Нов WordPress plugin?

От: От: Нов WordPress plugin?

Да, точно - пълно е с плъгини за регистрация, ама ... и да, имам предвид да не могат да се четат определени страници, ако не си логнат.
Members е най-добрият в категорията си.
 
От: Нов WordPress plugin?

Ми ти си си написал плъгина :D

Иначе ми е интересно, как ти е полезен подобен плъгин?

Веднага получавам писмо, ако някой е успял да влезе като администратор (при хакване например) или следя ако съм възложил на някой да го прави кога се е заел.
 
От: Нов WordPress plugin?

Форуми има предостатъчно, да не говорим , че има и плъгини за интеграция с повечето форумни системи
 
От: Нов WordPress plugin?

Според мен е нужен един плъгин подобен на WPML, но не да превежда само страниците, а и кода по шаблоните, защото в момента за един напълно изпипан мултиезичен сайт са нужни отделни инсталации. Тези отделни инсталации са губене на време. Може да бъде някак си да вади 3-4 шаблона и от там да можеш да си променяш кода.
 
От: Нов WordPress plugin?

Ето една идея от мен: плъгин, който да изключва ползването на електронна поща по всякакъв начин:
1) Да няма изискване за електронна поща при регистрация (и да не може да се въведе - да изписва предупредителен надпис да си пазите паролата, защото няма възстановяване с електронна поща).
2) Да няма нужда от електронна поща не само при писане на коментари (това се настройва и без плъгин), но и при писане във форума (bbPress) от нерегистрирани потребители.
3) Изобщо да не се виждат полетата за въвеждане на електронна поща.
 
От: Нов WordPress plugin?

ОФТОПИК:
Това е като да сложиш една дъска в една класна стая, да им дадеш на всички деца безброй тебешири и да рисуват по дъската.
Тебеширите, ще олицетворяват възможността на децата да изразят радостта си чрез рисуване на образи.
Обаче като се научат и другите деца, и те ще идват да рисуват - ще пъплят отвсякъде, защото тебеширите са безкрайни. Все пак 2 завода работят на 3 смени, за да ги осигурят.
Дъската обаче е не знам колко точно, но има си някакви размери. Така както и един компютър си има параметри. По-добре да раздадем и по някоя и друга гъба на децата да се трие често, отколкото да наемем няколко класни стаи или да оборудваме с допълнителни дъски.
Опит да налучкам идеята: Даваме възможност (тематична) и свобода на потребителите да създават, да бъдат отговорни към проекта. Но как ще накараме онези безмозъчни алгоритмични сканиращи машини да не оспамват с готови приготвени заучени статии с внедрените по тях линкове? Подобно нещо също така ще прави огромно натоварване, което си е проблем - хардуерен и софтуерен.
Лесен вариант: Вход чрез акаунт на FB, G+ и изреждаме един списък с 80 социалки като се надяваме все някъде човекът да има регистрация и просто трябва да натисне един бутон и да е вътре в системата. Може и да се напише нова система с новите условия, отколкото да се преработва WP да не ползва емейл.
 
От: Нов WordPress plugin?

Аз за многоезичен сайт правя няколко основни страници за езиците, после под-страници за езика. Така имам пълната свобода или да ползвам еднакви шаблони, или да имам различен дизайн (най-често частично) за различните езици. Тези plugins за превод ме изнервят.

Според мен е нужен един плъгин подобен на WPML, но не да превежда само страниците, а и кода по шаблоните, защото в момента за един напълно изпипан мултиезичен сайт са нужни отделни инсталации. Тези отделни инсталации са губене на време. Може да бъде някак си да вади 3-4 шаблона и от там да можеш да си променяш кода.
 

Горе