Предприемач търси предприемачи

avatar876575

New Member
Привет предприемачи! Казвам се Георги на 22 години и обичам да работя :mrgreen: . Работя в ИТ фирма (нещо като системен администратор). Започнах да се занимавам с PHP,HTML,CSS, като хоби, работя над едно проектче и съм амбициран за още. Търся хора привлечени от сферата, с желание за работа, поемане на рискове и амбицирани за работа в екип. Ще се радвам да осъществим някакъв контакт тук в темата, по скайп: g.marokov или e-mail: gmarokov (at) mail (dot) bg. Поздрави!
 
От: Предприемач търси предприемачи

Здрасти. Долу-горе за какъв проект става на въпрос? В коя ниша на пазара е? Какви инвестиции се изискват от страна на евентуалния партньор?
 
От: Предприемач търси предприемачи

Привет, Дани. Може би пропуснах да кажа, но не става въпрос за конкретен такъв. Идеята ми е по-скоро обвързана с изграждане на някакъв екип от хора, които си разбират от работата, съединението прави силата, нали така? И въпреки това, първата ми идея е за изграждане на приложение за промотиране на българския бизнес. Това е уж в сферата на услугите (нищо особенно). Аз лично смятам, че инвестициите са тясно свързани, да не кажа изцяло, с маркетинговата стратегия.
 
От: Предприемач търси предприемачи

Приятели, искам само да кажа, че не мога все още да отговарям на лични съобщения. (Понеже получих такива)
 
От: Предприемач търси предприемачи

Със сигурност ще е още по-добре да конкретизираш сферата, броя на хора и прочие.
Така ще се вземе много по на сериозно
 

Горе