Джумла смяна на тема срещу заплащане

Krumov

Well-Known Member
Здравейте, трябва ми човек разбиращ от Джумла за помощ при смяна на тема.

Темата е премиум с една камара плъгини и настройки който на мен за съжаление не ми се отдават.
 
От: Джумла смяна на тема

Коя е темата? Купувана ли е или по втория начин я имаш?

Може и на ЛС да ми отговориш. Предполагам, че ще мога да ти помогна.
 
От: Джумла смяна на тема

Все още търся човек да удари едно рамо
 
От: Джумла смяна на тема

Повдигам темата все още ми трябва човек.
 
От: Джумла смяна на тема

Няма ли quickstart въпросния темплейт, много ги обичам тези инсталации всичко на куп и после си изменяш какво не ти харесва.
Аз преди време си играех с JOOMLA, преди време имам в предвид 4-5 години от тогава сигурно много неща са се променили:), а човек като не се упражнява и забравя.

Добра идея е, ако ти се занимава де, аз поне така правя влизам в тубата и пиша какво ми трябва и намирам нагледно видео с обяснения примерно като това
 
От: Джумла смяна на тема

Има си всичко. Обаче сайта е работещ. И поне аз каот пробвах става мазало. За това търся човек с повечко опит на Джумла.
 
От: Джумла смяна на тема

Има си всичко. Обаче сайта е работещ. И поне аз каот пробвах става мазало. За това търся човек с повечко опит на Джумла.
И какъв ти е проблема? Дублирай си една инсталация на dev.example.com и си играй там.

Иначе с джумла съм се занимавал за последно май през 2010, а версията беше 1.нещо си :D
 
От: Джумла смяна на тема

Нямам място на хоста вече да дублирам каквот и да е сайта е 15 ГБ а има още 7 други работещи
 
От: Джумла смяна на тема

Нямам място на хоста вече да дублирам каквот и да е сайта е 15 ГБ а има още 7 други работещи
localhost ? :D
 
От: Джумла смяна на тема

localhost ? :D

Да, не се бях сетил за това. Но пък от друга страна щом може да намеря човек за работата разбиращ повече от мен защо да се мъча. :)
 
От: Джумла смяна на тема

Да, не се бях сетил за това. Но пък от друга страна щом може да намеря човек за работата разбиращ повече от мен защо да се мъча. :)

Жумла разбирачите беле много калпави. Толкоз време никой да не ти вземе парите. Тц тц ей мързелива работа.
 
От: Джумла смяна на тема

Жумла разбирачите беле много калпави. Толкоз време никой да не ти вземе парите. Тц тц ей мързелива работа.

А де и аз това се чудя 1 месец никой не реагира :)
 
От: Джумла смяна на тема

А де и аз това се чудя 1 месец никой не реагира :)

Мой да са имат за голяма работа знаиш ли ги.
Ти в жумла форума търси ли?
 
От: Джумла смяна на тема

Мой да са имат за голяма работа знаиш ли ги.
Ти в жумла форума търси ли?

Там отдавна съм ги отписал. С тях е невъзможно да се комуникира нормално. Питаш нещо и веднага почва хранилка ....
 
От: Джумла смяна на тема

Е как да не те хранят.... мързи те да тестваш на локалхоста, за това дай да се занимава някой друг ....
 
От: Джумла смяна на тема

Срещу заплащане?
Е как да не те хранят.... мързи те да тестваш на локалхоста, за това дай да се занимава някой друг ....
 
От: Джумла смяна на тема

Жумла разбирачите беле много калпави. Толкоз време никой да не ти вземе парите. Тц тц ей мързелива работа.

Крумов не е обявил, че е срещу заплащане и надали някой ще се навие за без пари да настройва тема, което вероятно ще отнеме часове за работа и комуникации.

Една тема може да изглежда супер с настройките, слайдовете, включени плъгини, разположени правилно модули и зададени правилни настройки на красотите от css-a. Oбаче преди това си е най-обикновена тема с много модулни позиции.
Проблема е че на работещ сайт няма как да "инсталираш" куистарт-а с всичко настроено.

Крумов: "Ударете едно рамо" надали ще свърши работа в случая. Може и да не съм прав де!
 
От: Джумла смяна на тема

Добре, моя е грешката в грешно формулираната тема. Та търся човек срещу заплащане да помогне за смяна на тема на работещ сайт под Джумла. Да видим сега.
 
Последно редактирано:
От: Джумла смяна на тема

Добре, моя е грешката в грешно формулираната тема. Та търся човек срещу заплащане да помогне за смяна на тема на работещ сайт под Джумла. Да видим сега.
Трябваше да болднеш това с плащането, пак няма да го разберат.
 
От: Джумла смяна на тема

Интересно мие коя е темата и всъщност имаш проблем с плъгините като я сложиш ли или просто с настройките и?
Не съм работил с тая Джумла от много време, но ако разясниш проблема по-подробно и не си намерил още Джумла гуру мога да си поиграя малко на мой хост.
 

Горе