Дропшопинг

GabrielssR

New Member
Здравейте предприемачи почнах на скоро дропшопинг със български фирми и имам доста работа печалбата е доста добра и мисълта ми е ,че ако някой желае да се занимава със това да пише тук във темата или на лично да остави скайп за връзка ,защото си е доста работа.
 
От: Дропшопинг

Най-вече дрехи и маратонки всичко свързано със модата.
Пиши на ЛС и си дай скайпа.
 
Здравейте предприемачи почнах на скоро дропшопинг със български фирми и имам доста работа печалбата е доста добра и мисълта ми е ,че ако някой желае да се занимава със това да пише тук във темата или на лично да остави скайп за връзка ,защото си е доста работа.

Здравей и добре дошъл при нас. ;) Имаш 8 мнения, но предполагам съм те изпуснал да те поздравя за присъединяването ти тук. Ето сега го правя. :)

Дай повече инфо, ако може, за да може да привлечеш и хора с вече готови въпроси по това, което опредлагаш. ;)

Успехи ти пожелавам и дано все така да ти върви, че и по-добре. :)

@tpetrov, още 3 мнения и ще можеш. ;)
 
От: Дропшопинг

GabrielssR може ли да ми пратиш повече информация на скайп: nikolay.jelqzkov
 
От: От: Дропшопинг

Човека сигурно се отказа.
По принцип, аз имам идея за продажба на стоки на Испанския пазар, имам свободно време и известен опит.
Трябва добра стока и сериозни доставчици.
При интерес -
- [email protected]
- skype tgpetrov или в темата.
 
От: Дропшопинг

Здравейте всеки ,който е дал скайп съм му изпратил пълномощно.
Повече информация да дам относно темата.
Започнал съм онлайн магазин остана ми само платформата ,която е готова за качване и като бъде качена на сайта почваме артикули ,който са над 5 000 от сякакви фирми ,който съм се разбрал за цени и т.н ! СТОКАТА Е ОТ МЕН най-вече търся човек ,който да качваме и да приема заявки относно заплащането на процент ! Но за да стига до тук съм почнал от това което предлагам и според вас си има среден доход :) !
 
От: Дропшопинг

Здравейте всеки ,който е дал скайп съм му изпратил пълномощно.
Повече информация да дам относно темата.
Започнал съм онлайн магазин остана ми само платформата ,която е готова за качване и като бъде качена на сайта почваме артикули ,който са над 5 000 от сякакви фирми ,който съм се разбрал за цени и т.н ! СТОКАТА Е ОТ МЕН най-вече търся човек ,който да качваме и да приема заявки относно заплащането на процент ! Но за да стига до тук съм почнал от това което предлагам и според вас си има среден доход :) !
Пиши ми на скайпа - имам интерес. Както и мога да генерирам продажби :)
 
От: Дропшопинг

Здравейте предприемачи почнах на скоро дропшопинг със български фирми и имам доста работа печалбата е доста добра и мисълта ми е ,че ако някой желае да се занимава със това да пише тук във темата или на лично да остави скайп за връзка ,защото си е доста работа.

skype: svet_dd
 
От: Дропшопинг

Аз се свързах и разбрах следното: GabrielssR искаше от мен да му кача продуктите в инсталирана Преста шоп и после щяло да видим, пусна ми линк към сайта си, на който имаше инсталация на базови данни на преста, и не пожела да ми даде конкретно инфо за работата , сроковете и заплащането, при което спряхме разговора. Според мен трябва когато има работа за вършене да знаеш тези неща, за да я вършиш! Сори ако звучи притенциозно, просто никой няма да се наеме ако я караш така!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Дропшопинг

Ето нещо по темата от мен: Здравейте,
искам да споделя това което правя от два месеца и малко повече, .... Започнах да се обучавам по системата на една американска компания /видео обучения/ за това как да продавам УСПЕШНО /това е много важно-успешно-/в ebay.com, стоки, които купувам от amazon.com. Това по системата на дропшипинг-а, която в същността си представлява дейност на покупко/продажба за клиент, който е харесал стоката и е платил предварително. Или с други думи, не е необходимо да купуваш предварително стоката, за да я продадеш. Има подробни описания на термина "дропшипинг" в интернет! Но тук става дума за един начин на работа, който вече около година използват стотици и хуляди хора от цял свят, за да вземат своя "дял" от десетките милиони оборот, които се въртят на ден в ebay.com. По тази система няма да натрупате милиони, нито стотици хиляди, поне не в началото. По тази система САМО след 4-6 месеца с месечната си инвестиция от 20 $ ще може да печелите по 200+ $/месечно и това е минимума. Това е един прекрасен ДОПЪЛНИТЕЛЕН източник на доходи.
Хората, които отделят по няколко часа ВСЕКИ ДЕН успяват и доста повече. Аз мисля, че човек, който е решил да постигне определени резултати трябва да работи за целта си ЕЖЕДНЕВНО. Това е за хора, които влагат времето, енергията и познанията си в собственото си развитие, бъдеще и ФИНАНСОВА СВОБОДА. Хубавото е, че това е само началото...компанията предлага обучения, разбира се срещу по-високи такси, в които е показано как да използваш и други големи доставчици освен Амазон, като Валмарт-една от най-големите вериги хипермаркети в САЩ.
Необходимо ви е огромно желание за успех, собствен компютър, добро ниво на английски и минимална инвестиция. За повече информация ме потърсете на скайп: svet_dd или електронна поща: [email protected] . Пожелавам на Всички успех!
 

Горе