писах си със съпорта - казаха ми след 1 месец,че ще получа плащане и чакам ...


Ти теглил ли си от тях преди това ???

Проблема е че са глупаци пишат ми че payoneer акаунта не ми е активен. От адкеш как ми пращат пари просто нямам думи...
 

Горе