Изображения за дизайнери

Thebusiness

Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
284503B.png

-------------------------------------------------------------
284504d.png

-------------------------------------------------------------
284505D.png

-------------------------------------------------------------
284506J.png

-------------------------------------------------------------
284507z.png

-------------------------------------------------------------
284508H.png

-------------------------------------------------------------
284509f.png

-------------------------------------------------------------
284510c.png

-------------------------------------------------------------
284519h.png

-------------------------------------------------------------

На една картина са поместени по 1-2-3 изображения. Ако решите да вземете някое от тях , то ще ви бъде предоставено в размера , който желаете... Тоест избирате си изображение , а ние ви го даваме самостоятелно... сложени са така по тройки , за улеснение...
 
От: Изображения за дизайнери

Какви права имаш върху картинките че ги предлагаш ?
 
От: Изображения за дизайнери

юдонт нииту ъндъстенд монкиз туби ъ монки


Какви права имаш върху картинките че ги предлагаш ?
или ги е снимал или той е на снимките.. а какви снимки само
 
От: Изображения за дизайнери

юдонт нииту ъндъстенд монкиз туби ъ монки
:d това ме разби
 
От: Изображения за дизайнери

Thebusiness, вярвам, че си положил големи творчески усилия да се сетиш да ми сложиш картинка на среден пръст. Ровил си в Гугъл, копи пействал си URL-то, специално заради мен. Поласкан съм!
 
От: Изображения за дизайнери

За всички които се занимават с дизайн нека обърнат внимание на някой от снимките как некадърно са изрязани. :)
 
От: Изображения за дизайнери

Едва ли ще си намериш купувач. Има стотици хиляди stock images в нета, къде, къде по-качествени от тези и на повечето места са ако не безплатни, то са warez. Точно в такива webmaster-ски форуми ме съмнява да успееш да си продадеш снимките, дори и да са авторски и да можеш да ги препродаваш
 
От: Изображения за дизайнери

То това е незаконно да продаваш безплатни неща... все едно утре да почна
да продавам Ubuntu дискове...
 
От: Изображения за дизайнери

Мисля че Радев е напълно прав, как може да продаваш нещо върху което нямаш права?
Хора, модерирайте по-сериозно защото много глупости се пишат, направете тема архив или кофа, в която да вмъквате подобни безполезни теми и да се намерят още модератори които да контролират нещата, аз съм навит да помогна с каквото мога защото не искам един от най-четените от мен форуми да се превръща в празнословна говорилня и място за изявяване на онлайн шарлатани. Нищо лично, просто бизнес.
 
От: Изображения за дизайнери

...
Хора, модерирайте по-сериозно защото много глупости се пишат, направете тема архив или кофа ...

На кой му пука ? Не виждаш ли че кофата е препълнена, а админите са алчни за кънтент, в няколко поста наскоро те не се притесняват да си го признаят, тяхната цел не е да поддържат полезен форум, а да зарибяват хората да продават лайняна дрога.
 
От: Изображения за дизайнери

Съвсем не вярвам да е така, просто и те са заети с техните си проблеми но трябва сериозно да се погледне на модерацията защото пичове ала A.A. почват да пълнят форума с чисти глупости от сорта на "кой ще ми подари нещо" и "продавам добри *.hit.bg домейни". Моля, модерирайте и наказвайте!

Това ме подсеща че оспамихме хубавата тема :S
 
От: От: Изображения за дизайнери

На кой му пука ? Не виждаш ли че кофата е препълнена, а админите са алчни за кънтент, в няколко поста наскоро те не се притесняват да си го признаят, тяхната цел не е да поддържат полезен форум, а да зарибяват хората да продават лайняна дрога.
Бате с това ти изявление въобще не влизаш в качествените постове на форума, а после бил пълен с глупости, еми замилси защо, няма да е зле. :eek:

Другото което е, аз не се крия от това че искам контент, и като имам предвид контент, си мисля за качествен и стойностен. Просто всеки си казва каквото иска и е позволено - само да е в рамките на допустимото и да си оцелва темата естествено.:wink:

Зарибяваме хората да се учат как се промотира онлайн, а не да продават "лайнияна дрога". Просто подържаме идеата за афилиейт маркетинга. Защото като чувам колко се изкарва с Адсенс ми реве - тук говоря примерно (не искам да обидя никой).

Темата е добра, моля продължавайте......

И аз се извидявам за оспамването на темата, ама АхСх не пропуска възможност да нахрани админите. :DЕвалата баце, само така.:wink:
 

Горе